Komente mbi konkursin letrar!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

Shifni se dhe stafi njerez jane, mos i ndani keshtu gjerat staf/ anetar :p

p.s. O did! A erdhe? A fole? Posi, si te thuash ti do bejme (drejtuesja ne ket rast) :p, haha.. :*

Dite te mbare forumi.. pa sherre.. :p

Ahahhahahahah do te mbys.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Votoni Krijimet e Majit!

tek kjo tema sme vje me fol...behem serioze , sdi cme ndodh :p
 

Aki

misfit
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Po mire tek vete votimet ne nuk duhet te shprehim dhe mendimet tona? Pse prap nje teme e vecante, tema ku shkruhen per te diskutuar eshte :|
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Po mire tek vete votimet ne nuk duhet te shprehim dhe mendimet tona? Pse prap nje teme e vecante, tema ku shkruhen per te diskutuar eshte :|

Mendimet po, por jo chit chatet dhe hajgaret
 

Aki

misfit
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Teme per chit chate dhe shaka ka, dhe per ofendime eshte koshi, e nuk jemi ne nje web faqe me punime shkencore sa per te qene aq rigoroz dhe serioz, sidoqofte prap ju e dini :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Chit chate apo serioz, fjalet qe jane per tu thene do thuhen. (i bie mer ktej co andej)
Nejse.. me duket e tepert kjo teme, por kur kemi 2 miljon tema se u shtua dhe 1 e behen 2 miljon e 1 s'ka ndonje gje. C'a me bo, thjesht Supermoderatore jam :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Nje gje me habit..


Flisni ne emer te krijuesve per respektin e tyre...kur vete krijuesit ne asnje muaj sjane ankuar
Por ok ! :p

U befte sic u tha!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

اa ndodhi se se mora vesh une :D
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Chit chate apo serioz, fjalet qe jane per tu thene do thuhen. (i bie mer ktej co andej)
Nejse.. me duket e tepert kjo teme, por kur kemi 2 miljon tema se u shtua dhe 1 e behen 2 miljon e 1 s'ka ndonje gje. C'a me bo, thjesht Supermoderatore jam :p

Une nuk i cova ne kosh qe mos fyej fjalen/mendimin e anetareve!

Nese doni me i bere atje ok mbylleni temen dhe u kenaqshi!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Po jo mi se e ka nje drejtues letersia. C'po me duhet mua kot. Une thjesht mendim dhash. Por dhe se bejme shaka me njeri tjetrin nuk u be nami aman. Ajo qe iku iku. Ne 5 veta jemi, voten e kemi dhene, komentet po ashtu, tani do bejme muhabet.. nejse.. ju e dini..
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

O sol boll e lavderove veten. Ste erdhi ora per te ik ty? !

Kot sa per te kaluar kohen, te gjithe e dim qe sdo na e nxjeri njeri hajdutin. Biles biles sduhet tua them une qe
sso shume per tu kuptuar, jo per gje por 3 mace antar jemi. lol lol


Mos u merakosni se sdo dali emri joo.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

O sol boll e lavderove veten. Ste erdhi ora per te ik ty? !

Kot sa per te kaluar kohen, te gjithe e dim qe sdo na e nxjeri njeri hajdutin. Biles biles sduhet tua them une qe
sso shume per tu kuptuar, jo per gje por 3 mace antar jemi. lol lol


Mos u merakosni se sdo dali emri joo.

Ju jeni ftohur. Kush po lavdro veten iher. nje me dy ket gje me thoni haha. keni lujt mendsh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

hahahahahah po ckeni o zogj pranvere?
Rrini tani pini nga nje kafe.
Beni e nja dy tre llafe e te shperndaohemi te hame dreken :p
Pasdite prap ketu ahhahahaha :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Hahaha po pertoj ti dergoj keto postime tek 'Komentet e antareve' :p por fizikisht atje jane me syte e mi.
 

Fly

Larguar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Votoni votoni m'votoni :p

Apo sjemi ne temen e duhur :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Une them tek cilado teme qe te hysh shkruaj votoni
#vivalarevolucion :p

large.jpg
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Cka pasket qene per thashetheme.

Lereni muhabetin e vjedhjes aman. U vodh komplet Shqiperia e Kosova e nuk u bo kiameti. Qenka bo nomi per nje poezi.

Gjithashtu kujdes me chit-chat se nuk do rrijm gjithe diten duke fshi postime.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Si eshte be ktu...spo di a jam ne forum apo tek dhoma #shqiperia! :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

ca nick ke andej se ta bej un mos te vesh re ndryshimin :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Cka pasket qene per thashetheme.

Lereni muhabetin e vjedhjes aman. U vodh komplet Shqiperia e Kosova e nuk u bo kiameti. Qenka bo nomi per nje poezi.

Gjithashtu kujdes me chit-chat se nuk do rrijm gjithe diten duke fshi postime.

Tani ca ishte ky kercenim ee?!

Eshte tema e dites, nuk eshte thashethem vllaaa :D
Mos na fut Kosoven e Shqiperin ne mes se do plasi lufta (mes racistave) :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Ma pasket lodh morenen duke dhene like :p haha.. sa gallate sot :p
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

Meqe 1-shi u perpi nga faqja e dheut (edhe tregoni pra kush ishte :p) , pershtypje me beri 2 dhe ato orkidet e Pastorit (sec kan ne parandjenje qe eshte shkrin i Nickut ky :p)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komente mbi konkursin letrar!

gjurmet gjurmet...ujku sa nje buall aty lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top