Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Kiss per te gjith ... ..........:xhan::zemer::kisgirl::kisgirl::kisgirl:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Meq jam ketej thash ta shfrytezoje edhe bellen ca ;) kiss, kiss e ki :ser::puth:

hahahah me shfrytezo po dua dhurat un pas shfrytezimit :p

kiss dhe ty plakush.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Meqe eshte sezona e gripit, nuk dua te rrezikoj te puth keto gocat ketu...kerkoj falje...me vie keq..
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Meqe eshte sezona e gripit, nuk dua te rrezikoj te puth keto gocat ketu...kerkoj falje...me vie keq..

hahahahah un ste pyes shume...jam me grip madje super grip :D ..kissssssss Ylli
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..hahahahah un ste pyes shume...jam me grip madje super grip :D ..kissssssss Ylli

E pranoj vetem nese eshte super kiss,,,,
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: KiSs..

:puth: Angel_Devil dhe Kila folt folt :puth:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..hahahah me shfrytezo po dua dhurat un pas shfrytezimit :p

kiss dhe ty plakush.

hmmmmmm dreqja s'ngopet kurre :chh ja mo ja dhe nje kiss e ke n'lule t'ballit :pufballin::pufballin:

Kiss dhe nevertite :kiss::kiss:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss gjithe virgjereshat e forumit:puth: :fiu::puth::fiu: Them se kesaj radhe s'do te mbetem thate :hmm::hmm:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kiss gjithe virgjereshat e forumit:puth: :fiu::puth::fiu: Them se kesaj radhe s'do te mbetem thate :hmm::hmm:

Ti para un mbrapa teje ;)


nje kiss dua ti jap dy mikesheva te mia qe nuk i shoh ka kohe ketej :( senssu dhe Endrra...miss u girls :love1:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: KiSs..

Dhe bukuroshja ju :kiss: juve ... :)

p.s. terheqja e faqeve nuk lejohet, por nje puthje e leht edhe mundet, Lol... eshte e vockel mi akoma :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss per Kilen :kiss:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss per Elushen :kiss:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Meq jemi ne pragun e KRISHTLINDJEVE, sot du me i puthe kshu me xixa xixa e rregullime (sikur e kemi dhe forumin) :love:puc::dhurata:

Nevertite, Endrra, sensuu, My teacher, levina, nicktjeter, yellow redhead :fluroze::puthje::butterfly::pomgirl::vtr1::lovju::vtr::hug::ski:
 

bella

Anëtar i Nderuar

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Edhepse eshte krishtlindje une, meqe eshte sezon virozash nuk dua te puth askend...
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: KiSs..

Nje kiss per zana miss you my sis :puthje::puthje::puthje:
 

AjSi

...
Titulli: KiSs..

Kitrrush i super puthje per ty ,skam naj arsy t vecant po kot per qef ,se je ma i miri :D

Shif ta bana shkrimin me bold me ra n sy :p ahah xxx
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kitrrush i super puthje per ty ,skam naj arsy t vecant po kot per qef ,se je ma i miri :D

Shif ta bana shkrimin me bold me ra n sy :p ahah xxx

Ma mi dreq, se m'mungon nusja ka ca dite e m'bje t'lig:hmm: :hi:

Ajsi, :puth:forumi eshte i varfer, kur bene mungesa
 

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Kiisss Love , Dm , Bella , Zina ,Nevertiti ,Soulmind ,Didi , kreta flakita , yellow,Nick ....
Kisss Cent, kitrra , Ylli ,Burrelsss,Evi3, Hartini ,Lauri, Master,Loverman , diku diku ,Zhigo..
Happy-New-Year-2014-Wallpapers1.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kila do te te puthja por jam me grip...dhe ti sapo e ke kaluar gripin dhe nuk dua te ta rikthej...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top