Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Prezantim per Mister Forumi Virtual 2011

nuk kan dal fotot BeniT....flm per prezantimin ju te tre siper :D
 
Redaktimi i fundit:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Te nderuar votues nese votat e juaja do shkojne per mua ju premtoj se do jem dentisti juaj personal dhe mbi te gjitha falas jepini me votoni dhe sdo pendoheni
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Te shofim nese sot do i bashkangjitet edhe dikush karvanit te misterave :biciklete:
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Cyber ishalla ia del barra qerane per gjithe ate prezantim :D
Nje pytje statuje femre apo mashkull ishte tek njera foto?

Ju te tjeret qe vec shihni pa bere prezantim: shihni me sy e plasni me zemer keni humb nje rast
te paperseritshem ne jeten tuaj :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Mua si femre mu duk se shikon ca pushtimi qe i bera @@ te saj LOL LOL
Morena ja vlen dhe pa marre asnje vote shpesh here nuk ka rrendesi destinacioni por udhetimi ....

PS : Mos beni ndonje budallallek dhe sme votoni se kot i them une keto te dukem i mire LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

LOL
Cyber nga pikeshikimi i fotos mu duk si me muskuj :(
Vota e jotja eshte!
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Urime te gjithe missterave....fitofte me i miri dhe me i bukuri..pp
 

sensuu

sweet
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

sme pelqeu qe jeni prezantuar tani me vonese......fundja,ju duket vetja me te rendesishem.????
ka te beje dhe sa rezistence tregoni gjate konkursit.
e vleresoj guximin e te tjereve.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Votat e juaja do te ndikojne direkt ne zgjedhjen e misterit te forumit qe do te na perfaqwesoj ne garat nderforumore hahhahaha, le ta zgjedhim me te mirin.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

cuna jeni te tere shume fare te mire :)

me ngeli merak qe nuk po shof asnje shenje te scorpione ose evit, cudi
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Eo akoma spakan votuar ktej :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Eo cben ktu ti sensu shpejt vopto andej se esht hap kutia e votimeve hahahahahahah :p :p :p
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Suksese big brother Po ju vezhgon :pP
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

haha Rrofsh flm nuk ja them per kete pun un :)) Suksese cuna
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Une mendoja se vetem gocat do votojne, jo edhe meshkujt. Po ta dija, s'do prezentohesha. Dua vote goce, jo vote cuni. Nuk e di perse keshtu. Se di, si do ta ndjeje veten Mister Forumi, po e zeme me 20 vota, kur nga ato 20 vota 15 jane meshkuj apo t'themi me shume se 50 % te votave jane te gjinise se njejte ? Kjo i bie se nuk eshte zgjedhur Mister forumi por MISTER GAY ! Personalisht nuk do e kisha marre titullin dhe s'me kenaqin votat e shoqerise se gjinise mashkullore. Une personalisht nuk kam shije per t'zgjedhur Mister (per miss kuptohet se po). Por, meqe eshte vendosur keshtu, le t'vazhdoje ama nuk me duket logjike. Se di a ka edhe te tjere qe e ndajne te njejtin mendim me mua apo jo, megjithate, suksese MISTERIT TE FORUMIT, jo Mister gay-it >)
 

sensuu

sweet
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL loverboy se nuk ka lidhje...
nga kush e merr voten...
pastaj nuk i ndalon dot.:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Une mendoja se vetem gocat do votojne, jo edhe meshkujt. Po ta dija, s'do prezentohesha. Dua vote goce, jo vote cuni. Nuk e di perse keshtu. Se di, si do ta ndjeje veten Mister Forumi, po e zeme me 20 vota, kur nga ato 20 vota 15 jane meshkuj apo t'themi me shume se 50 % te votave jane te gjinise se njejte ? Kjo i bie se nuk eshte zgjedhur Mister forumi por MISTER GAY ! Personalisht nuk do e kisha marre titullin dhe s'me kenaqin votat e shoqerise se gjinise mashkullore. Une personalisht nuk kam shije per t'zgjedhur Mister (per miss kuptohet se po). Por, meqe eshte vendosur keshtu, le t'vazhdoje ama nuk me duket logjike. Se di a ka edhe te tjere qe e ndajne te njejtin mendim me mua apo jo, megjithate, suksese MISTERIT TE FORUMIT, jo Mister gay-it >)

jam dakord qe duhet t evotonin vec gocat
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL loverboy se nuk ka lidhje...
nga kush e merr voten...
pastaj nuk i ndalon dot.:p

Si nuk ka lidhje ? Mua me kenaq 1 vote e nje goce, edhe po t'jete e vetmja vote, se sa 10 te meshkujve. Nuk e di per te tjeret sa ka rendesi kjo ne virtualitet, mua s'me pelqen ashtu, thjesht e shpreha mendimin tim :)
 

sensuu

sweet
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL he tani mos bej naze...pak qe te kane dhene vota LOL

edhe si dihet mund te jete ndonjeri qe te pelqen :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

jam dakord qe duhet t evotonin vec gocat

Master me verte e :p

LoverBoy voton kush te doje lal ska na i gjo te keqe :)

Sic u be per gocat behet dhe per cunat.... :)
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

jam kunderr qe te votojn cuna per cuna :p:p konflikt interesi :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Titulli: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Master me verte e :p

LoverBoy voton kush te doje lal ska na i gjo te keqe :)

Sic u be per gocat behet dhe per cunat.... :)

Nuk e di si eshte bere per gocat, as s'me intereson. Une jam cun, s'jam goce. Thjesht dhash mendimin tim personal. Ju te tjeret mund te gezoheni me voten e nje mashkulli, mua me vjen turp dhe me pengon, s'ka lidhje kush eshte, miku im apo vellau im.
 

sensuu

sweet
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL lover ku e di ti qe te ka votu cun njehere
vota eshte e fshehte
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Do ishte me mire Te votonin vetem Gocat...kshu ai qe do fitonte do e meritonte plotesisht
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mos u shqetesoni cuna,,ai qe e meriton esht i fituari,,

ai qe ka me shum shok dhe shoqe,,,vetem do mbledh vota me shume,,por ne te vertet sdo fitoj asgje,,:fuck:
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Tani hapni thaset me leket qe keni per te marre voten LOL

Kush e don voten
20 kileshi
Pleqte
Bullafiqet?
Apo syte nje ne qiell e nje ne toke

LOL LOL
 

sensuu

sweet
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

ua morena keto kemi tani..mos u bej e keqe :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ore dihet pazari pse diskutoni kot goca cuna cdo kush ka te drejten e votimit se ndalon njeri qoft cun qoft goc ta fitoj kush ta fitoj skan renci se kush voton per te kjo esht thjesht nje loj ne forumin ton nje pjes e argtimit te ktij forumi kshuqe le ta vazhdojem si te till mos ta kthejem ne nje debat jo te votojn gocat jo cunat Ju flm Per mirkuptimin :) :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Epo pranoje edhe ti se keshtu jane, ko me bejne te keqe mua :p


Ore leket se me premtime boshe jemi mesuar ne LOL LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top