Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Paski len nam me vertete ju LOL
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ati je fare une po i bije murit me kok se spo me con pm ajo qe me ka dhen nje vot se tjetern ja kam dhen vet vetes kam dy dit qe e pres e spo me con pm LOL LOL LOL LOL SDUA TROFUN DUA TE GJEJ ATE QE ME KA DHEN NJE VOT ISHALLA SDEL CUN SE ME FIKU FARE LOL LOL LOL LOL


Un ta kam dhene voten mer se na plase cop druni :p

Se kuptoj pse bohet kaq tragjike... edhe nje loj qe behet do plasin polemikat...
Prandaj sbehena ne shqiptaret se dhe ne lojra do kapemi jo e lagu jo se lagu...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Un ta kam dhene voten mer se na plase cop druni :p

Se kuptoj pse bohet kaq tragjike... edhe nje loj qe behet do plasin polemikat...
Prandaj sbehena ne shqiptaret se dhe ne lojra do kapemi jo e lagu jo se lagu...

Ti paske qen ai ore se kam gjith diten e gjith naten qe po e kerkoj LOL LOL LOL IK o ik kujtova se ishte femer LOL
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ore se kuptoj pse duhet te diskutojm kaq gje ,,, kaq te afet qenkemi ne sa qe mos te bejm dot as edhe nje konkurs forumi qe esht thjesht per argtim .... Per mua te dal kush te doj dhe te beht cte behet nuk vras mendjen se kush e fiton apo jo ,,,, mbase dnodh qe te ket dyshimi pasi u pan dije mos gaboj qe votohesh per egostylen dhe ne te njeten koh votohesh dhe per cyber ishin te vetmit dije qe rritej numri votimeve per kta ne te njeten koh .... tani esht ber apo sesht ber maniupilm vl kjo esht nje loj esht nje pjes e argtimit te ktij forumi skemi pse acasrohemi e kalojm ne biseda personale kshuqe duhet ta marrim me sportivitet kte konkures dhe me me shum humor ashtu sic kishte theksuar dhe kryetaria e ksaj juroe bella kur nisi te hapte kte konkures Ti lem menjan acarimet e inatet le ti rikthehemi buzqeshjes dhe shakas esht thje4sht nje loj ju flm per mikuptimin mbase kiam ber dhe gabim qe po ndrhyj por me qen se jam dhe une pjes e ktij konkursi mendova te jap mendimin tim lidhur me kto qe po shkruhen me siper

Read more: http://WwW.ForumiVirtual.Com/libido...otimin-e-mister-forumit-17.html#ixzz1YcpaFsTm

O populll esht thjesht nje lojjjjjjjjjjjjjjj dhe kush do qe i ka ber ato manipulime vetene tij tregon asgje me shum skemi pse kalojm ne ofendime me njeri tjetrin


Drejt e ke, nga loja e kane marre seriozisht keta, eshte vetem virtualitet jo realitet. Ketu te gjithe hyjne per tu argetuar, per te kaluar ate pak kohe, ndoshta nuk me takon mua te jap nje koment ketu, por nga gjithe kjo qe po behet, o vota ketu o vota atje, asgje nuk do te nxjerrin, anetaret jane anetare, qofshin moderatore ose supermoderatore. Me e mira eshte te ruhet privacia e anetareve, qofshin te thjeshte, duke nxjerre ne pah IP me kete e tepruat. Kjo eshte dicka qe ka te beje me jeten private te nje anetari ose anetareje, qe nuk duhet postuar, as komentuar, madje moderatoret nuk duhet ta kishin lejuar. Ne vend qe ta kishin marre me humor kete loje, e paskan marre shume seriozisht. Eshte virtualitet o njerez. Do te thote "Zbavituni". Per gjera private, ato diskutohen nga ana tjeter. Une qendroj si gjithmone asnjeanese.

Nejse, nuk eshte nevoja t'a zgjas. Kaloja mire Rendex!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Drejt e ke, nga loja e kane marre seriozisht keta, eshte vetem virtualitet jo realitet. Ketu te gjithe hyjne per tu argetuar, per te kaluar ate pak kohe, ndoshta nuk me takon mua te jap nje koment ketu, por nga gjithe kjo qe po behet, o vota ketu o vota atje, asgje nuk do te nxjerrin, anetaret jane anetare, qofshin moderatore ose supermoderatore. Me e mira eshte te ruhet privacia e anetareve, qofshin te thjeshte, duke nxjerre ne pah IP me kete e tepruat. Kjo eshte dicka qe ka te beje me jeten private te nje anetari ose anetareje, qe nuk duhet postuar, as komentuar, madje moderatoret nuk duhet ta kishin lejuar. Ne vend qe ta kishin marre me humor kete loje, e paskan marre shume seriozisht. Eshte virtualitet o njerez. Do te thote "Zbavituni". Per gjera private, ato diskutohen nga ana tjeter. Une qendroj si gjithmone asnjeanese.

Nejse, nuk eshte nevoja t'a zgjas. Kaloja mire Rendex!

Ti votove apo akoma ske votuar nse jo me voto mua te siguroj qe do kesh me shum pm se vitin qe ka kaluar LOL LOL LOL
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Ti votove apo akoma ske votuar nse jo me voto mua te siguroj qe do kesh me shum pm se vitin qe ka kaluar LOL LOL LOL

I more votat ti tashme, dashke prape, ohu nuk ngopesh, te them une nje gje, shko ne det, nuk e di a eshte ngrohte, aty relaksohu, sa per votat, hajt pi nje gote raki. :) :D
Ku ta hedh letren une, pasi ta kem palosur, hajt varja. :) Beni humor ju marrte e mira, mos u grindni. :)

Kalofsh mire, ika une tani! :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

I more votat ti tashme, dashke prape, ohu nuk ngopesh, te them une nje gje, shko ne det, nuk e di a eshte ngrohte, aty relaksohu, sa per votat, hajt pi nje gote raki. :) :D
Ku ta hedh letren une, pasi ta kem palosur, hajt varja. :) Beni humor ju marrte e mira, mos u grindni. :)

Kalofsh mire, ika une tani! :)

Ca u ngopa une me dy vota LOL LOL IK O IK as ti sme do LOL LOL

Kalofsh mir :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Rezultatet per Mister Forumi Virtual 2011!

Bellushe me hile ti, pse ne gocat skishim keshtu e?
I privilegjon shume :p
Ju kane korruptuar me keto rezultate :p
P.s 100 tema jane hapur :D...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Duan icik vemendje dhe keto...Nejse aman,le te mbyllen temat tashme se ka mbaruar cdo gje...Me ne fund pak qetesi dhe shpresa per normalitet...
 

sensuu

sweet
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

po shume kot...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

po shume kot...
E di qe deshe te dilte zaja por cti bejme na e mori rinia ne kthese LOL LOL
 

sensuu

sweet
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

spo kuptoj kush eshte zaja njehere.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

:D po me verte ku e ke zemren ti???
pse e le te ikte ahahha

Njerzit qe duam nuk i mbajme kurre te lidhur i lejojme te ikin po qe se kthehen jane tanet ndryshe te komshise LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

dmth ka shpresa te kthehet??? :D

Jo zemra ime nuk vajton me per te per mua eshte nje kapitull i mbyllur .......

Maj hart pliiiiz kam bak tu mi miiisss ju shumeeeeeeeee
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top