Komente te antareve te forumit...

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Me falni per nderhyrjen Po ca lidhje ka fanella ne kte teme veshje ?!

Nese ajo e ka profession duhet ta mohoj ? Apo te thot punon dicka tjeter ?
Fjala bie se mund Te jet vesh dhe per qejf .
Ja vjen nje futbollist qe na nderon duke ber shqiponjen edhe pse ka komplet sporti gr duhet me i dhen diss ?

Nuk Jam dakort sorry .

Diss mund ti japesh nese ajo ndjehet Grreke dhe é mohon origjinen e saj .
Nona rruje x qejfin tat Jo per boten.Shqiperia me keta Patriot po ecen perpara ?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Me falni per nderhyrjen Po ca lidhje ka fanella ne kte teme veshje ?!

Nese ajo e ka profession duhet ta mohoj ? Apo te thot punon dicka tjeter ?
Fjala bie se mund Te jet vesh dhe per qejf .
Ja vjen nje futbollist qe na nderon duke ber shqiponjen edhe pse ka komplet sporti gr duhet me i dhen diss ?

Nuk Jam dakort sorry .

Diss mund ti japesh nese ajo ndjehet Grreke dhe é mohon origjinen e saj .

Ca thu amon lol
Se kupto qe ishte shaka.

Amaren e kemi tonen, e kena alidemse biles, sna e morin dot greket kollaj ?.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Tani qe e the ti Eshte shaka ok . Pikerisht duke e njoft kush Eshte me habiti postimi jot dhe kur pash dhe replikat me zotnin bah .

Un i vuna kot se mu erren syt nga xhelozia po tani do ja heq do ja ve lové .qashtu .?:D
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Nfakt eshte e kunderta, Shqiperia pse ska patriot o katandis kshu sic eshte, dhe Greqia pse ka patriot eshte 100 vjet para nesh. Je dakort? ?
E do troç fare .Idfc .Secili perfaqson veten dhe jo vendin ku ka lindur apo ku jeton.
Ps : ne pune jorgove ju kam mesuar shqip jo per gje por vdes me lot si e flasin.
Gjithsesi personalisht persa i perket komentit me lart nuk e vura ujin ne zjarr sepse eshte vap e madhe ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Vie..
Nji kshille nga ana ime, edhe sikur mos ishte shaka Amara ja del edhe pa mbeshtetjen tende ?
Ndaksi.
Qr mu duk vetja si bully me kete koment.Chill out sepse cdokush prej nesh flet dhe shkruan si mendon.Mire qe hengra darke para se te lexoja komentin e zotris se sdo me kalonte posht ??????????
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Vie..
Nji kshille nga ana ime, edhe sikur mos ishte shaka Amara ja del edhe pa mbeshtetjen tende ?
Ndaksi.

Pa lidhje pse nga ajo tu drejtova shoku ?! ?

Dhe te ishte dikush tjeter ta thoj ate qe the Ti ndaj dikujt tjeter dhe jo amares do flisja .
Nuk jeni me patriot se ne kaq .
Po e Mbyll se kto biseda jan humbje Kohe ne nje format si ky ..te ndjehemi Francez, grek apo Serb etj nuk ishim pjes e tij ndaj shnet lexohemi ne tema te tjera .
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Pa lidhje pse nga ajo tu drejtova shoku ?! ?
Dhe te ishte dikush tjeter ta thoj ate qe the Ti ndaj dikujt tjeter dhe jo amares do flisja .
Nuk jeni me patriot se ne kaq .
Po e Mbyll se kto biseda jan humbje Kohe ne nje format si ky ..te ndjehemi Francez, grek apo Serb etj nuk ishim pjes e tij ndaj shnet lexohemi ne tema te tjera .
Mos mi kujto serbet se pz ishin yje kur I pash live ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Meqense u ke msu shqip, vishu dhe nje bluze me logon tone si fqinj te mire qe jemi lol
Un skam x vete.Do blej nje flamur dhe do ta ve ne mur te dhoma gjumit ???????
Edhe selfie pastaj me teme grate shqiptare ne burgjet e greqis ???????
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Pa lidhje pse nga ajo tu drejtova shoku ?! ?

Dhe te ishte dikush tjeter ta thoj ate qe the Ti ndaj dikujt tjeter dhe jo amares do flisja .
Nuk jeni me patriot se ne kaq .
Po e Mbyll se kto biseda jan humbje Kohe ne nje format si ky ..te ndjehemi Francez, grek apo Serb etj nuk ishim pjes e tij ndaj shnet lexohemi ne tema te tjera .

Lol
Ok ke drejte, humbje kohe eshte vertet.
Bye
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Atehere Beni mire ti Vini kycin gojes bashke me liket.
Shnet dhe njehere.;)
 
Top