Komento foton.

Lauri

Anunnak
Perdor librat se askush nuk lexon.
Librat jane baza.
Nuk kane limit ne peshe.
Cfare po bejne studimet tuaja?
Konservoj konoshencen.
Keto jane themelet.
Potenca e dijes?
Librat jane gjithmone te vleshem.

Cfare ju bije ndermend duke pare kete foto. Komentoje me pak fjale
Ps. Jemi ne kuader te filozofise :)

FB_IMG_1573736834573.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tek foto e @Lauri -it shikoj,nje fare antikiteti dijesh dhe kulture. Me udhton ne te kaluaren e larget njerzore,sikur thote: ej,koha ecen,stinet nderrojne por ne jemi ketu per t`ju treguar ju,hapat e kohes.

Ja e solla e nje une.
394275.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Foton e @Lauri -t e lexoj keshtu:
Nje ndertese me kollona betoni mund te shembet, ama nqs themelet jane prej libri Jo.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Por mund te kete dhe 1 kuptim tjeter.
Injoranca nuk e di qe librat jane per tu lexuar jo per tu ngujuar ne llac! ?

Dhe 1 kuptim paksa arkiekte qe i jep urdher inxhinjerit:p: Trust me I am an architect! just put the books like in my drawing. ?

Mund te listoj dhe nja 10 kuptime te tjera.
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
-Konoshenca ben ndertesa edhe pa kollona..

-Muret do rrezohen, por themelet jo.

-Kur nuk do ti lexosh, atehere konservoj per brezat qe vijne pas.
 

jana80

Super Moderator
Pyta nje shoqen time dhe ajo komentoj....
Mbase do sherbejne aty.... :)
 

jana80

Super Moderator
Desa kjo fotoja qe solle ti gjeja e pare qe me sjell ne mendje eshte...
"Kur te varin ne litar edhe send te jesh nese nuk qan djeresin...."
 

Lauri

Anunnak
E solli @NeVertiti (shih lartë)..
Unë komentova, po se di pse del si postimi im!!!

Del si post i joti sepse ke fshire ne pjesen e siperme [/QUOTE]
Duhet te qendrojne ne fillim dhe ne fund te postimit.
[/QUOTE].............[/QUOTE]
 

Lauri

Anunnak
_Funeral mortuor.
_Liber qe nuk hapet, dije e vdekur.
_Injoranti te fut ne dhe.
20191115_090526.jpg
 
Ky muri simbolizon gjendjen ne te cilen mund te qendron nje shoqeri .
Edhe pse arritjet ne shkence dhe ne teknologji jane ne kulm per mendimin tim une boten e shohe ne kete muri me blloka sic i kemi shtepiat ne , pjesen e siperme te fasduar me tulla te arit , poshte me kompjuter qe mban shume njohuri !
 

Lauri

Anunnak
_Rebelimi eshte me i dobishem se i demshem.
_mendo ndryshe nga te tjeret.
 
Redaktimi i fundit:

ltea

Anëtar i ri
loti saj njomi pameshirshem pocin e drites dhe i dha asaj sy per te pare e veshe per te degjuar

shurdhmemece e sheruar
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Qe mos te marr ferra uraten ,sprapsu nje hap ne kohen e duhur?
 
Top