• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Chocolate

Vrasese_Kufijsh
Vendndodhja
Memedhe
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Oj nen sa kam qeshur LOL LOL LOL

Tema "Vendi me ekstrem ku keni bere sex"

Vend ekstrem nuk mendoj te kem bere dashuri apo sex ne ndonje vend shume ekstrem.....por si vend te vecante qe eshte i ndaluar eshte ai i zyres :D

Ne pergjithsi jam shume tradicionale, dhe jo shume trasgresive, e vendet si banjat e lokaleve e vende te tilla nuk me pelqejne, jam pak paragjykyese per kete.
Por ne hotel, si ashensor , ne det, ne vark edhe ka ndodhur :p
Ndertesa me e larte ne Elb 9-kateshe eshte dhe ashensori e ben nga fillimi ne fund ne me pak se 1 min, bravo lepurushit tend LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Komente te antareve te forumit...

Nje nga prezantimet me komentet me mikpritese qe kam lexuar:LOL :LOL

atehere GOCQEFLIE prezantohet:

Jam Jetmira nga burreli,jam 16vjec

Quku i uron mireseardhjen:

Mire se erdhe burreli mbahet per vajza qejfit

Lost, e keshillon:

Ti mire se erdhe, por e mira ishte te prisje dhe nja 2 vjet sa te mbushje moshen, se ketu te prishin akoma pa hyre mire, lol

Karamelezana shume mikpritse...por ja paska lexuar gabim emrin:

Ja kalofsh sa me mire, qeflleshke:eek:hh:

Dhe Burrelsi habitet dhe e pyet:

Pash nerin kur na qeka bo burreli me goca qeflie se na habite ti ?!

Por goc qeflie eshte plumb ne pergjigje:

E eshte bo se nuk e dike ti mor dak,s'kam nevoje per kritkat e tua,qenke me lope me duket filo thirri mendjes.

Hostel avokat mbrojtes:

Nese ty njeri te ben nje kritik eshte me lop ??????

NDersa Rendex ka hallin e tij se meret me dele:D

Po ne qe jemi me dele na lejohen kritikat? :LOL

Yellow Redhead:

edhe qejflie edhe garipe u kenaqa ma kadal ma kadal :LOL

dhe e mbyll zhigolo duke i uruar ne gjuhe aliene per gocen minorene:(

bienveny mon ami , plaisir.

P.S. nuk u benin citim komentet prandaj thjesht i bera copy paste:)
 
Last edited:

Chocolate

Vrasese_Kufijsh
Vendndodhja
Memedhe
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema "Perdhunuan Dhine, i zoti kerkon qe te martohen me bagetine" LOL

Edhe vete titulli i temes te shkrin. LOL

Ve po si ka mundsi qe e paska perdhunuar dhin ky :( Kam pershtypjen se ka pas ndihme per perdhunim pasi dhis po i hape kembet ajo ul bishitn posht, po i ngrite bishtin mbyll kemebt, kshuqe vetem se perdhunon dot do ket pas patjeter nje bashkpuntor ne kte ngjarje te rend qe paska ndodh LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Rendex,sa info qe ke dhe ti,ne material thot dy burra...
Normal moj se nje njeri i vetem se perdhunon dot dhin se se le ajo jan tinzare dhit moj skapen kollaj LOL LOL LOL
Rendex mbylle ore gojen se po te fusin femrat ne kurth dhe po te nxjerrin te palarat rri urte LOL LOL LOL LOL
Marova tu qesh sonte. LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema: Sex me person me ngjyre???

Gorgona me date 11/10/2009

T'ju them te drejten nuk jam aspak raciste ndaj zezakeve,por problemi im eshte se me sa di un ato mbajne nje ere te paduruesh,me djerse,plus kan dhe permasa jo te pranueshme per femran shqiptare...me falni ndoshta nuk kam njohuri te duhura per kete,por keshtu kam degjuar dhe ne baze te gojdhenave po pergjigjem...

Hartini me date 11/10/2009

ç'permasa mi goce , ça jane keto gojedhena !!!!
Mos valle do te thuash qe ne te bardhet qenkemi inferior!!!!
Nuk e kam ndermend te dorzohem pa fakte . Ke fakte ?
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente te antareve te forumit...

70-vjeçarja e virgjër në kërkim të shpirtit binjak: “Jam e gatshme të humbas virgjerine''

Ndoshta vuan nga skleroza,smban mend gje kur e ka bere... Gloom
LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pe: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Atë, që disa urrejnë më shumë për pushime. Ju çfarë urreni për pushime?[/h]
Urrej pushimet All iklusiv se pastaj vij me 3 kg me teper se kam shku..po prap e bej te njejtin gabim cdo vit lolol
nuk ndryshojn katunarët si puna jote , kudo qe shkojn e mbushin pjaten me buk si gradacel kineze , mashalla te gjat dhe ne koh rekord :p :p
si gjithmone e qan me lot ,,nga nje extrem ne tjetrin ,,,kur flet per vete :p[h=1]zhigolo[/h] 11 Orë Më Parë #15496 normal pra, je mo e mira , pak obeze po ska prblem mjafton te reduktosh pak gradacelat lol


[h=1]Endrra[/h] 11 Orë Më Parë #15482 boh ,,,te krahasohem une me ty...jo mer mos me be komlimenta se nuk me shkojne fare :p


[h=1]zhigolo[/h] 11 Orë Më Parë #15481 te dy pra. te dy :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...[/h]

Goca me thoni pak CA JU PLQ TE 1 DJAL
PARA SE GJITHASH fakti qe nuk eshte femer,pasi ato ne caste krize behen patetike dhe nk ka kesule tu mbaje tufcen e flokeve .

NATYRSHEM te pelqen ideja qe ai eshte me i thjeshte ne pretendime ,me i ndrojtur ne kerkesat qe ka dhe si gjithnje ajo cka triumfon ne bashkepelqimin e dy sex te kunderta eshte dhurimi vemendjes atehere kur ti nk e mendoja se do e kishe .TE PAKTEN SA TE PROVOHET E KUNDERTA KJO DO MBETET PARIMORE.
por mua me shume me pelqen durimi qe tregijne meshkujt dhe qetesia shpirterore qe te falin ,fakti qe vene gjithe mundin e tyre per tet siguruar nje jetese me te mire dhe jo vetem qe e cmoj tmerrsisht por edhe behem nje xheloze sqimatare.

POR NK ME PELQEN KUR SHOHIN QE VEC TYMI TYRE TU SHKOJE DREJT
shpresoj te kem qene e qarte me argumentat qe ju solla me lart
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Djemte ju pergjigjen pytjeve tuaja.
Une-
Kur te dashures i dalin sh pucrra (nga ato me leng te bardhe brenda , taman ne te shpifur..) e puthni akoma plot pasion lol?

Loverboy -pergjigjet
Po si jo, ia thithi madje :lol:

LOL
 
Top