Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Abisi

Larguar✌
Barcelona ka humbur ndeshjen e tretë radhazi në Kampionatin Spanjoll, duke u mundur në “Kamp Nou” nga Valencia me rezultatin 2-1.

Lionel Messi shënoi golin e 500 në karrierë, por ekipi i tij pas eliminimit nga Liga e Kampionëve rrezikon të humbasë dhe Kampionatin.

Kjo është hera e parë në 13 vjet që katalanasit humbasin tre ndeshje radhazi.

Fillimisht ishte Ivan Rakitiç që shënoi një autogol pas 26 minuta lojë. Rezultati u dyfishua nga Santi Mina, i cili u bë lojtari i dytë që i shënon Barcelonës në të dy ndeshjet në Kampionat.

Messi ngushtoi rezultatin në minutën e 63-të, por vetëm kaq. Tani Barcelona është me pikë të barabarta me Atletiko Madrid dhe një pikë më pak se Real Madrid.

Panorama online.
*
 
Last edited by a moderator:

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Lajm I mire per Real & Atletiko !
Barcelona Po fundoset . I humbi Te gjitha .
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Barcelona nuk po fundoset dhe ska si te fundoset.Ata jane eekipi kampion ne europe.Jane te eleminuar nga champions gje krejt normale duke passur parasyshe se asnje ekip nuk e ka mare kete trofe dy here rrallazi. Jane ne vendin e pare ne kampionat dhe te pa eleminuar ne kupe..

Kte vit vendosen nje rekord pathyeshmerie .

Visca el Barça ♥
 

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Mos harro u eleminuan me humbje ne champions . Kn edhe 1 barazim para ktyre humbjeve rresht. Me pak fjale ka 5 ndeshje qe nk njeh fitore.
Pikiade !
Eshte viti i Zidane & Ronaldo !
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Sikur e shkrova u eleminuan nga chanpions..
Jan ne vend te pare ne kampionat.
Jan ne krize momentale po jo te thuash po fundoset aq me pak kur viti Ronaldos kalon nga humbja 0-4..
 

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Edhe 1-2 humbje quhet !
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Epo nuk do fitojn gjithmon ata!

Poor Barça.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Mos manipulo me fjalet " u eleminuan me humbje" ...Fituan 2-1 Humben 2-0 dhe u eleminuan...Ajo 2-0 me kujton humbjen e nje ekipi para 3-4viteve..Po gjynah ato as fituan tjetren

Humbje quhet vetem se eshte ne krye te klasifikimit.
 

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Presim dhe pak jave e ktu jemi .
Diskutojm prap :)
 

Aver

VIP
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

I ka kap syni i keq.

Duhet te fitojne edhe tjeret ndonjehere se s'ka lezet.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Derisa mbrojtesit te avancojne ne sulm para sulmuesve keshtu do shkoje barcelona
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Barcelona po fundoset , ajo fitoj mbremjen e se merkures 0-8 ne fushe kundershtare.
VISCA
 

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

1 fitore eshte :D
Apo ishte trofe ?
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Ishte fitore qe e mbane ne krye te klasifikimit te fundosur.
 

Delirium

No description ...
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Pse nuk komentove 5 jave rresht apo mbajte zi per rezultatet ?? :D
Ka rruge akoma ...Te jesh I bindur qe kampionati mbaron javen e fundit .
Mos festo para kohe .
Keshtu qe bej durim :)
 

Aver

VIP
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Renia e formes se Barces e beri La Ligan me interesante. Gjithashtu edhe forma e mire e Athleticos. Rivaliteti vetem ne mes te Real dhe Barca e ka bere ligen monotone. Jam tifoz i flakte i Barces por nuk do te beja vetevrasje edhe nese e merr Athletico sivjet, se e ka meritu plotesisht.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Pse nuk komentove 5 jave rresht apo mbajte zi per rezultatet ?? :D
Ka rruge akoma ...Te jesh I bindur qe kampionati mbaron javen e fundit .
Mos festo para kohe .
Keshtu qe bej durim :)

Kjo teme eshte hapur para 4 ditesh dhe un nuk paskam komentuar para 5 javeve??!!!!!!!!

Barcelona kaloi nje krize te perkohshme vetem 18 ditore , si na dolen 5 jave !!????????
 

Abisi

Larguar✌
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Humbjet e barcelones,e bejn kampjonatin me te shikueshem/interesant.se me fituar si mbrem,c'interez ngjall per sport dashesin?
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Pse nuk komentove 5 jave rresht apo mbajte zi per rezultatet ?? :D
Ka rruge akoma ...Te jesh I bindur qe kampionati mbaron javen e fundit .
Mos festo para kohe .
Keshtu qe bej durim :)

Isha aq i bindur qe kampionati mbaron javen e fundit,njelloj i bindur sa barcelona do fitonte titullin.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Se harrova bera edhe durim..
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Lajm I mire per Real & Atletiko !
Barcelona Po fundoset . I humbi Te gjitha .Lajmi i fundit, pasi Barcelona po fundoset dhe i humbi te gjitha , çuditerisht fitoje dhe dominoje per 38 jave me rralle kampionatin spanjoll,visca..
 
Top