Kjo fjale duhet hequr nga fjalori :

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po eshte nje gje qe nuk kthehet me mesa di une ,ose dhe po e ktheve me ngjitje prap eshte vetem nje perde mashtrimi sepse ai qe e ka krijuar e di ca eshte bere hahahahah :p
Nuk e di pse tani imagjinata ime ndertoi nje cope pezhikllazi tu u ngjit me zjarr lool
Qepje quhet ai procesi me sa di , por jo jo nuk behet njesoj me duket
Mgjth une preferoj te me pyesin
Ne cmoshe u cvirgjerove , se me shpime ,plasje, heqje , humbje e prishje konfondohem lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Cila fjale?
Ndoshta per kte

Kujdes me fjalën, zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri
Pushteti i fjalës është i veçantë
Gatuan male dhe kakërdhi.Unë fjalën vetë e shtroj në kartë
Dhe brenda syve se ç'është e di...
Kujdes me fjalën zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ndoshta per kte

Kujdes me fjalën, zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri
Pushteti i fjalës është i veçantë
Gatuan male dhe kakërdhi.Unë fjalën vetë e shtroj në kartë
Dhe brenda syve se ç'është e di...
Kujdes me fjalën zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri!
Po ky tha te hiqet fjala nga fjalori. Dhe une them pse? Valle i ka zene vendin fjalorit?
 

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
Ndoshta per kte

Kujdes me fjalën, zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri
Pushteti i fjalës është i veçantë
Gatuan male dhe kakërdhi.Unë fjalën vetë e shtroj në kartë
Dhe brenda syve se ç'është e di...
Kujdes me fjalën zonjëz me çantë
Kujdes me fjalën dhe ti zotëri!
Driteroi e tha po kujt ja tha ? jua tha atyre qe mend skane e mend duan te shesin :p

Juve, të zhytur në epsh e orgjira,
që kini banjo me vaska të nxehta,
turp t'ju vijë që merrni vesh për ndodhira
dhe dekorime veç nga gazeta!

E dini ju, mediokër, guhakër pa bojë,
që vetëm mbllaçiti mbi pjatat pjellore,
se këmbën përshesh ia bëri një bombë
togerit Petrov që luftoi në llogore?

Ç'do thoshte ai, i ardhur në vete,
mes gjakut i shtrirë nën pelerinë,
sikur t'ju shihte në buzët me tul kotolete
tek ëmbël këndoni Severjaninë?

Juve, që hani me qejf e mes grave gajasi,
t'ju japësh jetën, t'ju mbrosh dhe në luftë?
Këtë nuk e bëja, edhe të shpija lëng ananasi
atje në bordell për çdo prostitutë!
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Cfare roli ka kjo pyetje ? Njeh dike me mire nese i jep pergjigje nje pyetje te tille?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
A s'jeni lodh me kte teme? 100 cope egzistojne ketu ne forum.

Boll me tema kaq banale. Deshmojne thjesht qe ne shqiptaret mendjen e kemi vec te intimiteti tjetrit. Dhe sillu qe sillu po ne nje vend na ka ngel sahati.
 

Endrra

VIP
Si dreqin nuk jemi kurios ne ca moshe ke ber milionshin e pare .. si e ke ber ?
Sa libra ke lexuar .. dhe ne nje vit sa gjuhe te huaja ke folur etj etj .. kto dmth.. nuk behen shprehi.. si ka mundesi ?
 
Top