• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kolegji me i mire shqiptar

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Ashtu e vertet... Ky kolegj ish shum i mir. Kam shiku pardje kete faqe me dike, ish mjaft interesant. //Nje gje e mohoj tek studimet ne ballkan, permbajn teper teper teori. Eshte normale qe ska studim pa teori, porse ne Ks edhe Mk ashtu ish, teper permbajne teori studimet me shum sesa normale... Dhe kete gje e shoh ngarkese te panevojshme per trurin. // duhet te jete ne mase si teoria, ashtu edhe praktika.. Meqenese praktika nevojitet shum (ne jete)....por edhe teoria pa praktike (pune) sduhet gje.
 

Aver

VIP
Jo vetem ne rajon por edhe univers... dhe me gjere.

Si nuk mesuan nje here te bejne nje reklame me kreative.
 
Top