Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pershendetje..!!

Tek kjo teme te nderuar antar/e,mund te shkruani,mendimet,opinionet tuaja ne lidhje me krijimet letrare,te muajit Nentor-2014.

Jeni te mirepritur..!!


Konkursi letrar-Nentor-2014-Atdheut tim
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

E dyta, mjaft prekese...
E treta, mjaft e kendshme!

Suksese!
:)
p.s. i kam lexuar 3 here deri tani, Lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Mua me pelqeu e para, e shkruar bukur paster, dhe imagjinata te bente te udhetonte sa andej sa kendej :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Shkrime te bukura .e 1 dhe e 3 permbajn me shum nostalgji .


ps. me vjen shum keq se ky konkurs dita dites po tretet!Si ka mundesi ? kur e di mir se kemi antar shum te mir qe kan sjell shkrimet e tyre ku mund te them perla te forumit, e ketu sikur hezitojn te marrin pjes
Pse pse pse !?
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Te paren...
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Fantastike shkrimet!

Votova per ditarin e nje vajze te vogel!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top