Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Po e hap unë një temë ku mund të bëni komentet tuaja për prezantimet, dhe më pas për votimin kur ti vijë koha . Kjo temë do të mbyllet dhe do të shkojë në kosh menjëherë pasi të mbarojë konkursi . Pra komentoni dhe bëni muhabet si t'ja u ketë qefi , gjithmonë brenda temës për të cilën po hapet dhe kjo temë . Kalofshi bukur ,punë të mbarë jurisë , dhe fitoftë më i miri .

Juria per perzgjedhjen e Mister ForumiVirtual 2011 do kete kete perberje:
Bella, Kyretare e juries
Love, Zv/kryetare

Elushe, anetare
Katia, anetare
Gloom, anetare
Deliza, anetare
Ida Angel, anetare
ELB, anetar
Kitrra 123, anetar


Juria, ra dakort dhe ka marre keto vendime:

1-Te gjithe anetaret e FV-se, me perjashtim te anetareve qe regjistrohen pas dates se prestabilizuar nga juria si me poshte, kane te drejte pjesmarrje ne konkursin Mister ForumiVirtual 2011.

2-Anetaret konkurues duhet te prezentohen (tek tema e vecante per prezentime) permese nje CV-je te shkurter dhe nje apo me shume fotografive.

3-E drejta e prezentimit dhe konkurrimit eshte e hapur deri me date: 20-09-2011 dhe pas kesaj kohe nuk do te merret parasysh asnje konkurrim. Pas perfundimit te ketij afati juria do hape nje sondazhe me te gjithe anetaret e kualifikuar per pjesmarrje ne konkursin Mister ForumiVirtual 2011, dhe do te percaktoj afatin optimal se deri kur munde te votohet.

4-Te drejte vote te barabarte kane te gjithe anetaret e FV-se te cilet deri me sot jane anetare te FV-se. Anetaret te cilet regjistrohen pas dites se sotme nuk kan te drejte vote dhe po qe se votojne do kerkohet nga drejtuesit te FV-se qe nje vote e tille te eliminohet dhe shfuqizohet.

5-Vota e anetareve te juries eshte e barabart me voten e nje anetari te FV-se. Perjashtim nga kjo do te beje rasti nese ne fund te votimit do kemi barazim votash ne diten e mbylljes se votimeve. Nese kemi nje barazim te tille atehere do votojne vetem anetaret e juries dhe ne votime do te futen vetem anetaret qe kan dalur si me te votuarit por qe jane baras me vota (qofshin keta dy, tre apo me shume). Ne nje rast te tille nese perseri kemi barazim votash edhe pas votimit te juries, atehere vota e kryesueses se juries do kete efektin e dyfisht dhe do jete percaktuese per fituesin e Mister ForumiVirtual 2011.

6-Juria do merr vendime te kohepaskohshme, varesisht nga situatat e paraqitura dhe te gjitha vendimet e saj do ti publikoj ne kete faqe e cila do te sherbej vetem per anetaret e juries.

7-Asnje anetare i juries nuk ka te drejte te shprehet, shpalle vendime apo te merr vendime ne emer te juries pa miratimin e kryeueses se juries.

Duke ju deshiruar sukses presim pjesmarrjen tuaj. Me respekt, Juria per perzgjedhjen e Mister ForumiVirtual 2011.
 
Last edited by a moderator:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Po me bikini kur do dalin kandidatet ???? LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Po me bikini kur do dalin kandidatet ???? LOL LOL LOL

Ke shancin te jesh kandidat i par me bikini pa ta zen te tjer radhen LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Je me fat Rendex se sdo ve ato super fotot qe kam dale me te brendshmet Borat style te shifje ti as nje vote sdo merrje LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Hhahahahahahah ore veri ti te te shof dynjaja pune madhe per votat si tha dhe leon fitoft me i miri me brek apo pa brek LOL LOL LOL
 

Lion1

Anëtar i ri
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Une shof vetem 2 kandidat !!!
Kaq paskan qene kandidatet ?!!!
 

AjSi

...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Bella mduket se ke harru ti vesh sondazhin temes se mistereve :D
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

ju faleminderit per prezantimet dhe fotot.....sa kinga qe ju kemi more amani...

p.s Ilirjam ste kisha pare kaq tamam me pare.....marshalla djal...sugjestionues :D


Ironi flm per kete tem...tani mund te besh edhe ti nje miniprezantim me foto....pastaj cyberi e keshtu me rradhe ju flm veproniiiiiii :)

hardy ti duhet te ishe i pari ne listen e prezantimeve sepse kur hape ti temen e misseve kush ishte e para eee :p

ah ajsi sondazhin do e hapim pas disa prezantimeve te tjera te djemve.


---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

faleminderit Hostel, Rendez, Ado dhe Ilirjam
 
Redaktimi i fundit:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

ju faleminderit per prezantimet dhe fotot.....sa kinga qe ju kemi more amani...

p.s Ilirjam ste kisha pare kaq tamam me pare.....marshalla djal...sugjestionues :D


Ironi flm per kete tem...tani mund te besh edhe ti nje miniprezantim me foto....pastaj cyberi e keshtu me rradhe ju flm veproniiiiiii :)

hardy ti duhet te ishe i pari ne listen e prezantimeve sepse kur hape ti temen e misseve kush ishte e para eee :p

ah ajsi sondazhin do e hapim pas disa prezantimeve te tjera te djemve.

Tallesh bella e kemi per detyre :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

ju faleminderit per prezantimet dhe fotot.....sa kinga qe ju kemi more amani...

p.s Ilirjam ste kisha pare kaq tamam me pare.....marshalla djal...sugjestionues :D


Ironi flm per kete tem...tani mund te besh edhe ti nje miniprezantim me foto....pastaj cyberi e keshtu me rradhe ju flm veproniiiiiii :)

hardy ti duhet te ishe i pari ne listen e prezantimeve sepse kur hape ti temen e misseve kush ishte e para eee :p

ah ajsi sondazhin do e hapim pas disa prezantimeve te tjera te djemve.


---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

faleminderit Hartini, Rendez, Ado dhe Ilirjam

C`thua bela asgje te lutem e kemi per detyr te vem ne dukje bukurit tona :D :p :p
 

Lion1

Anëtar i ri
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Cunat te lezetshem .

Une e bera nje zgjedhje ne mendjen time :) po na beni te votojme dhe ne....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Cunat te lezetshem .

Une e bera nje zgjedhje ne mendjen time :) po na beni te votojme dhe ne....

Oriana ja te prezantohen edhe disa djem te tjere....te shohim edhe ca fytyra e shal te tjera muskoloze e me lesh ose jo :p..pastaj do hapim sondazhin per te votuar:)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !Oriana ja te prezantohen edhe disa djem te tjere....te shohim edhe ca fytyra e shal te tjera muskoloze e me lesh ose jo :p..pastaj do hapim sondazhin per te votuar:)

Ju doni te shikoni shal dhe une e vura foton i veshur me xhinse po pse nuk e that mepare moj vajza
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !Oriana ja te prezantohen edhe disa djem te tjere....te shohim edhe ca fytyra e shal te tjera muskoloze e me lesh ose jo :p..pastaj do hapim sondazhin per te votuar:)

Une kam dal pak em shal jasht dhe lesh sa te duash LOL LOL LOL I PERMBUSH PAK KRITERET LOL LOL

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Hhahahahhahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha sa kam qesh quk mos vdkesh kurr me lot kam qesh hahahhahaahhahaha prezantim me te mir ske ku e gjen ne ter katundin te kerkosh si quku sdo gjesh ahahahhahaahhahahah LOL LOL LOL LOL LOL je i madh vlla LOL LOL
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

IshAllah kam ra n'sy ne katunin perball :D
 
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Shume bukur prezantimet :) .... presim me shume kandidatura ........
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Shume bukur prezantimet :) .... presim me shume kandidatura ........
Hëëëëëëë ? Nuk mjaftoi prezantimi im ? Unë mendoja se e fitova votën tënde , ti pret edhe të tjera Ida ? :(
Mirë që një votë e kam të sigurt , të më merrni të keqen LOL
 
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Me pelqyet..me pelqyet...me pelqyet :p...Jeni te bukur te gjithe, nejse voten time dikush nga ju e siguroi me duket :p..Prezantimet e Hostel dhe Leon-it ishin te kendshme per tu lexuar, me pelqyen :)

P.S. Leon pa syze dukesh me bukur..:)

Nga nje :kiss per te gjithe ju..e ju te te tjeret ca prisni, apo tapetin e kuq t'ua shtrojme :p..
 

Endrra

VIP
Re: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Bukur te gjithe kshu ne pergjithsi,,,,jemi rrace e bukur :)

Po ne vecanti ILIRJAM,,,,ku e ka shpin ky???:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Shume bukur cuna...

Ado,cun serioz...
Quku edhe per mister se le rehat taven e krapit...
Hostel shume trendy...Prezantim i bukur...
Iron,ke bere nje prezantim te denje,ke pamje te thjeshte,shume njeri i mir dukesh,sikur te qeshje pak....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Re: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Bukur te gjithe kshu ne pergjithsi,,,,jemi rrace e bukur :)

Po ne vecanti ILIRJAM,,,,ku e ka shpin ky???:)

LOL LOL

Sa mire qe prezantimi i fundit ishte i shkurter :p

Marramendes ju kemi, po pse paski te gjithe ket merakun e nudo-s nuk e marr vesh LOL

P.s bellushe skane nevoje cunat per privatesi :p, keto duan te dalin sheshit e ti nuk i le :p LOL

Por bukur bukur, si drita e syve ju kemi.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Pa foto mund te bej prezantimin ???
Jam cik i turpshem per te vene foto
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Po ku votohet???

Cyber po ben si i turpshem :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Re: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

une pa pare te tere konkurentat nuk votoj :makine:
 

kjara

Anëtar i ri
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

po edhe une nuk votoj pa pare te gjithe konkurentet......po scorpione29 nuk merr pjese ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Hmmm.......Shume te kendshem ne prezantimet tuaja te gjithe....fotot jan dalluese akoma me shume jo se fytyrat jan te ndryshme por duken qartesisht edhe karakteri dhe tipi juaj :D :p

shume bukur faleminderit...vazhdoni keshtu........Iron me pelqeve se cyberi e zgjat kot hihi....bravo.....Cyber boll bere llafe po bej prezantim madje me tre foto e njera te jet me rroba banjo LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Po ku votohet???

Cyber po ben si i turpshem :p
Une jam prandaj pyeta se po qe se behet pa foto te ve dhe une kanditature
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Une jam prandaj pyeta se po qe se behet pa foto te ve dhe une kanditature

pupu si femer edhe ti aman :p...apo po merr hak eee :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Une nuk dua te vej kandidaturen, do i le me te rinjet te konkurrojne hahhahaa
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top