• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Klinsmann, pasardhesi i Babbel tek Shtutgarti

elbruna

Anëtar i Respektuar
Juergen Klinsmann po afrohet perdite e me shume me rikthimin ne stol si trajner.

Pas eksperiences se hidhur me Bayern Munchen, ish sulmuesi eshte gati te marre drejtimin e skuadres se Shtutgartit pasi trajneri Babel ka zhgenjyer ne kete fillim sezoni. Shtutgarti nuk ka bere paraqitje te mire ne Champions League ku ka lene shume pike ne rrugen per t’u kualifikuar ne fazen tjeter.

Gjithashtu, nje goditje te madhe skuadra e ka marre me eleminimin nga Kupa e Gjermanise, ndersa ne Bundeslige bardhekuqte jane larg zones se pretendimeve per te fituar kampionatin. Nese Klinsmann nuk do ulet ne pankinen e Shtutgartit, Marcel Koller mendohet si zevendesuesi ideal.
TCH
 

Attachments

Top