• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Pse nuk komentove 5 jave rresht apo mbajte zi per rezultatet ?? :D
Ka rruge akoma ...Te jesh I bindur qe kampionati mbaron javen e fundit .
Mos festo para kohe .
Keshtu qe bej durim :)
Isha aq i bindur qe kampionati mbaron javen e fundit,njelloj i bindur sa barcelona do fitonte titullin.
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Se harrova bera edhe durim..
 

Amar1

Anëtar Aktiv
Titulli: Kjo nuk ndodhte me Barcelonen qe prej 13 vjetesh..

Lajm I mire per Real & Atletiko !
Barcelona Po fundoset . I humbi Te gjitha .


Lajmi i fundit, pasi Barcelona po fundoset dhe i humbi te gjitha , çuditerisht fitoje dhe dominoje per 38 jave me rralle kampionatin spanjoll,visca..
 
Top