Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sa i pa fat qe jam gjithmon me ikun gjanat e bukra pa shiku :(

Sje vetem jo quk dhe mua me paskan ik gjerat e bukura pa i par... :(

Megjithate prap gjera te bukura ka dmth si Yellow...kinge :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto :D, det shume i bukur se ti keshtu (sikur vella me Lostin sa me larg e pa surrat aq me mire lol ai ta beri foton si ekspert :p)
P.s bukur edhe ti.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto :D, det shume i bukur se ti keshtu (sikur vella me Lostin sa me larg e pa surrat aq me mire lol ai ta beri foton si ekspert :p)
P.s bukur edhe ti.
Besoj qe duhet te hapim teme me vete per fotot incognito:p
Shume bukur poet,:)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Sje vetem jo quk dhe mua me paskan ik gjerat e bukura pa i par... :(

Megjithate prap gjera te bukura ka dmth si Yellow...kinge :)
ti knaqesh me pak :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Shum ne forme dukesh Poeto :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Te keqen e vetulles oj Ajss :D

Poet heres tjeter sille akoma me larg foton se keshtu mund ta arrijm te dallojm disa detaje :D
Sa me pelqen ky deti.. ne cilin vend je ketu?
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Te keqen e vetulles oj Ajss :D

Poet heres tjeter sille akoma me larg foton se keshtu mund ta arrijm te dallojm disa detaje :D
Sa me pelqen ky deti.. ne cilin vend je ketu?
Porto Palermo,
detajet me leke... ;) dhe pas ores 00:00, qe ta ket zene gjumi grarine, se ju bi infarkt e flowmaster apo zina nuk jane on...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto, vetem ai vendi qe nuk ka peshk me duket, c`do aty ti re...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

duhet te hiqet opsioni i modifikimit postimit te fotot e antarve, kan mbet gjith ven foto hic foto a thu se i ban kush me zor me i vu. Ju si me ken me bugjingla
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto, vetem ai vendi qe nuk ka peshk me duket, c`do aty ti re...

No peshk, per koker t qefit ,kishte daGlla por nuk rezistova dot, mo mire n det 3 ore sesa te perfunojm shofim bigbrother Anajdin me Joanen... lol
 

LoSsT

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

No peshk, per koker t qefit ,kishte daGlla por nuk rezistova dot, mo mire n det 3 ore sesa te perfunojm shofim bigbrother Anajdin me Joanen... lol

Lol, i paske msu dhe emrat...

Ps: Nice Foto :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ua qenka hap loja, Kush ben poza me te bukura?!?!?!.... :p.. Propozoj te hapim konkursin miss dhe mister Forumi, gjith kto bukurane ketu gjynah mos tu jepet ndonje cmim :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ua qenka hap loja, Kush ben poza me te bukura?!?!?!.... :p.. Propozoj te hapim konkursin miss dhe mister Forumi, gjith kto bukurane ketu gjynah mos tu jepet ndonje cmim :p

Llafe n'ajer ... Posto ndo1CKE foto dhe ti , ti fusim na1 koment se na han gishtat sot lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Poeto, vetem ai vendi qe nuk ka peshk me duket, c`do aty ti re...

Se harrova me te kthy perXixe, kishte peshqA me sutjena mO... Lol ato mbon me pi ujna me alkolna...!

p.s Foto ska lidhje me aktivitetin , thjesht ne kuader te cmendjes te ndo1 antareje qe "terbohet" nga deti, thash me e postu.
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Dying_Poet te bera like per detin jo per Ty :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

ti knaqesh me pak :p

Me mir me pak sesa hic fare lol

Pastaj kan e cik turp gocat kur i ven fotot i len 1 minut e i heqin prap kan frik ore se mos i ha syri keq :p :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Ua qenka hap loja, Kush ben poza me te bukura?!?!?!.... :p.. Propozoj te hapim konkursin miss dhe mister Forumi, gjith kto bukurane ketu gjynah mos tu jepet ndonje cmim :p

:d :qershi:
 

Quku

Marakli Krapit

Love

βeℓℓe â๓e

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

More njerëz pse nuk mund të vendos foto unë se nuk e kuptoj,e njëjta foto mund të vendoset foto profili por nuk mund ta vendos tek tema .Më thoni dot pse ndodh kjo?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

More njerëz pse nuk mund të vendos foto unë se nuk e kuptoj,e njëjta foto mund të vendoset foto profili por nuk mund ta vendos tek tema .Më thoni dot pse ndodh kjo?Ndoshta duhet te nderrosh formatin e fotos gjithsesi futu ketu TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
dhe mjafton te kopjosh kodin e fotos e pastaj sille ketu. Mbase kshu ben. (;

Me duket mua apo kjo antonela eshte True love? Ngelet duke hap profile mo su del njeri ehh lol
Gjithsesi jo keq goca:)
 

Endrra

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Me duket mua apo kjo antonela eshte True love? Ngelet duke hap profile mo su del njeri ehh
Gjithsesi jo keq goca

pse ma ke inad mi ....ne fakt ajo jam une lol lol lol ahahahahah :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

pse ma ke inad mi ....ne fakt ajo jam une lol lol lol ahahahahah :p

Po ti po moj ti na sjell fotot per mua e jo te vetes tende ne forum. Jo mo te vesh kshu lirshem
e sidomos te dalesh para pasqyres. lol lol do e kuptoja vec ne kishe luajt mendsh ahahhahahah


Opa foto te tjera tashi. Mos ndaloni:D


Poeti e solli foton vec nje foto bashke me losstin te dy duke kapur ndonje peshke mungon lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

antonela Shum ***i por kujdes se ka minoren ktu :p

Dying_Poet kur te vi ne gusht do gjejme ndonje vend me gjujt per peshk :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Antonela edhe Trulove kan nevoje per fotograf personal :p me merrni mu se jam fotograf me nam :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Keto gocat me nga vetem 1 foto, cdo here duken te dyshimta, foto te googles a ku ta di :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top