• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente te antareve te forumit...

angel boy

cun i veshtire
Urime per BABY-ANGEL - mamaja me e re e FV-se


Angel_boy
u befsh edhe 100 vjece dhe qofsh gjithmone e lumtur me njerezit qe te duan dhe i do .... perhere ne hare me familjen tuaj.

ky kujtoj se eshte teme urim per ditelindje hahahahahahha


hahahhahahh mpaska dal dhe mua emri per ushtar ktu....:p:p:p:p:p:p:p:p....:kercim::kercim:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ketu kemi nderin te hasimedhe komenete qe vertete jane mbreselenese dhe te mprehta :ciaoo:

Po sjell dy komente nga cuni qe shkruan fare pak por qe thote shume;

Tema: Përdhunohet në lumë nje 19 vjecare..

Komenti: rast i rralle ky .... zakonisht andej nga anet e lumenjeve neper fshatra ka pas qelluar qe kan perdhunuar lope e dele .... me femrat spara kish qelluarTema: Si ju duket ForumiVirtual?

Komenti: ka rene ca kile .... eshte dobesuar
 

sensuu

sweet
Ketu kemi nderin te hasimedhe komenete qe vertete jane mbreselenese dhe te mprehta :ciaoo:

Po sjell dy komente nga cuni qe shkruan fare pak por qe thote shume;

Tema: Përdhunohet në lumë nje 19 vjecare..

Komenti: rast i rralle ky .... zakonisht andej nga anet e lumenjeve neper fshatra ka pas qelluar qe kan perdhunuar lope e dele .... me femrat spara kish qelluarTema: Si ju duket ForumiVirtual?

Komenti: ka rene ca kile .... eshte dobesuar

ahahhahaa e di kush mund ti kete shkruar........ben kot ben kot :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
prodigious

Ca eshte kjo pergjigje kshu? A je ne rregull ti apo jo


Alko71

More ti djalo, ti as nuk ngrehesh as nuk grahesh. Ti a vetem te ofendosh di apo çfare eshte puna me ty? Qe ti nuk kupton dhe te duket jologjike apo se e sheh te verteten dhe e mbulon me hipokrizi une faj nuk te kam!

Hajt beso ç'te duash tek e fundit. Mendova se po flisja me nje njeri? Me fal qe nuk e flas gjuhen e shtazeve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pse na bien floket

semprebarca

Per ta ndal renien e flokve pini cigare te renda ose te forta qe ta forcojne rrenjen e flokve bashk me memorjen
Ndryshimin mun ta vereni per nje koh te shkurt, sepse cigaren mund ta pini çdo dit jo te presni 1 jav per ti la flokt me ato far produktet qofshin te farmacise apo kto qe tha zinna te shpise
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Flm shume Altuna dhe suksei ne pune gjitashtu ne shkolle mesimi sukesi gjithat sepse ti ish nje vajze shume sjellshme dhe buker.
Me shume Rrespket per ty Nga Qendrimi Bossi Kiss.boy klm..

pershendetje nga qendrimi per ALTUNEN hahahahha kiss boy :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Veq sa e lexova qit mesazh t'tij hahahaha !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
TEMA: Prezantimet me te veçanta ne forumin virtual
POSTIMI: po valla dhe vertete jeni perztuare femlane.:lexim:Tung nga Qendirmi.

Lexoni me kujdes keto te perkufizuarat me ngjyre por madheshtia e ketij postimi qendron ne ate se ka harruar ta shkruaje pseudonimin: BOSSI :p
 
TEMA: Prezantimet me te veçanta ne forumin virtual
POSTIMI: po valla dhe vertete jeni perztuare femlane.:lexim:Tung nga Qendirmi.

Lexoni me kujdes keto te perkufizuarat me ngjyre por madheshtia e ketij postimi qendron ne ate se ka harruar ta shkruaje pseudonimin: BOSSI :p

Kitrra duhet te kete ndonje problem ne tastieren e kompjuterit ..se s'ka mundesi te shkruaj njeri keshtu :D .....por e rendesishme eshte se jep gjithmone mendim pozitive ne cdo teme ,ja vlen ta kesh anetar ketu !
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Perse flitet kaq shume per 21 dhjetor 2012
ducati said:
Hahaha une as e paskam degjuar as e besoj , Por goca kush eshte e virgjer tme kontaktoje ne pm mos vdese e virgjer :p
 

prodigious

I perjashtuar
prodigious
Alko71

Ti po harron qe Ai eshte Zot, ben c'te doje dhe si te doje dhe askujt nuk i jep llogari. Lejon c'te doje dhe krijon cte doje dhe si te doje, si dhe ndalon c'te doje. Nuk ka kontradikte aty. Me urdher te Tij u martuan ne mes vete femijet e Adamit dhe prap Ai vet e ndaloi ate veprim. Pra Ai eshte Zot dhe e din cka vepron me se miri. Nuk ka qene e veshtire per Ate te krijoje edhe secilin njeri ashtu si Adamin por ja qe vendosi ashtu si vendosi vet dhe nuk e pyet askend.

!

Me jep pergjigje logjike here tjeter dhe mos me kthe kshu pergjigjesh pa lidhje si psh puna e incestit eshte keshtu sepse ai ben cte doje vete dhe sna pyet ne apo sna jep shpjegime ne? Ca eshte kjo pergjigje kshu? A je ne rregull ti apo jo????

Kjo e imja ishte me gallate o LOVERBOY. LOL
 

dijetari

Anëtar i ri
Nga Altuna_

Nese nuk me shkruan,tu thaft ajo dor diten e martese u bafsh hor naten e martese raft 1 meter bort u ndalt rryma 24 or...
LOL LOL LOLkukukukuku mobae mot nëm qikjo qka po dika 7 jav dit nuk kimomujt mo ardh nveti
 

Jeta

Anëtar i Respektuar

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Ka qene nje debat mes meje dhe Metit ku Meti uleriste me te madhe qe nuk ishte heteroseksual. Duhet te me falenderoje qe i mesova dicka lol
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ka qene nje debat mes meje dhe Metit ku Meti uleriste me te madhe qe nuk ishte heteroseksual. Duhet te me falenderoje qe i mesova dicka lol

Duhet gjetur me patjeter Nostra thjesht do kaloje ne numer nje mbas Qendrimit kuptohet lol
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
mka ngel hatri qe mua sme keni gjete nje fraze...:(
 

gorgona

Goc Tironce
hahahahahhahahaha sa kam qeshur me shum postime ketu...
 

METi

-=EdoLorEli=-
Ka qene nje debat mes meje dhe Metit ku Meti uleriste me te madhe qe nuk ishte heteroseksual. Duhet te me falenderoje qe i mesova dicka lol

yep, po te ekzistonte ai postim do te ishte me qesharaku LOL.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Duhet gjetur me patjeter Nostra thjesht do kaloje ne numer nje mbas Qendrimit kuptohet lol


Nuk është turp të mos i kuptosh të gjitha, turp është të mos pyesësh! ثshtë mirë ta pranosh që je injorant sa i përkët ndonjë fjalie a gjëje por është keq të jesh i tillë për shumë gjëra e most a kuptosh e pranosh atë deri sa të vdesësh :D!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus

Nuk është turp të mos i kuptosh të gjitha, turp është të mos pyesësh! ثshtë mirë ta pranosh që je injorant sa i përkët ndonjë fjalie a gjëje por është keq të jesh i tillë për shumë gjëra e most a kuptosh e pranosh atë deri sa të vdesësh :D!

Ne kete teme nuk po merremi me analizen ose kritiken e postimit por thjesht postimi po te jete i cuditshem i pa kuptueshem ose per te qeshur asgje me shume ;) keshtu qe po e gjete vendose LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
mka ngel hatri qe mua sme keni gjete nje fraze...:(


Per frazat tua duhet aparatur e veqante per zgjidhjen e shumkuptimesive, pastaj ku ndahen margaritaret mi dreq: :puthdore:


TEMA: Cili "premton" me shume ?!


POSTIMI: Une mendoj se mashkulli eshte qenia me e afte per t'i'u pershtatur situatave te ndryshme, sidomos femres.:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ne kete teme nuk po merremi me analizen ose kritiken e postimit por thjesht postimi po te jete i cuditshem i pa kuptueshem ose per te qeshur asgje me shume ;) keshtu qe po e gjete vendose LOL LOL

thoni mer temen ku e keni mar se na cmenet se ne qe jemi kureshtar duam te shkojme dhe te lexojme LOL
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Per frazat tua duhet aparatur e veqante per zgjidhjen e shumkuptimesive, pastaj ku ndahen margaritaret mi dreq: :puthdore:


TEMA: Cili "premton" me shume ?!


POSTIMI: Une mendoj se mashkulli eshte qenia me e afte per t'i'u pershtatur situatave te ndryshme, sidomos femres.:)

:D:D:D
:shoke::puthdore:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
TEMA: Sa? ( sa te dashur keni nderru)

POSTIMI ( briciolo) : Kushedi sa i lumtur eshte ai qe ti e ndale vrapin, domethene e zgjodhe princin tend te kalter me ne fund..
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
TEMA: Sa? ( sa te dashur keni nderru)

POSTIMI ( briciolo) : Kushedi sa i lumtur eshte ai qe ti e ndale vrapin, domethene e zgjodhe princin tend te kalter me ne fund..

Hahahahahaha....
Ne fakt, ka dhe nje teme tjeter, ku une kam "shfryre" gjithe modestine time kundrejt dikujt..Po nuk po me kujtohet titulli i temes:D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
TEMA:Ku ndryshon te berit dashuri nga te berit sex??

POSTIMI: po teme per mendimi time doket qe Egziston.
Tung nga Qendrimi Bossi..


Me ne fund edhe qendrim bossi ka filluar tua beje me dije disave se temat qe hapin qendrojne jo me shume se dy tema me poshte. :dong::dong::dong::dong:
 
Top