Komente mbi konkursin letrar!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Jallaaa, sa i/e dëshpëruar duhet të jesh, që të vjedhësh krijimet e buruara nga mëndja/shpirti i dikujt tjetër! Kush e paska bë ktë gjëmën? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Po mua c'mu desh qe rremova thuaj....lol

ashtu tu lija "injorant" te lumtur.

Zakonisht e kam kete ves , qofte per foto apo shkrime kerkoj ne google ....

pertej shakase , arsyet i di antari/antarja qe e ka bere , mua sme intereson hic...

bete mire qe e hoqet :)
 
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Me vjen shume keq per shkrimin numer 1, per nje moment mendova se ne forum ka anetare me nje pene te spikatur artistike !

ka ka
ke anetare te talentuar plot... per ket gje te siguroj
por kemi dhe mashtrues plot sa tdush :D don ti rrjeshtoj me emra ?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Dm, ska emra jo. Ketu snxiret asnje emer.
Kush do kupton vet, politika e fv-se.

Mua po me vjen keq per komentin tim, jo per gje
por isha frymezuar dhe tani me vjen te qaj qe ka
perfunduar ne kosh (ai qe e fshiu te ndihet ne faj) lol.


Saper keto qe mbeten, lart e lart i lexova.
Kur ti kap edhe njehere do e jap voten.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Paska qene me t'futme e para. Per ashtu do ti kisha te renditura 20 medalje te profili.

Monique, t'lumt syni moj bije.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Tani qe po mendoj ...djallezore do kisha qene nese do kisha lene te publikohej emri e me pas do shiheshin reagimet.
Por sinqerisht mendova se personi qe gjeta ,ishte antar ne kete forum....ca zhgenjimi
 

Fly

Larguar
neve;pastrim teme

Votoni,votoni.
Lexojini,merrjuni esencen,admironi vrullin e tyre,besimin ne vete qe kane,admironi aftesine e tyre per c'ka sjellin.

votove ti? admirove ti? :D
hajt shkunde voten :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Passion burrat qe jane burra e mbajne fjalen.
No vota!
thuaj jo votes e ji i lire!
 

Passion

Banned
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

votove ti? admirove ti? :D
hajt shkunde voten :D

Nje klik eshte e imja.
Nje klik e iku,por jo.
E kam te shperndare gjithandej voten,mjafton qe u shtrydh truri.
O mistrec.

Te shtepia Dudaj u perplase?
Kopertinen ta jape si ide Mon, :) se une do i jap ide mbi coloret e kopertinen Nickut. :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Lemsh dynjaja u be me kto shkrime kte rradhe

Shperdahuni se do na bejne atentat

Dmth shperndani votat
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Sa per konkursin une do kisha dashur te lexoja me sh per temen dmth lulet por hic...
Souli zakonisht ka nje dore te tille por sme duket qe e hasa vetem ne rast se eshte e 3-ta

Nuk kam derguar kete here. Me iku data pasi ka qene fundjave :)

Gjthss,
nqs do dergoja them se do coja dicka te tille :p (dmth me kete teme. Pasi tema percillte pozitivitet, ama tek krijuesit kete here vec lule s' paska :p


spring-quotes-tumblr.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Tani qe po mendoj ...djallezore do kisha qene nese do kisha lene te publikohej emri e me pas do shiheshin reagimet.
Por sinqerisht mendova se personi qe gjeta ,ishte antar ne kete forum....ca zhgenjimi

Dhe ke bere mire mendoj! Ej po c'pasket qene aman. Direkte te kontrolli ncncnc....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Dhe ke bere mire mendoj! Ej po c'pasket qene aman. Direkte te kontrolli ncncnc....

Tani bera mire a keq qe e zbulova si inspektor gaxhet?
Pastaj kontrollo e beso...
Dhe perfundimi ishte..turp atij (dmth mua) se kontrollova
Ai/ajo qe solli nje pjese te dikujt tjeter bravo...
Nev muajin tjeter do te sjelle plot krijime te shoqeve..meqe vete skam me nerv
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Tani bera mire a keq qe e zbulova si inspektor gaxhet?
Pastaj kontrollo e beso...
Dhe perfundimi ishte..turp atij (dmth mua) se kontrollova
Ai/ajo qe solli nje pjese te dikujt tjeter bravo...
Nev muajin tjeter do te sjelle plot krijime te shoqeve..meqe vete skam me nerv

Pse se di ti historine e gomarit? Si tha ai: Mir une s'e lidha po hajduti nuk ka faj hic ketu? haha..
Jo jo, them mire qe nuk prite perfundimin dhe ta thoje. Sa per kontrollin, Te gjithe e kemi bere ndonjeher, por sic tha dhe Nick, menduam se s'do kish raste te tilla me :D. S'te tha kush turp qe kontrollove :/:fla:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Tani mua me befason nje gje. Duke pasur parasysh se cdo pene ketej njifet, madje aq kohe kemi kaluar se bashku saq njifen edhe postimet edhe kur nderrohen nickat, atehere si marrin njerezia guximin te sjellin. Shkrimi nuk eshte i njejte si fotoja. Fotos ja bene ca premje, ca perthyerje dhe me ca kozmetikime behesh Fatos Berishe ;)

Pra o njerez te mire dora e huaj asnjehere nuk te kruan siq kruan dora yte. Ja shembull une nuk marre pjese ke konkurset. Nuk me shkon doresh as foto, as proze e as pizi :nxef:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Jo mo proze te jepet ty, se dhe ke fitu vitin qe le pas. Mos ja ul aftesite qe ke vetes, Fotosh edhe e pranojme :p
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Une sdi pse i fshini ashtu postimet
Nese Vetoni mua me thote per shkrimet e mia qe jane plagjiature
Dhe theksoj plagjiature do thote :

PLAGJIATURث f. sh. libr.

''Praqitja nga dikush e një vepre të një tjetri ose e një pjese të saj sikur të ishte e vetja; vjedhje letrare, muzikore etj. që bëhet duke marrë pjesë nga vepra e dikujt tjetër pa treguar burimin; vepra a pjesa e vjedhur nga një tjetër në këtë mënyrë. Bënte plagjiaturë. E kritikuan për plagjiaturë.''
Nese shkrimet e mia rezultojne qe i kam marre diku tj do doja qe Vetoni te fliste
apo cilido anetar.
Nese jo dua serish te di pse Vetoni thote dicka te paqene?
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Si ini mir ini o? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ky "Mik-u" me gjethe fiku...sikur shkoi pak si perpara...hmmmmm

plagjature e ky me duket :p
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Une them tango-ja eshte plagiature, u be tani dhe sa duhet te dalin dhe dy?
Hajde #permbysnikonkursin :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Teksa lexoj qe po akuzoni te gjith, sa inat qe shkrimet mia s'paskan qene aq ne nivel te me akuzonin per plagjiatur,. haha..
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Teksa lexoj qe po akuzoni te gjith, sa inat qe shkrimet mia s'paskan qene aq ne nivel te me akuzonin per plagjiatur,. haha..

ti rri urte se per ty di edhe ku i ke marre e kujt ia ke marre.....po ti je plagjature me nenshkrim vec :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

ti rri urte se per ty di edhe ku i ke marre e kujt ia ke marre.....po ti je plagjature me nenshkrim vec :p

haha
Bobo po i fusin ne google e po me sjellin tere CV-ne ne forum, Lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

haha
Bobo po i fusin ne google e po me sjellin tere CV-ne ne forum, Lol

ncuq....se ti e di qe se bej lol

ika tashi ....shifshim mujin tjeter dhe fitofte me i miri
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Komente mbi konkursin letrar!

Ketu mund te postoni komente ne lidhje me konkursin!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Ne shenje respekti ndaj atyre qe sjellin krijime personale duhet te tregohet emri hajdutit/es.

Antaret duhet te komentojn, se mar vesh pse fshini postimet kot se koti.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Haha sikur u vu emri tek fotomania dhe ishin stafistet ata qe vidhnin ?

Po si te dale emri i tj me gjithe ato sharje qe kemi bere, je ne terezi ti?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Shifni se dhe stafi njerez jane, mos i ndani keshtu gjerat staf/ anetar :p

p.s. O did! A erdhe? A fole? Posi, si te thuash ti do bejme (drejtuesja ne ket rast) :p, haha.. :*

Dite te mbare forumi.. pa sherre.. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top