Komento foton.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Ky eshte spostuar qe mos te digjen dhe ata 6 te tjeret qe eshte nje selfless act.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Ose ose “Ndonjehere eshte e rendesishme ne jete mos me ec ne vijë te drejte.”
 

Lauri

Anunnak
_shmangu te keqes.
_mos u beje ortak me rob te kqinje.

FB_IMG_1574249908886.jpg
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Bej veprimin e duhur per te te falenderuar neser qe vazhdojne te egzistojne per shkakun tend.
 

Lauri

Anunnak
Pse vetem per mu? aty nuk jan tre kunja
sme duket i drejt interpretimi jot
shpeto lidhjen!
U keqkuptuam ateher.
Shkeput linjen ne rastin konkret.
Po un nenkuptoja lidhjen mes dy personave. nqs gjerat nuk ecin si duhet, me mire shkeputu para se te jete vone.

Besoj duket qarte tani.?
 

Lauri

Anunnak
Komentoni foton:
- Dua nje burre perfekt.
- Egoiste.
- Pjese kembimi per burra.
20191125_195703.jpg
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ose nga egoizmi per ta montuar si ti leverdisi :p
Te gjitha sipas kendeveshrimit te vet.
(Moj me ke je ti me miun a ariun?!)
Beje rolin sikur femra eshte perfekte e do te ndreq dhe mashkullin,shuj se keshtu jemi ne,afer perfektes dhe te gjitha biles???,se u behet qejfi keture pastaj??
 
M

Morfina

Te gjitha sipas kendeveshrimit te vet.
(Moj me ke je ti me miun a ariun?!)
Beje rolin sikur femra eshte perfekte e do te ndreq dhe mashkullin,shuj se keshtu jemi ne,afer perfektes dhe te gjitha biles???,se u behet qejfi keture pastaj??
Ktu eshte e bukura te pranojme qe sjemi perfekt :p
 
M

Morfina

Hard work?

-Sado lule ti sjellesh,sado serenata ti kendosh ,po erdhe era parfum sekretareje,kembet nga dielli ti kthen shortja?????
Mos i trego te gjitha lere vend per elementin e suprizes. Qe kur ti vi mos te di nga i erdhi si qysh tek ??
 
Top