• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Komente te antareve te forumit...

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Forumi Virtual ka tema te shumellojshme, ashtu si edhe komente nga me te ndryshme nga antaret tane. Disa prej tyre dallojne nga te tjeret duke qene qesharak, "mbreslenes", "te papare"... U hap nje teme me pare me thenje nga antaret, dhe mendova se pikerisht ishte mbi thenjet qe kane shkruar vete antaret ne tema, prandaj dhe une vendosa ta hap kete teme per ate arsyje: te sjellim komentet e antareve ne tema te tjera qe "dallojne" dhe jane qesharake per t'i rikujtuar.

Rregullat:
- Kur te sillni nje koment te nje antari shkruani temen (per cfare behej fjale).
- Emri i antarit nuk eshte i rekomanduar (por jo se eshte i ndaluar).
- Nuk lejohet chit-chat mbi komentet e komenteve te temes.
- Kujdesni me komentet banale.

Presim!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Gruaja ia pret penisin me goje.

Po de gjyra qe mujen me ndodhe ne jeten e perditshme. amo une veti end nuk kam ndegjuare kesi gjyra si eshte haper kjo teme.
Tung nga Qendrimi Bossi.


ky ma kenaq zemren :dance::dance::dance::dance::dance::dance:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Cili esht kujtimi me i bukur i juaj

Postuar Nga Q-bossi.09

Nuk e di nuk kujotohet cilin ka qeni kujtimi i mire dhe pse kam disa kujtime te bukera mos nuk kujtoheni te cilin eshte aje.
tung nga Qendri
Dhe un adhuroj kete antar
 
Last edited:

El'Mejor

Daja
Hahaha ,mua me ka pelqyer vetja ime tek nje teme a jam akoma i virgjer edhe kam shkruajtur still virgin dhe nga poshte (very old t-shirt ) lol :D


:djalle:
 

sensuu

sweet
une te shkrij se jam shume hot :p.........ka thene :D
ho mi goce pse ja shan gjoksin apo ke inat se e ke gjoksin e vogel vete ahhahahah
ashtu qofte.....une pi 2 l qumesht ne dite
a lexoni ndonjehere historine ju apo lexoni vetem kuranin
o zot eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodhur,se jam femer
une kur dal ne fundjave,ja ve syrin ndonjerit dhe pallohem me te
 

sensuu

sweet
per ato femra kam ndjenja shume te nalta,jam e dashuruar,por nuk jam lesbike,i kam puthur po nuk me shkon ndermend te kryej marredhenie me to
 
une te shkrij se jam shume hot :p.........ka thene :D
ho mi goce pse ja shan gjoksin apo ke inat se e ke gjoksin e vogel vete ahhahahah
ashtu qofte.....une pi 2 l qumesht ne dite
a lexoni ndonjehere historine ju apo lexoni vetem kuranin
o zot eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodhur,se jam femer
une kur dal ne fundjave,ja ve syrin ndonjerit dhe pallohem me te
LOL e kam iden se kush e ka thene kete :D ..durrsake me duket :D
me beri cudi kur e lexova .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Ose si pata thene une tek ajo tema e atij modelit qe kish refuzuar Britnin;

Normal , mire ka bere , eshte shume seksi ai ,kurse ajo eshte ordinere ..


Ore kjo tema me duket mua apo ngjall ca ndjenja jo te kendshme ,
komplekson antaret e forumit dhe si rrjedhoj ndikon negativisht ne shprehjen lirshem te antareve , pasi do hezitojne te shkruajn nga frika se ju del postimi ketu tek fis fare i forumit.
 

Gazolina

Moskokecarese
hahahahaha me duket se po Hartini hahaha

kam ca postimet e mia qe kur u kthehem ti lexoj qesh me te madhe hahahaha :p
ndersa tjeret me duken pak serioze ne pergjithesi :D
 
Hartini pse frike ? -Ketu do behen apo behemi te famshem ..te ngelen ne mendje postimet e dikujt eshte nder :D

Tung nga Ida angel !
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Sex me fiksimin tuaj


Postimi origjinal është bërë nga Qendrimi Bossi
Kerkoje fajle per Antari qe ka hapure kete tem veq shume keq po vjen gjina femere duhet na Karsjoje si koleg te forumit e jo per gjyra tjer turpshme keshtu mendoje une pernalitshte
Vrejtrejt per Antari qe e ka hapure kete tem ermin dhe bjografia e ti personale


ANGEL&DEVIL
kush ma vodhi diturine?!
Anëtarësuar: Jul 2008
Vendndodhja: ne te satome shkofsh dhe ti
Mosha: 25
Postime: 4,778
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
TEMA

Djale apo vajze? Shqiptaret "votojne" meshkujt


Pergjigja madheshtore
Shume e Mire kjo teme nuk kam agje tjer per shtun
Tung nga Qendrimi Bossi.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra durrsake !


Citim:postimi origjinal është bërë nga
Angel_Devil

erdhe ti re gent durrazzo nga lo te kuptova ta ka qefi i bann plako vet e ke ne dore po ike nga sofra ok po vazhdove me shkrujt ike per shele sje i mirepritur ne kete sofer

Postimi origjinal është bërë nga gent durrazo
mos largo anetaret vetem se jane me te zgjuar se ty lo!
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Edhe une kam qesh me ket postim :haha: :haha:
TEMA

Djale apo vajze? Shqiptaret "votojne" meshkujt

Pergjigja madheshtore
Shume e Mire kjo teme nuk kam agje tjer per shtun
Tung nga Qendrimi Bossi.

Mue ne pergjithesi postimet e sensuu me pelqejn sepse me shtin te qeshi :D

Tek tema e Miss-it
sensuu miss jam vet :p

LOL LOL LOL :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Cdo te benit sikur te ishit 3 dite zot


postimi origjinal eshte bere nga gjermoni

o Cyber_Spartacus injoranca jote dhe iditosirat e ktij forumi paskan arritur kulimin saqe po hapen tema kaq idiote dhe pak interesante po arrini te njollosni emrin e forumit me tema qesharake dhe patetike mbani qendrrim dhe merruni me kto tema jo me tema fetare qe sja keni haberin ne bote.
>
 
Top