Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter ke bukurin e nje Princeshes! ta them pa modesti se dukesh sh bukur♥
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter cfare ti thuash po me ylll ylll yll :plol ptututututu syrit te keq lollol
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter u look sweety

ky centi esht si gru zevzeke edhe nje fije peri me te shiku ben derr verr :p :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter, se ckam pershtypjen si kur ndjehesh pjese e nje "perdhunimi" emocional ne ate foto, mere me qete moj vajze pse kaq ngurte ti, Lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Rrofshi te gjithe
Lost si rradhe here ste kuptova :p

Kissshpirto se mos ke marre abone ne kete teme me foto :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nick: shemtuar, dukesh qe je femer mistrece!
(Cben naten vone jashte shtepise? Mer pirunin e ik flij gjume shpejt!)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nick tjeter , kom ron ndashni keq me ty , dhe spaska gjo me tkeqe se dashnija me shikim te par . Kshu qe ja ku po ta them mje fiksu keq fare se qeke ****y krejt :)
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kissshpirto se mos ke marre abone ne kete teme me foto :p

ka privatizu tan albumin fotografik. 10 foto i ka hedh deri itash , neser don me hedh foton e rradhes :p
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ka privatizu tan albumin fotografik. 10 foto i ka hedh deri itash , neser don me hedh foton e rradhes :ppo po at krah flej ato edhe jan shum prit se po i eliminoj tgjitha :D
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter, se ckam pershtypjen si kur ndjehesh pjese e nje "perdhunimi" emocional ne ate foto, mere me qete moj vajze pse kaq ngurte ti, Lol

T'isha ne vendin tat "beqaro-biznesmenor" i kisha maru 2 pune ne ket rast "resmeje" :

1- I kisha shpetu nga kthetrat e perdhunuses nicktjeter e ja coja dhurat Angel_Devil (per estetike kuptohet ) nese do ishte dakort ajo :p

2- I kisha dhon 1 dru te mire perdhunuses qe ta kujtojte edhe kur te vinte burri vet dore mbi te! lool
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

T'isha ne vendin tat "beqaro-biznesmenor" i kisha maru 2 pune ne ket rast "resmeje" :

1- I kisha shpetu nga kthetrat e perdhunuses nicktjeter e ja coja dhurat Angel_Devil (per estetike kuptohet ) nese do ishte dakort ajo :p

2- I kisha dhon 1 dru te mire perdhunuses qe ta kujtojte edhe kur te vinte burri vet dore mbi te! lool


woow, cfare nuk shkon me ju, njerez ?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

T'isha ne vendin tat "beqaro-biznesmenor" i kisha maru 2 pune ne ket rast "resmeje" :

1- I kisha shpetu nga kthetrat e perdhunuses nicktjeter e ja coja dhurat Angel_Devil (per estetike kuptohet ) nese do ishte dakort ajo :p

2- I kisha dhon 1 dru te mire perdhunuses qe ta kujtojte edhe kur te vinte burri vet dore mbi te! lool

Me pelqen mendimi, Lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O grifshe cpo te benin ketu moj aman? Se si shume je habitur ti lol.

O yv yv t'kam! :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter, sa paske pi mi goc...t'jan fry syte naa! :p
Shum e mil je prape se prape :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sa i pa fat qe jam gjithmon me ikun gjanat e bukra pa shiku :(
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Flm flm te gjithe edhe pse gjysen si kuptova ca kishit thene (iu vura nje like per mundin qe bete ma keni borxh :p)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

une se kam pare foton, por i bashkangjitem anetares ne fjale :p

Nick: shemtuar, dukesh qe je femer mistrece!
(Cben naten vone jashte shtepise? Mer pirunin e ik flij gjume shpejt!)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Per PiNkY

Dikur kendohej nje kenge:

Bishtalecin pale e pale
Pse s'mi leshon perball
Aman o mi goce
Aman o mi goce
Amaneeeeeeeeeeeee
Amano mi goce


Refreni pastaj
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Uaaa qenkan shtu fotot ne forum.. :D

cunat hajt mo ..

Pinky you look lovelyy :D kurse sa per prettygirl im so jealous :p

bukur bukur ^
 

LoSsT

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Flm flm te gjithe edhe pse gjysen si kuptova ca kishit thene (iu vura nje like per mundin qe bete ma keni borxh :p)

Edhe ti se mbajte dot presionin e hoqe foton me vrap, Lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

vajzat shumeee simpatike...tuana dhe pinky ne mos gaboj se fotot pash me shume sesa emrat ahahah :)

djemt, loverin e kam pa, si gjithmon ne kafene :p

wishi djal diellor....kissshpirtoo trendy dhe ne ca poza edhe hot :p...sikur se kishte mendjen qe po i benin fotografi :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Po pse ku deshte bella :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Me ngeli merak dhe do me ngel syri hap pas gjithe ketyre shkrimeve per nje foto te Nickut! :sun:
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Per PiNkY

Dikur kendohej nje kenge:

Bishtalecin pale e pale
Pse s'mi leshon perball
Aman o mi goce
Aman o mi goce
Amaneeeeeeeeeeeee
Amano mi goce


Refreni pastaj

po imagjinoj sikur je duke ma kenduar .. po llastohem pas si teper gjithsesi faleminderit :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top