Komente te antareve te forumit...

NGU

Wild child full of grace
Hahahahahahaahahahhahahahaahhaha
 

Delirium

No description ...
Une skam then jam beqar , u kam dhen pergjigjen qe kan dashur ?
 
Last edited by a moderator:

Fly

Larguar
Mbaj mend nja ca lebër , ca ka ky ? ?
Ky ish si puna atij te anabel
E gjeti keshtu forumshe dhe meqe atehere skishin viza ja futi ne kembe per greqi :p

Ore qe e mban mend e mban, po skam ndermend ra kujtoj ketu se pale ka nisur forumin :p
 
Top