• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Postimi origjinal është bërë nga Bianca SK

Pastaj ishte vape dhe madhe e i hypen Kerrit per tu kthyer ne shtepi.

Postimi origjinal është bërë nga SempreBarca Shiko postimin

Kerri nuk shkruhet me te madhe ne mes te fjalise
LOL hahahahah
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema ''operacione falas''

vetem femrat shqiptare se skan nevoj per gjera plastike, se rrin ter diten tu u marr me to edhe nga dita ne dit zmadhohen mjaftushem :)
po te degjoje bota femerore per kete zbulim qe ke bere :lexim: do marresh shperblimin cica e arte :ciaoo: por besoj se do te benin atentat mjeket se do u mirrje buken nga goja :eek:hh:
LOL Kjo nga i madhi Kitrra.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]S’bënte seks me gruan, 10 mijë euro gjobë[/h]

ajo mbetur shumë e kënaqur nga vendimi i gjykatës
Normale kete e besoj edhe une :lol:Po të kishte qenë kjo gruaja e ndonjë shqiptari, sigurisht se nuk do ta lente kaq vite pa seks.

Kush e tha kete, ne gazete e kane shkruar?
per mua ai kishte shum dashnore.... dhe gruja e vet ishte shpifsin
Mirë ja kanë bërë dreqit : si të kesh gruan në shtëpi dhe ta lesh të vuajë ? Ky duhej futur në burg pa lere më të gjobitej
mbase ka fillu te behet gej
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema- Bovilla ku pine uje dhite bashke me tiranasit

Keto jane ato rrastet qe me bejne te bertas te ulerij te shaj si nuk kane pak meshire per dhite e shkreta si do shpetojne nga tiranaset :(
Pse po dhite nuk kane te drejte te pijne uje :p qenie frymore jane dhe ato :p
A nuk ju vjen keq as per dhit gjith ajo vap piqen ne djell skan shpirt kto e ee :p :p dhe kto duan te pin uje oj kta :p :p :p
Stop diskriminimit , edhe ato jan tiranas :p
Te shkretat dhi ku detyrohen te pijne uje.Ky eshte turp WWF duhet te nderhyje per kete rast smund te pine dhite ujtin qe pine tiransit ky eshte ofendim per boten e kafsheve

LOL :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Ju si do vepronit ne kete rast?
Aaaa lum forumi qe iu ka juve

Jo vetem te ndershem por edhe me mendje te shendoshe.

Sinqerisht une sdo mendohesha 2 here te merrja nje cader, jo se sme pelqen
shiu , jo se sme pelqen te ngrohem te thahem me te lol.
Por skam qejfe rrebeshin e shiut e te lagem kot.
Keshtu cadren me te madhe mundesisht e me te bukur,
pastaj te nesermen qete e qete mund te ia ktheja.

Eshte sikur te ikesh ne xhami te lesh kepucet e tua e te mos i gjesh me

Mos do dalesh kembezbathur qe aty.
LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Komente te antareve te forumit...

Femrat e mbajne sekretin veetem 32 minuta!
Se di mua me thone.....gur varri per sekrete
une gur varri spash kun ahahahhahaha veq autostrad :p
Ueee paskemi thyer record:kercim:

Une vetem nese skam kujte te ia tregoj e mbaj aq ndryshe ncuk LOL
Mos me thoni gje mua, jam serjoze.
Sa besnike qe jemi :p ..jemi brumosur aq mire sa jo vetem qe e shperndajme sekretin ,por i shtojme dhe disa doza fjalesh me teper ,thjesht per ta zbukuruar pak me shume :p

ncnncncn Femra 32 min. dhe mashkulli 12 min.:p
hahahaha Katia mire thua,..se jane bere me keq meshkujt ne kohet tona,..ska tabull me te ulet per mendimin tim se kur shef ose degjon nje grup shokesh meshkuj qe derdellisin fjale femrash..derr gerr verr,,,su shkon hic,..:p:pp..
te pakten femra i thote me fines,.me rim muhabetin...e mbi te gjitha ka sensin e pershtatshem duke pire nje kafe duke bere dy llafe ,..me shoqern e vet...ahhahahahah...
C'ja fusin kot edhe keta me statistika.. thua sikur cdo gje qe publikojne jane te verteta
Varet nga personi sesa gjinia. Kam dy shok qe jane njeri BBC World, tjetri EURONEWS!
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema : Vajzat shqiptare e nisin jetën seksuale në moshën 13-vjeçare

Origjinale Postuar nga GLOOM
P.S Forumi eshte i hapur per te gjithe,citimi ska ligj kujt i behet e kujt jo,ste jap sugjerime ty se je moderatore ,je nje rang me lart ''zgjuarsie''...Ti nqs ndihesh e shtryllur ne debat ,terhiqu,nuk eshte e thene te shkruash ne cdo teme...
Origjinale Postuar nga Snow Hristina
e zogu se ty te pelqen me kriju debate aty ku ska e te duket icik vetja si komandante do te thote te tjeret ke te drete ahhahahha jo me mu keto ok !!! e dhe kur njeriu shkruan nuk bertet se sa do qe te bertas shkruan e ti ske si e degjon tani vetem nese ke forca magjike lol . Dhe sa quan modernatore sdo te thote zgjuarsi goce tani hajde shif posto ndonje teme matane mos me lodh kot plzzz bye bye.
Origjinale Postuar nga GLOOM
Snow ti je shembulli tipik i temes ne fjale,besoj shoqeria ka ndikuar ne kete sjellje qe ben??...Nejse e le me kaq...Ajo qe doja te thoja e kam thene..kalofsh bukur e nderuar e meso te sillesh pa revolte me tjeret,se nqs sot te leshoj dikush pe,sdo e beje dikush e te ardhmen...Sugjerime,keshilla kemi nevoje te gjithe,por vetembushjen e kemi hobby ama...
Origjinale Postuar nga Snow Hristina
ahhahahhahahahahahha o cme bere me qesh lol e paske mar shum serjozisht forumin e virtulittin ti loooooool o gloom sdo te thote asgje me qen modernatore hello e di cfare do te thosha vetem dicka lesh me qime moj fatime po e kape mir po se kape ska gje dhe kujdes ato jam un shembull tipik mos ngatero kekun me byrekun mir zonjushe gloom
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Komente te antareve te forumit...

postuar nga LOVE te tema: cfare ju ka bere pershtypje sot?---------- Post added at 06:08 ---------- Previous post was at 06:04 ----------

tema: Duke folur pas shpine

po varet se ca kane fol.......maksimumi do i terhiqja zvarre neper lagje LOL
hahahahahahahahaahha,,..ne fakte e meritojne,..po thuaj ti por kur jane dhe femra te shendosha,..nuk ka dumdum qe i terheq..LOL LOL..
hahahahahaha,.....kam qesh me lot

---------- Post added at 06:11 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

Tema: preferojne burrat qe bejene pune shpie!

Te jete i afte ne shtrat se punet e shtepise i bej vete,ose do ta tradhetoj(hahahahaha).

16 vjece ke shkruar qe je ti gocaqejfi? :mendim:


---------- Post added at 06:21 ---------- Previous post was at 06:11 ----------

Boooo c'me frymezut me kete temen amon...po e shtoj dhe nje te fundit...nder te preferuarat e mia:)

Titulli: Jeta eshte arsimi!!!

po e vertet te mos mesosh jeta eshte lop qe jep 30 litra qumsht
dhe te mesosh jeta eshte e cmuar
Dmth ata qe kane dale me 5 marrin nga 30 kg qumesht cdo dite?
Edhe falas???LOL LOL
Sa me fattttttttttttt :D
po te marresh 5 kot e ke shkollen me mire shko me kullot me lopen dhe me fat eshte qe merr qumesht falas
S'ka shanse Arsimi te jete JETA. Sepse Arsimi eshte mashkull, e njoh, ka qene ne nje shkolle me mua. Kurse Jeta eshte femer, anetare e ketij forumi :lol:
 
Pe: Komente te antareve te forumit...

Tema: Austri, hapet shkolla e seksit, 2200 USD pagesa në semestër..

Ncncnc tani une po lodhem me kete shkolle, del tj e te thoje e kam noten 10 me yll ketu te bie pika LOL

E forte qenka se paska edhe detyra shtepi...u ka ik truri :(
te lutem
p.s. hiqet postimi, nuk mbyllet shkolla:p
edhe dyqan shesim hale mungon :(
hahahahahahaha,..pse ke pare kunde ndonje shkolle te marresh dipllom pa detyra shtepie,..apo pa praktik..eh..LOL..shkolle eshte dhe kjo vec se per gjera qefi..hahahahahaha,,ku ka me mire..mos behi paragjykues ska lezet,,ky muhabet...:p:p..hahahahahLOL
Mori ai qe do dal e te te thot ben shkoll per sex LOL LOL jo per menaxhim biznesi LOL LOL LOL


---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

Tema: Seks me 900 meshkuj ne 9 vjet!

Kjo dashka nje makine seksi...dhe nuk di pse thote se kerkon dashurine e vertete, kjo dashka makine te vertete...
Mos te raft per dere kjo , se duhet me thirr argat çdo nate me te ndihmu me ja ba qefin .
Adini gje ka hyr ne librin gines kjo :p :p :p
kjo si shtrig..me trembi..
mos me del naten enderr lol
 
Last edited:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Ida, me duket ka qene tek tema e One Night Stand... Dhe Sensuu e ka thene me ironi kete, si gjithmon (apo jo sensu... lol)

Atehere t'ju rikujtojme, do sjellim komente nga tema te tjera dhe nuk do komentojme komentet e komenteve :)
 
Top