Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
nje kissss i madh per vajzat simpatike te forumit i kemi si yje:)
 

durrsakja

Antarë
ckemi durresi si po ja kalon ja ne nji kiss per ty meqe je durrsake se una jom durrsjon jom i ardhem ne durres jetoj te keneta :kiss::kiss:
ska problem lali nga je durrsak apo durrsjon....mjafton qe jeton ne DURRES....:dong:

dhe per ty ...a big kisssss

muaah.gif
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
edhe nje kiss nga une per vajzat:puthdore:
 

Hassan

Antarë
Po e rihap temen KISS meqenese ka qene nje nder me te preferuarat dhe me te frekuentuerat nga te gjithe anetaret.
Atehere, nje pershendetje dhe nje big kiss per te gjithe qe kane punuar per rihapjen e forumit, per anetaret e rinj dhe per shoqerine e vjeter qe te na rikthehen dhe njehere. Ishalla me kembe te mbare kesaj here. :)
kissssss.......


:kercejme:
 

Analistja

Anëtar i ri
uaaaaaaa... ka kohe qe skam kisse. Nje kiss te madhe per te gjithe online dhe ne vecanti, gjermonin qe esht off, bledin dhe albstudent.
Ajo gjarperushja sma ka var. Nje kisssssssss... ene per te
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
uaaaaaaa... ka kohe qe skam kisse. Nje kiss te madhe per te gjithe online dhe ne vecanti, gjermonin qe esht off, bledin dhe albstudent.
Ajo gjarperushja sma ka var. Nje kisssssssss... ene per te

keto puthjet ma honepsin buken qe sapo hengra LOLLOLLOL
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
uaaaaaaa... ka kohe qe skam kisse. Nje kiss te madhe per te gjithe online dhe ne vecanti, gjermonin qe esht off, bledin dhe albstudent.
Ajo gjarperushja sma ka var. Nje kisssssssss... ene per te

e pranoj me deshir Kiss nga ty dhe po ashtu :kiss :kiss Back :D
 

Analistja

Anëtar i ri
e pranoj me deshir Kiss nga ty dhe po ashtu :kiss :kiss Back :D


Nje kiss te madhe me deshire per ty suri:puthje::puthje::puthje::puthje::puthje::puthje::puthje:
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Hhhehehehe...
Mpuq............
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
uaaaaaaa... ka kohe qe skam kisse. Nje kiss te madhe per te gjithe online dhe ne vecanti, gjermonin qe esht off, bledin dhe albstudent.
Ajo gjarperushja sma ka var. Nje kisssssssss... ene per te

ua ua ua po si me kishte ikur mua ky postim.

edhe une te kiss folt analiste :)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Kiss gjarpreshes :)

Meti kiss se spo na Kissin hiq vajzat po duhet kshtu :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
FLM ...gja...

Kan ren Kiss-et ne ket tem :(
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Nje puthje per kete siper meje Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh (shqip eshte a)
 

Analistja

Anëtar i ri
Nje puthje per kete siper meje Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh (shqip eshte a)

Dua edhe une kisssssssssssssss...
Hajt se po te kiss e para por mbaje mend:dance::dance:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top