• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Nje kissssssssssssssssss te madhe per Takun qe ka hyre ne Linje qe mezi e prisja
 

Sexy_Girl

Antar Aktiv
Edhe une nje kisssssssss te forte Per Pogradecarin qe e dua shume dhe e kam si shpirt.
Te dua perjete Pogradecari jem.
 

KaVaLeRi

Anëtar i ri
KISSS per te gjith STAFFIN :) e FV dhe antaret e tij :) nga KOSOVA :)
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
1 MEGA mwahhhhhhh for my pizhuu (moti nuk t'kam kiss publikisht :p)
mos moj mos dil me ksi gjonash n'publik se na morre ftyren:D, dashnia jon klandestine duhet me met se kta t'forumit nuk na kuptojn:haha:...edhe un:puc ta ha shum shpirtin..
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ju Kisss te gjitheve pa dallim,...por....me se paku keto llafazanet larte :p lol
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
OJ ti MOj oj shtrigooooooooooo mos kisss kon ta kone qefi ty ncncncnc hajt se kalon ka dera jeme:byca::byca::byca:qetash po e kissss xemlen teme qum qum
 

Attachments

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
OJ ti MOj oj shtrigooooooooooo mos kisss kon ta kone qefi ty ncncncnc hajt se kalon ka dera jeme:byca::byca::byca:qetash po e kissss xemlen teme qum qum

lem moj ta shperndaj dashnin qe kom n'zhemer:D...edhe un kishi zhemrushin tan, kadal kadal mos u nxej se veq qishtu:puth::Dinvece ty t'ha kshtu:dashuri::D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kisssssss shume gocat e forumit sepse i kemi si shpirta :ciaoo::ciaoo::ciaoo:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
lem moj ta shperndaj dashnin qe kom n'zhemer:D...edhe un kishi zhemrushin tan, kadal kadal mos u nxej se veq qishtu:puth::Dinvece ty t'ha kshtu:dashuri::D
ma kadale qikiiii :nevrik: se mejher tjap:espuls:
pot :puc :puc edhe nihere edhe boll mo se mi sose kiss..e m'duhen per ma von:zemer::zemer::dashuri:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kiss per Loliten :puc sensuu :puc sihanen :puc surianen ELB shpirtin e njerit albgrl
:pucdhe une ty moj Adrenalin


kisssssssss ty....edhe ato qe ke kissssssssss ti
Dhe ty Sesuu :puc:

Puc dhe ate qe do na behet mami vogel hiii Kleva_Durrsakja :puc:puc:puthje::puthje:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Na mi ti leri keto puthjet por shiko:dhurate::dhurate::dhurate: per bebin tim :kercim: Dhe une zemla te :puc cum

Cke ti o zemla ime se per dhurate ja keto i ke per bebin tend ahaahah
 

Attachments

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kiss Tironcet :D

se po bejsha dicka, dhe mu kujtojshin ako ke ura e lones :D

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

angel boy

cun i veshtire
zgjenjimen :kiss:kiss:kiss

brazilianen :kiss:kiss:kiss

ilden :kiss:kiss:kiss:kiss
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top