Komente për prezantimet dhe votimet e Mister Forumit 2011!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Un jam Kunderr...Smund nje cun te votoj nje cun :mad:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Epo pranoje edhe ti se keshtu jane, ko me bejne te keqe mua :p


Ore leket se me premtime boshe jemi mesuar ne LOL LOL

hec andej nga cepi te te jap leket :p :p :p pa na par njeri LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

LOL lover ku e di ti qe te ka votu cun njehere
vota eshte e fshehte

Lirisht le ti hjek juria tgjitha votat e cunave ne anen time, me kenaq 1 vote e nje goce, me shume se 100 te meshkujve lool :D (nqfs me kane votuar cunat )
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Loverdjali,e kuptoj kendveshtrimin tend,edhe shume te tjereve qe doni te votojne vec gocat,por te keni parasysh dicka,se numri i femrave ne forum eshte me i vogel se i cunave,aq me shume i femrave aktive...Pasi sondazhi eshte vec 1 jave i hapur,ju jeni plot 12 cuna,mendoni se jane edhe njehere aq femra aktive ne forum??Smund te hapej vec per femrat te votohej,asi sikur secila te jepte nje vote per secilin nga ju,sdo zgjidhej as Mister e asgje...Kuptoj qe nje vote femra ka me shume rendesi se 10 vota mashkulli,por femrat do ju vleresonin ne pamje,mehskujt ndoshta me ne kompleks...Me vertete qe eshte MIster per bukuri e jo per inteligjence,shoqeri,humor etj etj por dikush mund ti shohi gjerat me ne kompleks se sa vec nje pamje te nje fotoje...Te pakten keshtu e konceptoj une kete gje...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Lover me mendje hapur yllo :D...Ne juri psh mister albania ka edhe meshkuj e nuk thote gje njeri :p

Tani un di qe cunat e kan pak te veshtire te votojn per seksin e njejtet keshtu qe Lover mund te kesh fat e svotojn cunat ose ata qe votojn e bejn per veten e tyre :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Lover me mendje hapur yllo :D...Ne juri psh mister albania ka edhe meshkuj e nuk thote gje njeri :p

Tani un di qe cunat e kan pak te veshtire te votojn per seksin e njejtet keshtu qe Lover mund te kesh fat e svotojn cunat ose ata qe votojn e bejn per veten e tyre :p

Hahaha, po ku do votojne cunat per cunin moj :lol: Mendje mendje kjo dunja loool Sdq, ju pershendes
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ore dihet pazari pse diskutoni kot goca cuna cdo kush ka te drejten e votimit se ndalon njeri qoft cun qoft goc ta fitoj kush ta fitoj skan renci se kush voton per te kjo esht thjesht nje loj ne forumin ton nje pjes e argtimit te ktij forumi kshuqe le ta vazhdojem si te till mos ta kthejem ne nje debat jo te votojn gocat jo cunat Ju flm Per mirkuptimin :) :)


Mbas ksaj qe thash pse duhet te zgjatemi me me ate qe ka then loveri ??? Thjesht esht emndimi i ti mundohuni ta respektoni mendimin e tij kaq asgje me shum :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Mbas ksaj qe thash pse duhet te zgjatemi me me ate qe ka then loveri ??? Thjesht esht emndimi i ti mundohuni ta respektoni mendimin e tij kaq asgje me shum :D

Bjeri vule vlla ! Kot s'ka thene populli: Kush e ka mizen pas veshi flet
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Skam problem une dhe gjinia mashkullore le ta hedhe voten se i premtoj se do hap shtepi publike ne Shqiperi se shume u lodhen ne internet cafe buahahahahahahahahahaahahahahhaa
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Nje vote e Jurise,duhet te jet e barabart me te pakten 3 vota te antarve te thjesht,,ndryshe ska kuptim fare prezensa e Jurise ne loje,,

Dhe as konkursi,,

Un mendoj se Juris i takon ti ndaj gjerat,,,dhe mendoj se koha esht te behet konkurs Serioz dhe jo lojra !!!

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Ke 3 jo 2.... Mos i ha votat vetes....
Suksese Iron_Leon....!!

Voten e e tij nuk e mat ai LOL LOL LOL
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Voten e e tij nuk e mat ai LOL LOL LOL

Thua t'ia kete dhene vetes? Dhe kete e ka bere?
Se besoj jo mendoj se po e le voten pezull per momentin :p
 
Last edited by a moderator:

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Thua t'ia kete dhene vetes? Dhe kete e ka bere?
Se besoj jo mendoj se po e le voten pezull per momentin :p

Po ç'thua o Love , dihet ajo që ja kam dhënë vetes , nuk vlerësoj askënd më shumë se vetja. Do doja të njihja ndonjë që nuk votoi veten ,mos vallë ti apo ndonjë tjetër ?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Po ç'thua o Love , dihet ajo që ja kam dhënë vetes , nuk vlerësoj askënd më shumë se vetja. Do doja të njihja ndonjë që nuk votoi veten ,mos vallë ti apo ndonjë tjetër ?

Dhe mire ben, s'ka me te mire se vetja :).... Hajde se ke akoma rruge te gjate keto dite nuk mbyllet ketu....
Forca dhe beji pak reklame vetes ore se late nam te gjithe....
Beni pak reklama para femrave, kur paten nje konkurrence te forte Sala me Edin jo me ju qe ju kemi yje te gjitheve :D....

Ps: Sa per mua nuk isha ne konkurim
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Po ç'thua o Love , dihet ajo që ja kam dhënë vetes , nuk vlerësoj askënd më shumë se vetja. Do doja të njihja ndonjë që nuk votoi veten ,mos vallë ti apo ndonjë tjetër ?

Une nje ja kam dhen vetes nje her tjetren sdi kush ma ka dhen :p :p :p LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Dhe mire ben, s'ka me te mire se vetja :).... Hajde se ke akoma rruge te gjate keto dite nuk mbyllet ketu....
Forca dhe beji pak reklame vetes ore se late nam te gjithe....
Beni pak reklama para femrave, kur paten nje konkurrence te forte Sala me Edin jo me ju qe ju kemi yje te gjitheve :D....

Ps: Sa per mua nuk isha ne konkurim
Ti bëj reklamë vetes ? LOL LOL LOL Faleminderit por jam me moton ''Ti nuk je për të shitur'' LOL Ah reklamën para femrave që duhet e kam bërë unë dhe mendoj se më mjafton ;)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

hec andej nga cepi te te jap leket :p :p :p pa na par njeri LOL

Une po mundohem te hap nje asta (gare pazari :p) edhe kush ofron me sh ka vota LOL

Sinqerisht se mendoja qe do luftonit aq per nje vote LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Une po mundohem te hap nje asta (gare pazari :p) edhe kush ofron me sh ka vota LOL

Sinqerisht se mendoja qe do luftonit aq per nje vote LOL LOL

E shef sa shum kam votuar sa kam marr dy vota nje ja kam dhen vet vetes nje se di kush ma ka dhen LOL LOL LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

2 I ke dhene vetes si ti si te tj, keni hapur edhe emra ketu lat nam :p LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

2 I ke dhene vetes si ti si te tj, keni hapur edhe emra ketu lat nam :p LOL LOL

Te ish ashtu do i kisha dhen 10 vota vetes lol jo dy ahhaa LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Une protestoj do u hedh ne gjygj te strasburgut Pucisat beni pazarllike ne 12 te nates per te me vjedh votat :p:pLOLLOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Te mendosh qe desha te jepja voten ty con_uk pa asje kacidhe.

Tani nuk pys me o voten o kuleten LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Te mendosh qe desha te jepja voten ty con_uk pa asje kacidhe.

Tani nuk pys me o voten o kuleten LOL

Kuleten voten mbaje vet LOL LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Te mendosh qe desha te jepja voten ty con_uk pa asje kacidhe.

Tani nuk pys me o voten o kuleten LOL

te dija per goce realiste por ti qenke materialiste LOLLOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Epo ne realietin e sotem materialiteti ka vlere :p

Rendex mire mire se keshtu beni trima ju ektu LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Kush eshte i lire, po hi me lujt counter-strike 1.6 :p t'hupi pak koh
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Komente për prezantimet dhe votimin e mister forumit !

Epo ne realietin e sotem materialiteti ka vlere :p

Rendex mire mire se keshtu beni trima ju ektu LOL

O dudume ti e di qe me ty sbehem me une jo harrojeeeeeeeeeeeee se jemi dhe ne publik se andej nga cepi te kam xhan :p

Me qendro sa me larggggggggg se po na shofin takohemi ne dark tek vendi LOL LOL LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

Po ç'thua o Love , dihet ajo që ja kam dhënë vetes , nuk vlerësoj askënd më shumë se vetja. Do doja të njihja ndonjë që nuk votoi veten ,mos vallë ti apo ndonjë tjetër ?

Ja un psh nuk votova veten tek misset :D.....Sigurisht qe e vleresoj veten :)
 
Redaktimi i fundit:

sensuu

sweet
Pe: Konkursi per Mister Forumi Virtual 2011

as une skam votu veten te misset .......dhe bera gabim :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top