Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ore ca beni ju keshtu??'
Tregohet vota???Ptu te pasurrat LOL LOL

Tek nje film pashe diku ku thuhej- hiqe gjuhen nga b.. ime :p
Mbani votat per veti ka edhe me lezet :D
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Do votoi dikush per mua apo do ja fus flaken forumit ? :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Faleminderit qe me dhate mundesine te votoj :D Gjithashtu kontrollova per ndo nje manipulim te mundshem por cdo gje shkon ok!

Te kane harruar ty te fusin apo sdeshe?


Ado i duruari i fituari LOL
 

WxP

Hidrauliku
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Kan pas hall se smer njeri tjeter per vec meje vota hahahha :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Haha aaa te poshter keta!

Per kete padrejtesi une sdo jap asnje vote te ndodhe cte ndodhe :p
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

votoni ate qeju duket se eshte veretet i denj me qen misster dhe jo ate qe nuk eshte i denj me qen misster...:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Po bien votat sikur bresheri. Marshallah.
 

WxP

Hidrauliku
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Boj sa dush marshalla plaku te fig edhe une e kemi kap me dore :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Veq nga dora mos e leshoni :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mund te lajmrohet ne baz se kush me ka votuar me ato 3 vota :p

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

Mos rregjistroni nicke kot se userat qe kan nje ip edhe daten e rregjistrimit te sotem apo djeshem do hiqen nga votat... Kujdes se mund te hiqet edhe kandidati per te cilin votohet.

---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

Love-Music 151.80.27.*
MajlindaGr 151.80.27.*
Milanistja 151.80.27.*
Modele 151.80.27.*
ajoatje
aaa [email protected]

te gjitha kto kan votuar per nje person edhe jan rregjistruar gjat dy diteve te fundit... ka akoma per tu pastruar.

Ps. Po ju pelqen menyra se si jan rendit sondazhet sipas atit qe eshte votuar me shume... :)


Mund te na tregosh se per ke kan votuar keta persona ?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ore ca beni ju keshtu??'
Tregohet vota???Ptu te pasurrat LOL LOL

Tek nje film pashe diku ku thuhej- hiqe gjuhen nga b.. ime :p
Mbani votat per veti ka edhe me lezet :DMos ishte e shkruajtur ne nje tullumbase te madhe ngjyr e verdh qe rrinte siper makins se nje drejtori ku lexonte me te bardh hiqe gjuhen nga b.. ime se sot e pash kte film LOL LOL LOL
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

pokur dombyllet votimi te shohim kush eshte fituesi i missterit?????:gezuar:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

pokur dombyllet votimi te shohim kush eshte fituesi i missterit?????:gezuar:

Shiko se siper ke daten e mbylljes se votimeve po hidh na nje vot ti se meren te tjer me mbylljen :p :p :p LOL
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

vota per te tere more ReNdEx..:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

vota per te tere more ReNdEx..:D

Mir do ishte por svoton dot per te ter :p :p :p :p :p :p :p kshuqe mbetet vetem per nje LOL (ishalla jam une ai LOL LOL )
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ne numer simbolik ka qendruar numri i votusve LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Kan pas hall se smer njeri tjeter per vec meje vota hahahha :D

Ore shef na bej na nje manipulim na cop nje cik me siper se ngelem ne fund te tabelesz re renditjes ore LOL LOL LOL LOL

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

Kitrrush shume mire po ecen, fitofte me simpatikja :--P

Mos doje te thosha simpatiket :p :p LOL LOL LOL Kaq avull beka aty tek ty sa spo shef dot me ca jemi e LOL LOL LOL
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mir do ishte por svoton dot per te ter :p :p :p :p :p :p :p kshuqe mbetet vetem per nje LOL (ishalla jam une ai LOL LOL )

epoishte nje shprehje ajo sepse e vertet skamvota per te tere por lum ai qe ka mare voten time...(ty....ReNdEx......))
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ou lum ai pse frymen po i jep ti moj?LOL

Vote eshte si benie dhe ju :p(lan nam cunat po shkulin leshte e kokes per nje vote me keq se ne LOL)
Cf doni te tregoni???
LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ou lum ai pse frymen po i jep ti moj?LOL

Vote eshte si benie dhe ju :p(lan nam cunat po shkulin leshte e kokes per nje vote me keq se ne LOL)
Cf doni te tregoni???
LOL

Varet ca kerkon te shikosh ti LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Une??
Asgje.
Humbet dinjitetin duke kerkuar vota LOL LOL :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Si po shkojne votimet dhe rezultatet :biciklete: Ai _ qe_ tjerr_ LESH, :p:p pra QUKU :p do mu ba mister :lol:
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Hi... Po Miss kur behet?... Kush fiton ka ndonje cmim? :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ka kohe qe s'ka votuar njeri. Me duket se iken ne gjume. Edhe nuk kan faj se jane lodhur, pasi ju ra te pritnin gjate ne radhe meq kishte shume votues :lol::lol:
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ka kohe qe s'ka votuar njeri. Me duket se iken ne gjume. Edhe nuk kan faj se jane lodhur, pasi ju ra te pritnin gjate ne radhe meq kishte shume votues :lol::lol:

LOL po shpejt eshte duhet te jene te pavendosur , ti sje i lodh ee akoma zgjuar ? :p
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Kush me ka fshir dje nje post ne kte teme??

Me duket se vetem atyre qe smund te mernin shembullin tim ju ka penguar!!

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL po shpejt eshte duhet te jene te pavendosur , ti sje i lodh ee akoma zgjuar ? :p

Jam roje nate i votave :pP: se mos ua vjedh kush ndonje vote :plakush::p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top