Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Une votova "1. Dashuri në kohë të trazuara "

Me terheq kur e lexoj,mund te jete nje shkrim akoma dhe me i zgjeruar,do e lexoja me deshire.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Sa vota kan marre dalin, thjesht nuk dalin emrat.. ama, nqs nuk te dalin ateher do te thote qe ti ske votuar akoma.. Jep nje vote dhe sa her te hapesh faqen te del grafika atje lart ;) Mua me del...

p.s.po deshe tua bej nje printscreen e ju update cdo dit, Lol


Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p

Une po i them qe nqs nuk te dalin votat do te thote qe ske votuar, pavarsisht se ajo e ka shpreh qe ka votuar... por mund te ket votuar me mendje dhe ka harruar te klikoj ;) nuk e mbaja mend ekzaktesisht cfare ka shpreh me pare, nqs kish votu apo thjesht i kish pelqy nr 8. se kuptova c'hyn genjeshtra nket mes :D
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top