• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

CannibaL

The Wisher .
ANGEL_DEVIL :
E keni menduar "Pse uji i detit eshte aq i njelmetida angel :
Citim:
Vertet e cuditshme ,nuk kemi pse ta injorojme detin per kete shkak ,dhe balenat kane te drejtat e tyre


loqkamani

Tash don me than qe edhe na paskemi drejt spermen ton me nshu ne deti mi dhon shije sheqeri hahhah
>

hahah me gjeti mua :p mendoj qe esht e drejte e jona tash e tutje :p hhahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une vetem Pres Udherin ton znj,Super Modernatore.
Te Ju Lutem Bisedo me Stafi Udhehqesi te Formit mos harro
pash zotin. Pres Pergjigjen tend.
Tung nga Qendrimi Bossi.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kujtime per dashuri se pa dashuri nuk ka jeta kuptimshume e buker koka kjo tema Altuna por te Lutem tregome qfare kuptime e ka kjo tem sepse une nuk mundemi me kuptu.
tung nga Qendrimi sukesis veq vazhdoni per pare.tung nga Qendrimi Bossi.
 

E3

Anëtar i Nderuar
komen8 e q bossit jan te paarritshme
aty nje teme e mrekullueshme ,ky nuk di ca me than ne kete post
:)
gjithsesi stafi duhet te japi nje cmim se mesa po lexoj deri tani mbaka vend te pare
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
thenie per dashurine


qendrim bossi
Dashuria eshte nje fale shume e ,madhe kur njeri shpreh dashurie te dashres se saj.
duke me the dua dashuroje. keshtu mendoje .

Kam frike te shkoj tek gjinekologu

dhe une mendoje Femera ka Firke per zhveshje te Gjinkologu
.tung nga Qendrimi
>
 
Redaktimi i fundit:
thenie per dashurine


qendrim bossi
Dashuria eshte nje fale shume e ,madhe kur njeri shpreh dashurie te dashres se saj.
duke me the dua dashuroje. keshtu mendoje .

Kam frike te shkoj tek gjinekologu

dhe une mendoje Femera ka Firke per zhveshje te Gjinkologu
.tung nga Qendrimi
>

LOL LOL

Ashtu sic tha dhe evi3 duhet ti japim nje cmim Qendrim Bossit :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Meqenese ka kohe qe po kerkon te behet moderator ne forum do propozoja statusin vip se e meriton :):):)

Dhe mos u beni kerrnaca o staf po shtojeni vip.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

dhe une mendoje njesoje sikure znj.Sweetzzinna Gjinkologu nuk e prek Oraganini Seksuale ajo vetem kontrollin gjendjet shendosore.
Tung nga Qendrimi Bossi.


LOL LOL LOL Mbarrova me kete postim vdiqaaaaaaaaaaa


Pro dhe une Qendrimi duhet te behet VIP
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Per zotin i papame qenka ai. Le qe mezi ia mar vesh postimet se gjysmen e shkronjave nuk i shkruan, po t'ja lexosh me vemendje ia nxjerr kuptimin hahahahhahah
 

E3

Anëtar i Nderuar
po he mo ANGELS ku ishit
???
akoma seshte dhene posti V.I.P???
Kur ta jepni ,hapni nje teme
 

AjSi

...
Kam turp te shkoj tek gjinekologu !!!

dhe une mendoje njesoje sikure znj.Sweetzzinna Gjinkologu nuk e prek Oraganini Seksuale ajo vetem kontrollin gjendjet shendosore.
Tung nga Qendrimi Bossi.LOL LOL LOL Mbarrova me kete postim vdiqaaaaaaaaaaa


Pro dhe une Qendrimi duhet te behet VIP

zot sa kam qesh....Qendrimi vetem se na shkrin gazit sa here qe hyjme ne forum e meriton nje post ;D
 

ricky_ch

******
Nga Altuna_

Nese nuk me shkruan,tu thaft ajo dor diten e martese u bafsh hor naten e martese raft 1 meter bort u ndalt rryma 24 or...
LOL LOL LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
:haha: a bon veq me qesh se lote po me shkojn :haha: :haha:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Per zotin i papame qenka ai. Le qe mezi ia mar vesh postimet se gjysmen e shkronjave nuk i shkruan, po t'ja lexosh me vemendje ia nxjerr kuptimin hahahahhahah

Jeta ky ta shton jeten

po he mo ANGELS ku ishit
???
akoma seshte dhene posti V.I.P???
Kur ta jepni ,hapni nje teme
KU E GJETE KET ???TREGONI DHE SE KU I MERNI POSTIMET .
postimi im ketu habitem hhaah bravo bre shok eshe une dija te vlersohem hahahh jam i madh picimul e ha buken me fasul shkoj te gjishja misafir i fshi duart me pishkir hahah jajajajj gaga

Sa kam qesh hahah haha gagagagahahahahhahahaahahahaaa
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pse e kaluara mashkullit mund te falet, ndersa e femres jo ?

Mendimi i jemi eshte Meshkujt munde me fale ne kalure amo te Femerat nuk mundeni me fale per kalure nuk e di arsyjen.
Tung nga Qendrimi Bossi.THJESHT THE BEST POSTIM EVER
 
Pse e kaluara mashkullit mund te falet, ndersa e femres jo ?

Mendimi i jemi eshte Meshkujt munde me fale ne kalure amo te Femerat nuk mundeni me fale per kalure nuk e di arsyjen.
Tung nga Qendrimi Bossi.THJESHT THE BEST POSTIM EVER

LOL shume maskilist Qendrimi ...por s'na tha as arsyen pse s'mund te falet e kaluara e femres :D

nejse ,tung nga mua !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me sa duket tema edhe pak do quhet "Komente te Qendrim Bossit" :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
5 gjera qe keni ne zemer

Altuna said:
:
Si Allahuuu vjen para te gjithavee se konsideroj familje as kerko para allahutt aii ma ka dhuru jeten.............

I ke kerkuar falje allahut per ate poze qe ke vene ne avatar ? Ose me mire, ta lejon allahu dhe besimi jot, koshienca te nxjerresh trupin ne ate fare menyre ne forum ?

:ciaoo:

[ps: bv abstraction:)]
 
Redaktimi i fundit:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Urime per BABY-ANGEL - mamaja me e re e FV-se


Angel_boy
u befsh edhe 100 vjece dhe qofsh gjithmone e lumtur me njerezit qe te duan dhe i do .... perhere ne hare me familjen tuaj.

ky kujtoj se eshte teme urim per ditelindje hahahahahahha
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Urime per BABY-ANGEL - mamaja me e re e FV-se


Angel_boy
u befsh edhe 100 vjece dhe qofsh gjithmone e lumtur me njerezit qe te duan dhe i do .... perhere ne hare me familjen tuaj.

ky kujtoj se eshte teme urim per ditelindje hahahahahahha

LOL LOL LOL madheshtore tung nga Angel boy bossi buahahahahahahahha LOL LOL
 

Alko71

Anëtar Aktiv
Pse e kaluara mashkullit mund te falet, ndersa e femres jo ?

Mendimi i jemi eshte Meshkujt munde me fale ne kalure amo te Femerat nuk mundeni me fale per kalure nuk e di arsyjen.
Tung nga Qendrimi Bossi.


THJESHT THE BEST POSTIM EVER

LOL kjo qenka gallate fare LOL. Une po çuditesha si nuk i fshinin postimet e tij modet ndersa tani tek kjo teme e kuptova arsyen.
 
Cudi si nuk ka dhene Qendrimi ndonje koment per kete teme :D...e keni bere te famshem, non-stop i beni reklame LOL

P.S. Komenetet me te spikatura i keni nxjerre ju, kshtuqe per momentin nuk kam lexu ndonje pervec ate te angel boy qe doja ta postoja por e paska postuar angel_devil :D.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Lajthisin shqiptaret, lavde per Bin Laden
Postimi origjinal është bërë nga BlacK DeviL
po pritoj te mirrem me ty o kungull i krymbur .
( i referohej Bilderberg)

dhe pergjigja
bilderberd said:
O www.qeveriMeVete.org(azem) shko luj me bobin, se je i vogel akoma :cool:!

kundrapergjigja
black_devil said:
Ma Shum Pom Pershtatet Me Lu Me Ty . :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
E njejta teme , te njetit 2 anetare

Postimi origjinal është bërë nga Bilderberg http://www.forumivirtual.com/aktual...avde-per-bin-laden-post194100.html#post194100
Ahn te kripsha trut une ty, po une çfare thash mor kungull???

black Devil said:
jo ore dash nuk ke thon ti ate me heret por pastaj e the

Bilderberg said:
Ore kungull i pabere di te lexosh apo ke nevoj per syze??
....
Meqense paske mangesi te thella llogjiko-analitike ,ne lidhje me piken e pare rilexo edhe njehere ato qe kam shkrua
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mjaft dhunes ndaj grave

Black Devil: Thua ti qe gruaja ( femra ) mer vesh ( kupton ) me fjal ? un thom JO tpakta jon ato ;)


p.s. Gruaja (femra) - mer vesh (kupton) LOL
 

METi

-=EdoLorEli=-
Plasi morali ketej,te pa moralshmit bejne moral, e pike e zeze.Ju nuk ju besohet qe jemi fansa te Qendrimit pune per ju,eshte me bukur te lexosh postimet e Qendrimit sesa te lexosh postime te ndonje te moralshmi ketu midis jush, te pakten ai nuk kekon dashnore ne nje forum serioz.Sigurisht eshte me e moralshme te kenaqesh me postimet e tij se me disa qe mendojne se te gjithe jemi dele dhe bejne ketu rolin e bariut.Te pakten ai eshte i SINQERTE,nje karakteristike qe dikujt i mungon.ai i sinqerte ? po tallesh ti ?

ai ka ne cilesi tjeter. Bazuar nga ato qe shkruan flas, se nuk e njoh personalisht dhe as qe dua ta njoh - vetem nje fjale e karakterizon per moshen qe ka - R E T A R D . "Batutat" e tij ju bejne per te qesh. Kaq eshte to it. Mos e komplikoni me shume. Lol
>

per kete meriton grupin dhe ndihmen tone se eshte person gazmor un mendova te veme moderator ke humori

me c'shoh dhe ti sme ke kuptuar mire. Retard nuk do te thote gazmore. Lol

Hands Down Ma t'fortat i keni këto LOL! HAHAHAHAHAHAH vetëm se Qëndrimi është Retard i është hapur grupi sipas Angelit HGAHGAHGAGHAHGAHGAHGAHAGGAHHGA!

Damn abstraction and angel devil, u made my day :D!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH!
 
Top