Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Elushe

Vogëlushe
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

O Kitrrush plaku, sa here lejohemi te votojme ketu?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Nje njeri nje vote e kemi :syze:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Atehere kur dhelpra nuk e arriti dot rrushin tha se 'Nuk ishte i bere'...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

E o cbehet me jurin e votimeve esht shtuar ndo nje vot andej LOL LOL
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mos deshe te thuash at´her kur ska kush c´far ti bej te vertetes,,duhet ose ta shlyesh ose te gjesh nje medot pederski per tja hedhur dhe ksaj rradhe???
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

E o cbehet me jurin e votimeve esht shtuar ndo nje vot andej LOL LOL

Nuk i shikon si ata qe kishin nga nje ose dy postime u ngriten 100% LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Nuk i shikon si ata qe kishin nga nje ose dy postime u ngriten 100% LOL LOL LOL

Ik o ik ti thash une ti do na dhj.. nurmart do na marrsh trofeun LOL LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ik o ik ti thash une ti do na dhj.. nurmart do na marrsh trofeun LOL LOL LOL LOL

Rri aman te keqen se po fillojne dramat familjare dhe skam cti bej do i kem peshe LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Rri aman te keqen se po fillojne dramat familjare dhe skam cti bej do i kem peshe LOL LOL LOL

Mir te te gjej te thash ma ler mua trofeun ti sdoje tani beju ball po deshe une jam andej nga fudni sdyshon njeri per mua LOL LOL LOL
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mos deshe te thuash at´her kur ska kush c´far ti bej te vertetes,,duhet ose ta shlyesh ose te gjesh nje medot pederski per tja hedhur dhe ksaj rradhe???

Doni te verteten?

Ta ka dhene Wxp me duket lexoni mire para se te dilni ne konkluzione te shpejta dhe te nxituara....
Dhe ju ka thene shume qarte qe cdo anetar i regjistuar ditet e fundit dhe ka hyre vec per votimin ketu nuk do te quhet....!!!
Atehere si kuptoj keto mendime dhe kunja qe po dalin cdo dite ne kete teme.... Keni cfare keni gjera personale me ndonje nga konkurentet nese jeni te zotet i zgjidhni me ate ne privat.... nese jo, atehere me mire eshte mos te flisni....
Asgje nuk po vidhet dhe po manipulohet...
Mos vazhdoni me keshtu sepse duhet te kuptoni qe po e coni temen drejt mbylljes dhe anullimit per kete vit....
Ju lutem shume per here te fundit.... I lini kunjat dhe cdo mendim te gabuar....
Faleminderit....!!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Mir te te gjej te thash ma ler mua trofeun ti sdoje tani beju ball po deshe une jam andej nga fudni sdyshon njeri per mua LOL LOL LOL

Hahhahaahah une ta jap dhe tani puna eshte se sa do e pranojne te tjeret kete gje se kishin hyre me synime serioze dhe po godasin koken ne mur nga inati
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Hahhahaahah une ta jap dhe tani puna eshte se sa do e pranojne te tjeret kete gje se kishin hyre me synime serioze dhe po godasin koken ne mur nga inati


Ati je fare une po i bije murit me kok se spo me con pm ajo qe me ka dhen nje vot se tjetern ja kam dhen vet vetes kam dy dit qe e pres e spo me con pm LOL LOL LOL LOL SDUA TROFUN DUA TE GJEJ ATE QE ME KA DHEN NJE VOT ISHALLA SDEL CUN SE ME FIKU FARE LOL LOL LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ati je fare une po i bije murit me kok se spo me con pm ajo qe me ka dhen nje vot se tjetern ja kam dhen vet vetes kam dy dit qe e pres e spo me con pm LOL LOL LOL LOL SDUA TROFUN DUA TE GJEJ ATE QE ME KA DHEN NJE VOT ISHALLA SDEL CUN SE ME FIKU FARE LOL LOL LOL LOL

Ti je me fat qe te ka votuar nje dhe se di po une qe duhet te gjej shumicen LOL LOL LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Këtu mba era tradhëti burra , as unë nuk po e gjej dot kush ma ka dhënë një votë. Ishallah nuk është ndonjë anëtare e rregjistruar kohët e fundit se do më akuzojnë edhe mua për manipulim :( LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ti je me fat qe te ka votuar nje dhe se di po une qe duhet te gjej shumicen LOL LOL LOL

Po ti e kupton ca zhgnjimi do jet per mua se dhe nje vot qe mora po te me dal cun ca fitoj une LOL LOL Ka zgnjim me te madh se ky LOL LOL ty te pakten ne 21 do te dal nje femer LOL LOL LOL LOL
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Do na tregoj dikush se per kend ishin votat nga ato user te ri qe ishin hapur ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Po ti e kupton ca zhgnjimi do jet per mua se dhe nje vot qe mora po te me dal cun ca fitoj une LOL LOL Ka zgnjim me te madh se ky LOL LOL ty te pakten ne 21 do te dal nje femer LOL LOL LOL LOL

Jane me shume se nje re :D :D

ps: Ado shpresoj te me kene votuar mua qe te mos lodhem kot se kerkuari dhe ti behet qefi disave ketu se po bejne paf puf
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

WXP - nuk merr vendime se cfare do quhet dhe cfare nuk do quhet ne rastin konkret. Eshte nje juri, qe me date 12.09.2011, ka vendosur ca rregulla, dhe mbi bazen e atyre rregullave do mbledhet dhe do vendosi mbi mbarvajtjen, manipulimet, si u manipulua, anomalite dhe se cfare do ndodhe me ata qe manipuluan.

WXP- kam pershtypjen se jurise do duhej ti ofronte votuesit, IP - e votuesit nga erdhi, oren e votimit, per ke votoi dhe pastaj juria do arrije te shqyrtoi mundesit e lidhjeve direkte dhe indirekte te votave te ardhura ne menyre te paligjshme.
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Kam filluar të nxjerr disa konkluzjone që po më prishin mëndjen me këto votime !
1 ''Hakmarrja është një gjellë që shërbehet e ftohtë'' edhe unë jam në një mëndje me atë që e ka thënë :)
2 Kush thotë që meshkujt nuk i kushtojnë rëndësi të madhe pamjes së jashtme , nuk i njeh fare ata LOL
3 Kushdo që të fitojë jam i sigurt që ka për të mbetur mashkull dhe po ai që është, prandaj e keni të kotë pasi nuk ndryshon gjë.
Qënka mjaft edukativ një konkurs i tillë , më pëlqen shumë :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ore se kuptoj pse duhet te diskutojm kaq gje ,,, kaq te afet qenkemi ne sa qe mos te bejm dot as edhe nje konkurs forumi qe esht thjesht per argtim .... Per mua te dal kush te doj dhe te beht cte behet nuk vras mendjen se kush e fiton apo jo ,,,, mbase dnodh qe te ket dyshimi pasi u pan dije mos gaboj qe votohesh per egostylen dhe ne te njeten koh votohesh dhe per cyber ishin te vetmit dije qe rritej numri votimeve per kta ne te njeten koh .... tani esht ber apo sesht ber maniupilm vl kjo esht nje loj esht nje pjes e argtimit te ktij forumi skemi pse acasrohemi e kalojm ne biseda personale kshuqe duhet ta marrim me sportivitet kte konkures dhe me me shum humor ashtu sic kishte theksuar dhe kryetaria e ksaj juroe bella kur nisi te hapte kte konkures :D :D :D Ti lem menjan acarimet e inatet le ti rikthehemi buzqeshjes dhe shakas esht thje4sht nje loj ju flm per mikuptimin mbase kiam ber dhe gabim qe po ndrhyj por me qen se jam dhe une pjes e ktij konkursi mendova te jap mendimin tim lidhur me kto qe po shkruhen me siper :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Kam filluar të nxjerr disa konkluzjone që po më prishin mëndjen me këto votime !
1 ''Hakmarrja është një gjellë që shërbehet e ftohtë'' edhe unë jam në një mëndje me atë që e ka thënë :)
2 Kush thotë që meshkujt nuk i kushtojnë rëndësi të madhe pamjes së jashtme , nuk i njeh fare ata LOL
3 Kushdo që të fitojë jam i sigurt që ka për të mbetur mashkull dhe po ai që është, prandaj e keni të kotë pasi nuk ndryshon gjë.
Qënka mjaft edukativ një konkurs i tillë , më pëlqen shumë :D


Hhahhahahahahahahahahahahahaha pse o kujton se ndonjeri mos mendoj qe po e fitoj do te mund te ndryshoj e sdo te mbetet mashkull LOL LOL LOL KJO ISHTE E FORT LOL LOL LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Hhahhahahahahahahahahahahahaha pse o kujton se ndonjeri mos mendoj qe po e fitoj do te mund te ndryshoj e sdo te mbetet mashkull LOL LOL LOL KJO ISHTE E FORT LOL LOL LOL
Në fakt ishte më shumë për diçka tjetër Rendex , për integritetin personal të atij që fiton pasi kushedi ndodh që e kanë votuar më shumë meshkuj edhe të tilla gjëra LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Se dija qe do bente kaq drama pjesmarja ime ne kete konkurs se dija qe antare do ofendonin do shanin dhe do dilnin nga ajo qe kishin treguar deri ne sot ate fytyren ''engjellore'' shpresoj mos arrijme deri ne tentativat e vetvrasies se gjynaf nuk ja vlen PER NJE LOJE por e kam thene kur ngatron realitetin me virtualitetin ndodhin keto gjera .... ndoshta nuk kane vene mire masken kur e vendosen passin ne forum dhe nuk funksionoi.....
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

paska plas sheri kete lol tomi xheri qyqa cfare kam humbur ja ti lexoj pak nga fillimi :p aa dhe taku te thash qe do e fitosh fshati korces po jemi te bukur ne nga natyra bre loooooool
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

paska plas sheri kete lol tomi xheri qyqa cfare kam humbur ja ti lexoj pak nga fillimi :p aa dhe taku te thash qe do e fitosh fshati korces po jemi te bukur ne nga natyra bre loooooool

Snow kur tjetra eshte AGAMITI e shikon cben.....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ore se kuptoj pse duhet te diskutojm kaq gje ,,, kaq te afet qenkemi ne sa qe mos te bejm dot as edhe nje konkurs forumi qe esht thjesht per argtim .... Per mua te dal kush te doj dhe te beht cte behet nuk vras mendjen se kush e fiton apo jo ,,,, mbase dnodh qe te ket dyshimi pasi u pan dije mos gaboj qe votohesh per egostylen dhe ne te njeten koh votohesh dhe per cyber ishin te vetmit dije qe rritej numri votimeve per kta ne te njeten koh .... tani esht ber apo sesht ber maniupilm vl kjo esht nje loj esht nje pjes e argtimit te ktij forumi skemi pse acasrohemi e kalojm ne biseda personale kshuqe duhet ta marrim me sportivitet kte konkures dhe me me shum humor ashtu sic kishte theksuar dhe kryetaria e ksaj juroe bella kur nisi te hapte kte konkures Ti lem menjan acarimet e inatet le ti rikthehemi buzqeshjes dhe shakas esht thje4sht nje loj ju flm per mikuptimin mbase kiam ber dhe gabim qe po ndrhyj por me qen se jam dhe une pjes e ktij konkursi mendova te jap mendimin tim lidhur me kto qe po shkruhen me siper

Read more: http://WwW.ForumiVirtual.Com/libido...otimin-e-mister-forumit-17.html#ixzz1YcpaFsTm


O populll esht thjesht nje lojjjjjjjjjjjjjjj dhe kush do qe i ka ber ato manipulime vetene tij tregon asgje me shum skemi pse kalojm ne ofendime me njeri tjetrin
 

LoSsT

VIP
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Cyber ishalla ia del barra qerane per gjithe ate prezantim :D
Nje pytje statuje femre apo mashkull ishte tek njera foto?

Ju te tjeret qe vec shihni pa bere prezantim: shihni me sy e plasni me zemer keni humb nje rast
te paperseritshem ne jeten tuaj :p

Me tvertet.... crast qe humbem...!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

"What comes around goes around" Po ua shkruaj dhe tek kjo tema, kjo ishte arsyeja pse nuk morra pjese ne kete konkurs...per mos te lodhur trute me keto gjera...sa here kthehem serioz une zihen juve, me mire e mbaje njesoje me gallata LOL LOL LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top