Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Endrra

VIP
V.I.P
Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Call e ke meritu :)
 
Last edited by a moderator:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

NeVertiti...me duket qe punimet ishin te konkursit te muajit SHKURT, sepse votimi per konkursin e muajit MARS akoma nuk eshte mbyllur.

Urime Call per punimin.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)Urime Call dhe të gjithë pjesëmarrësve..
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Se pari Urime Call!

Se dyti, t'marte e mira pse na i nxorre emrat tani? nfund t'vitit e beje, na bere me turp :(...

Se treti, a hyri prilli?? apo do i shpallni diten e fundit te muajit?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Pershendetje..:))
Ylli1,flm per cilsimin e duhur,e rregulluam..:)
Souli,e pame te arsyeshme mos te grumbullohen shume krijime te te gjithe muajve ne fund viti.
Pastaj besoj qe eshte me kendshme ne cdo fund muaj,te merren vesh nga antaret autoret e krijimeve .
Sa per temen e hapur sot me 31 Mars,po Souli do postoj diten e fundit te muajit krijimin fitues te sondazhit te muajit,(30 ose 31 sipas dites se fundit muajit,nderkohe qe sondazhi do mbyllet i dite me pare)qe mos te jene shume tema te hapura ne te njejten dite,ne lidhje me konkursin,dhe data 1 e cdo muaj i bije te hapet sondazhi perkates me krijimet e reja.
Ju pershendes..!!
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Call Urime... hahah qesha me krijimin tim...gjynah me i shkurteri....urime gjithe pjesemarrsve, mjafton te marrim pjes...
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Calli :D..kujtova qe e kishte shkruar Quku hihihihi
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call! Te punoft mendja gjithmon.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call

Edhe pse jam akoma me idene time qe aty ku votova aty duhej te ikte cmimi
 
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Call, natyrisht qe e ke merituar :respekt:

Soulmind, komplimente, me pelqeu shume krijimi yt, dhe vota ime ishte per ty, zere se e ke fituar per mua :D
 

Quku

Marakli Krapit
Re: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Ku ka mend Call me ba kshi vargjesh i her ahahahhahahaha Call o kopjac :p
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urine Call, pergatit arken e birres made in Shqiperia
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Kjo teme ketu do te sherbej,per komentet urimet qe behen c"do fund muaj,kur shpallet krijimi fitues.
Dhe behen te ditur emrat e autove te krijimeve pjesemarrese ne konkurs per antaret e forumit.
Jeni te mirpritur..!!
 
Redaktimi i fundit:

London

carpe diem
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Faliminers gjithve per urimin :)
 

London

carpe diem
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Shiko se ma ke nji kafe borxh... Sa shume Reklamen e bera per ty:p

pa e ndajm cmimin per gjys maj lol :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Pe: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Amelcine,

T'shkroft shpirti gjithmone!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Sweetie .. :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Pe: Kometet dhe urimet per krijimet pjesmarrse ne konkursin letrar..!!

Urime Sweet , teper i embel shkrimi :)
 
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Urime Ylli-1 :respekte:
Si gjithmone vota ime nuk perkon me ate qe del fitues :haaa:
Vota ime ishte per Udhetime Ndjenjash
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime ylli shkrim i bukur.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

A është kusht që shkrimet të mos jenë të publikuara me parë?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime Ylli!
Sh i ndjere shkrimi!
:)


p.s. Nevi un nuk sjell me, Lol... S'e kaperdij dot faktin qe po deshtoj kaq shume, lool...
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

Po fërkoj durët për konkursin e rradhës .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Konkursi i letërsisë:Krijimet fituese-2014(Krijimet pjesemarrese)

A është kusht që shkrimet të mos jenë të publikuara me parë?


Vetoni mirembrema..!
mjafton vetem mos te jene vene me pare ne Fv..kaq,ne faqe apo webe tjera ska rendesi.

Po fërkoj durët për konkursin e rradhës .

Zhigo i mirepritur..:))
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Ju falemnderit te gjitheve per urimet!
 
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Urime Nicktjeter,
Ke nje dell frymezimi shume te vecante, une personalisht te shikoj si nje poeteshe te ardhshme me shume potencial!Je pak `e cmendur` dhe e `crregullt` ne shperthimet e tua shpirterore , gje qe normalisht eshte e mjaftueshme per te te dhene shtyse te vazhdosh me krijime.Do me vinte keq personalisht nese nuk do ndaje me lexuesin e gjere krijimet e tua!(Nuk e kam fjalen me lexuesit e FV por shume me gjere, me lexuesit e mire qe dine te vleresojne ne botime krijimet e tua)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

Morenita... Me ne fund :D.. Inshallah spo len nam lart e posht tani duke u lavderuar,e duke thene qe ta kalova :p... pertej shakase,
Shume urime :)... Ke lindur per te shkruar, ...:)

:*
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komentet dhe urimet per krijimet pjesemarrese ne konkursin letrar..!!

large.gif

Kjo foto me krijon pershtypjen e panorames qe kam pershkruar

Iu flm per votat, per vleresimet e komentet, meqe me para skisha kohe , le te themi kohe :p

Tani une desha te them dy gjera, ne fakt u zhgenjeva qe e fitova
Sepse e kisha shkruar, pa i dhene ndonje rendesi, pjesen e shkurtit qe e kisha shkruar me gjithe zemer asnje se vleresoi ( rob pa dell letrar jeni :p)

Duke iu uruar te gjitheve fat me pjeset ne vazhdim, lexohemi muajin tj :p

(Soul nuk lavderohem jo se me 5 vota te shtrembera fitova, aq me duket, ka marre ylli me sh se mua :p)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top