Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

Nje puthje per Kilushen, Marlen, Nicktjeter dhe Bellen :*
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

Ca ndrit kjo mojjjj
Kjo vetem vjen sa na fut xixat per me shume mall e iken , smeriton kisse kjo, pale ndriqime yttt

Sdi pse me erdhi ti jap nje :kis DM :D

tani e pash un qe mpaske puth :D
kujtova se te mendova perpara un :p


Kiss edhe Elushen edhe pse spo e shof mo on :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kiss keto vajzat siper. Dhe shume fare Endrren :kiss ... Neven, elushen
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs..

Princeshen meqe e kam on:puth:
Soul meqe nuk eshte on:puth:
Nick se eshte mjalt :puth:
Zina qe nuk na harron asnjher :puth:
Tuanen kusheriren time:puth:
Jetesen se rrin deri von ne forum:puth:
Bellen qe eshte vip:puth:
Nevin meqe jemi ne luft bashk :puth:
Ajsni sy bukuren:puth:
Didin kaqurrelen se me ka terheq vrejtje , te kem kujdes nga miqet ketu se do te dalin ne fund armiq :puth:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: KiSs..

Jo moj Arfenilla :) nuk rri deri vonë, porse koheve te fundit cdoherë hyjë shumë vonë pas mbramjes (perjashtim sot) se skam mundesi më heret :)

Kiss edhe ty e dashur Arfenilla.... :puth:
 
Redaktimi i fundit:

Elushe

Vogëlushe
Titulli: KiSs..

Ne kete dite te bukur pranverore dua te puth Endrren, Delirium Mind, Bellen, Princeshen, Nicktjeter, Nevertitin edhe Kilen.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

Princeshen meqe e kam on:puth:
Soul meqe nuk eshte on:puth:
Nick se eshte mjalt :puth:
Zina qe nuk na harron asnjher :puth:
Tuanen kusheriren time:puth:
Jetesen se rrin deri von ne forum:puth:
Bellen qe eshte vip:puth:
Nevin meqe jemi ne luft bashk :puth:
Ajsni sy bukuren:puth:
Didin kaqurrelen se me ka terheq vrejtje , te kem kujdes nga miqet ketu se do te dalin ne fund armiq :puth:


Fjala 'armiq' si shum e rend... se fundja zihemi, bashkbisedojme, bojm paqe etj etj dhe prap zihemi kshu per sport :D

Nje kiss dhe nga un kshu nga inati ateher :kis
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs..

Fjala 'armiq' si shum e rend... se fundja zihemi, bashkbisedojme, bojm paqe etj etj dhe prap zihemi kshu per sport :D

Nje kiss dhe nga un kshu nga inati ateher :kis

hahahah qe armiku im u vetdeklaru lol
ajo se vlersoi te ti eshte se je me 1 fetyre ,edhe pse kemi kontradikta ne shum tema nuk do thot se te kam shpall armike jo ty po asken qe nuk ndan mendim te njete me mua .Por ajo se me lendon me shum, eshte njerz me shum fetyra se ndrrojn fetyren brenda nates,
Dhe per ty nje :puth:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: KiSs..

:puth: Rendex dhe Zina mqs i kam në linjë :*..
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: KiSs..

Kisssss per Elushen....Soulin,Arfen,Nick.Neven,Zinen, Kingen,Endrren,bella,DM,Didi,love,Tuanen,Pinky,Kila,Legally,Marlen,Jetesa .....dhe gjithe ata qe i kam harru,
 

MasteR

I'm offline
Titulli: KiSs..

Kiss love...........
 
Titulli: KiSs..

Kiss grarerine e forumit
ne vecanti..labet, maloket,lalucet...shqiperine e mesme po e le ta puth nga chati vete
:p:vesyze::rahjeburri:
 
Titulli: KiSs..

Per Monique se eshte shume origjinale (arsyeja e vertete eshte se i ka shku mendja per mu, ka ndjere mungesen time desha me than :p )
let_me_kiss_you-213943_large.jpg
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

Nje puthje te fort per bukuroshet e fv Elushen, Arlin dhe Nicktjeter edhe pse nuk e kam par kurr por eshte embelsir :*
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kiss shume per Endrrennnnn :kis::kis::kis:...gocat me siper kiss

nje kiss per Yllin
 
Titulli: KiSs..

BElla sonte ske nga te ikesh lol afrohu vete :p nje puthje pa mendje per ca ore te mira po te afrohet

tumblr_inline_mge93cukTD1rt2432.gif
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

BElla sonte ske nga te ikesh lol afrohu vete :p nje puthje pa mendje per ca ore te mira po te afrohet

tumblr_inline_mge93cukTD1rt2432.gif

hahahaha LovM avash se skam as moshe per kete lloj puthje...se kam bere as kur kam pas fuqi ahahah :p...kiss ragazzacio :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Kiss shume per Endrrennnnn :kis::kis::kis:...gocat me siper kiss

nje kiss per Yllin

Ashtu si qenke ne avatar, zor se ndaloj me nje kiss hahhaa
 
Titulli: KiSs..

Per karikuesen (femer se eshte Toshiba) :p e baterive te mia fizike, mendore, shpirterore
:puth:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top