• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Komenti i Endrres tek tema"Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?"

Po shoh tek lajmet qe sipas statistikave, ne paskemi qene 100 vjet, shteti me i varfer i Europes. Domethene qe ne 1912-en. Po shume mire! Kjo do te thote qe jemi tipa te qendrueshem dhe s'na pelqen ndryshimi. C'te keqe ka? Ne thuaj shyqyr qe s'kemi ambicie t'ja kalojme Gjermanise, se per pak e arritem vjet.


ahahaahahahaha.
 

cent

Banned
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Komenti i NickTjeter
==============
Titulli: Cila është kënga që ju acaron nervat ?
Tre sono le cose che ti devo dire.
Oh Perendi! Sidomos kur i kendon shoqja e dhomes 30 here ne dite me ze sorre!!!!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: SMS i FUNDIT


Une nga dita e Neser deri 21 Korrik nuk do mundem ,jemi aktiv ne forum ,ju uroje pushim te kendeshem ,shendet gjithat mirat .
Kerkoje Admini i Stafit te forumit qe jepi leje marre disa dite pushim nje kohe 10 dite.
ndersa kur kthem ,do jemi aktiv ,brenda 24 ore .

Me respket nga Qendrimi Bossi.

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

sms fundit qe kame marre ështe dje shkru kete tekst ,
Uroje shendet ,lumuturi ,dhe dashuri jeten per ty gjithet tjer. me respket nga Qendrimi Bosis..:lol:LOL:hihi:
 
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Sadizmi se-ksual!
Angel -Devil

1 ex i im kishte fiksim me tfut duret ne fyt, po sa fort shtrengote kur rrite nalt qesh tu ik per lesh i her spo mersha mo frym .


:hihi::hihi:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...

[h=2]Tema: Mendimi i pare pas ndarjes[/h] [h=2]Mendimi i pare qe ju vjen ndermend pasi keni takuar te dashur-in/en dhe secili shkon ne shtepine e vet. [/h] [h=2]Adrenalina:
[/h] [h=2]Shkoj ne shpi dhe shikoj te lista kush e ka radhen [/h]
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema **** dhe muzike
Ne fillim do vija kengen ; Daaaaleeeee , nga gaaaaaale , po vjen behaaaaaaaaari , po na vjen , po na vjen , dhe^pastaj do vija nje ritmike ; I LIKE TO MOVE IT , MOVE IT , you like to move it ,move it.
lol lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema-Djemte ju pergjigjen pytjeve tuaja!

cun mamaje, nuk shtrihen burrat 1 jave ne krevat :p
cent -
pse ku shtrihen burrat,ne peme :p

lol

Sado qe kane dalur karikaturat kur i ke keshtu batutat per se gjalli jane me bukur :p
 

cent

Banned
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Legally_Sweet
Pe: What's on your mind
Me duket se po shurdhohem...po me bejn veshet zhurm :S


Soulmind 47 minuta më parë #38223 [x]
haha.. ua cme ka ndondh njeher mua: me benin veshet zhurm, mendova mos me eshte shpuar veshi dhe fillova te qaj se mos do u shurdhoja :(... shkova te mjeku dhe me beri nej pastrim, lol
LOL LOL LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente te antareve te forumit...

tema : cfare te hani per te lindur djale

Une nuk i ha sh bananet :(, nje here ishte te haje groshe, pse nuk eshte serish ajo gjeeeeee :S


Jo se ka rrezik e merr vesh gjith lagjia pastaj :p

Po ne kohen e xhaxhit qe se dinim ca ishte banania?????? prandaj mami im ka bere tre goca ska ngren asnjehere banane :( gjynaf .............uh prit dmth xhaxhallaret e mi kan ngren banane sa tu doje qejfi se kan vetem cuna :p LOL.

Thuaj nuset e xhaxhallareve :lol: se per femrat behet fjale :p LOL
Po ia atehere tafti bafti ishte se bere me nje me te 9 do dilte cuni LOL

:lool:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Hocevar: Papa nuk do ta njoh Kosovën!?
Hahahahaha pa hyp mir ne karrike tjetri ska njoft kosoven hahah , ai snjef akoma as sherbetoret e tij e sid akoma ku do boj cicin ne vatikan se sdi banjon , paska gjet kohen me u mor me kosoven ncncn boll me ktosajime.
:funny::funny: Me lot lol lol lol
 

cent

Banned
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...
Yellow Redhead:
ca ishte kjo? 'zana ju pergjigjet pyetjeve tuaja'?


hahahahahahaahhahhahahahahahahahahah lol lol lol
P.s kot nuk nderruan skype-n msn-n fejzbukun ,twiterin ,yahoo ,kshu pergjigjej me leht Zana hahah :p hahahaha lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente te antareve te forumit...

kam qesh qe ne pike te mgjesit :D.... Arfenilla pasi cifton te gjithe anetaret e forumit ne fund fut nje batute :


"Ps.. nese nuk pajtoheni mese veti ju te gjith si cifte, keni koh 24 -ore ti ndrron partneret... ajde urime e zoti ju bekof[/QUOTE]"

haha... shume funny :D
 

cent

Banned
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Titulli: Tri motrat Hoxha: E kishim kushëri Enverin, por na internoi 30 vjet
Postimi origjinal është bërë nga Zana1
Ju as qe e keni njohur Enverin ,
Arfellina:
Pse ju e keni njohur!apo desh te thuash sistemin e atehershem te udhdhequr nga vet enveri!


hahahaahahahah lol lol lol me kenaqe Arfellina me kete qe the lol lol lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente te antareve te forumit...

Tema : Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja
Postuar Nga KilaSpermatozoidet notojne ne uje.... a ka rezik qe te ngeleni shtatzen po te laheni ne vaske pas mardhenies ne te ?


Jo nuk besoj se ka rrezik te tille...do force shtytese :D...po u be ndonje dallge ose vaska shatzu ose me hidromasazh ca jan ato :p ndoshta :p
Kila i pergjigjet belles me quote:
Jo nuk besoj se ka rrezik te tille...do force shtytese :D...po u be ndonje dallge ose vaska shatzu ose me hidromasazh ca jan ato :p ndoshta :p


Mbase femrat qe meren me televizion i bejne thojt ashtu ne te thjeshtat vetem per ndonje rast te rendesishem si martesa un i kam bere vetem nje here po jo shum te gjate ne mbremjen e matures :)


O xot, o xot, ketu edhe portokallia bjen nga provimi :kapele:
 
Top