Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Urime!
SHume te bukura te 6-ta krijimet per mua!
Vote s'do jap kesaj here. Kam nje ndjesi qe i kam gjetur te 6 autoret dhe kam frike se vota mos niset nga subjektivizmi, :p

Suksese!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Nga te dolen 6 ty moj lol

Shkrimet te adhurueshme te gjitha, ama dashurova 3 te parat
Duke qene se duhet te votoj, kam nje dileme mes 2 dhe 1
E para flet me shume per temen ne fjale
E dyta te krijon nje ndjesi lemshi plot ndjenjash

Hajt votojme here tj :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

aaa sa krijime melankolike qenkan. imm nuk di per cilen te votoj!!do i rilexoj edhe nje her tjeter pastaj do vi me votim.Sukses krijusve te rinje.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Nga te dolen 6 ty moj lol

Shkrimet te adhurueshme te gjitha, ama dashurova 3 te parat
Duke qene se duhet te votoj, kam nje dileme mes 2 dhe 1
E para flet me shume per temen ne fjale
E dyta te krijon nje ndjesi lemshi plot ndjenjash

Hajt votojme here tj :D

Ke te drejte 5... jam ngatrruarvme fotomanine...
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Une thash sdo votoj :p por nejse, e dhash nje vote .. Nuk kuptoj pse nuk voto askush ketu.. Ore do votoni ju apo si e keni halllin ?? :mad::mad:..

p.s. Isha midis 2&3, votova 2 :)...
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Votova.....2
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Une thash sdo votoj :p por nejse, e dhash nje vote .. Nuk kuptoj pse nuk voto askush ketu.. Ore do votoni ju apo si e keni halllin ?? :mad::mad:..

p.s. Isha midis 2&3, votova 2 :)...

Pa merak do vije dhe dita jote e do fitosh edhe ti :p

Gjithsesi votova 2-shin, kush e ka bere me ka nje shume te madhe borxh :p, sepse gjithsesi mund te ishte shtjelluar me shume sepse ishte fantastique :)

Ai kanvansi tek e para me prishi pune, e si perfundim smora vesh as cf ishte.
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

Pa merak do vije dhe dita jote e do fitosh edhe ti :p

Gjithsesi votova 2-shin, kush e ka bere me ka nje shume te madhe borxh :p, sepse gjithsesi mund te ishte shtjelluar me shume sepse ishte fantastique :)

Ai kanvansi tek e para me prishi pune, e si perfundim smora vesh as cf ishte.

uaaa po 2shi isha une mi :p.. te shkoj vota dem :p(shaka)

kanvas- ajo tabela bardhe qe pikturon piktori . Jah tek e ke :D...

5287.blank_2D00_canvas_5F00_2.jpg
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

1-Simfoni Natyre

komentin nje here tjeter...
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

4- fjali shume te gjata dhe pa shenja pikesimi nder to qe bejn te humbasesh ne nje pike
1- humbe interesin tim qe te 'dielli gentleman'
2- vargje te thjeshta, bukur renditur mendimet
3- shume e bukur (nuk me pelqeu vetem pjesa ku rendit ngjyrat 'e verdha, portokallia, jeshilja...' bho) dhe si fanse e poezise qe jam, do kisha votuar ate, nqs sdo kisha lexuar 5en :)
bravo sheqerke haha, ke voten time


nuk kam as idene me te vogel se me cilet anetare te lidh krijimet, eshte hera e pare qe ju lexoj :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Tetor-2014!!

3-Ngjyra…..ne vjeshte me beri per vete ky shkrim :)

Ps...sikur me ylber e kishin pas gjith mo lol

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top