Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Kam vite qe nuk bej komplimenta...
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Thoni ca te doni po cdo kujt i behet qejfi kur na thone fjale te bukura, sidomos kur i thone nga zemra. Nuk do sh veshtiresi ta kuptosh nqs i ndjen ai apo jo.(i referohem familjarve(bashkshort-tfejuar,pra qe i njeh mire)
Mu m'jane thene per vete, me thuhen akoma dhe me behet zemra mal. :D
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Keq ti themi, keq mos ti themi!
Sa analizuese edhe ju femrat, sikur te gjitha punoni ne farmaci dhe i peshoni gjerat me peshore farmacie.

Nga sot me nuk do jap komplimenta!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Keq ti themi, keq mos ti themi!
Sa analizuese edhe ju femrat, sikur te gjitha punoni ne farmaci dhe i peshoni gjerat me peshore farmacie.

Nga sot me nuk do jap komplimenta!

Kjo puna e komplimenteve eshte dicka shume private, varet nga personi qe t'i ben, varet nga natyra e njeriut, varet nga lloji i komplimentit. Keshtu qe ti Ylli, s'ke pse nisesh nga komentet ketu. Shiko natyren e personit qe ke ne krah dhe sipas vendin behet dhe kuvendi :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Kjo puna e komplimenteve eshte dicka shume private, varet nga personi qe t'i ben, varet nga natyra e njeriut, varet nga lloji i komplimentit. Keshtu qe ti Ylli, s'ke pse nisesh nga komentet ketu. Shiko natyren e personit qe ke ne krah dhe sipas vendin behet dhe kuvendi :p

Eh mi Soul....aty ku ka shume fjale nuk ka pune...dhe e di cka kam vu re. Nese i jep shume komplimente, ajo e merr si aresyetim per ndoshta, ndonje gabim qe e ke bere dhe don ta mbulosh me fjale te bukura. Nese nuk i jep, e merr sikur ajo me s'po te pelqen apo intereson.

Hyp se te vrava, zbrit se te mbyta i bie kesaj pune!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Nuk ka kompliment me te bukur se sa nje buqete me lule te fresketa, ne momentin me te papritur! ...kohe me pare i dergova nje buqete aq te madhe me lule, aqsa u deshen kater postiere ta mbanin, dhe nje "milet" ne rradh ate cast per tu administruar nga deshira per te bere selfie me buqeten gjigande e luleve te fresketa :p

hajduti
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Eh mi Soul....aty ku ka shume fjale nuk ka pune...dhe e di cka kam vu re. Nese i jep shume komplimente, ajo e merr si aresyetim per ndoshta, ndonje gabim qe e ke bere dhe don ta mbulosh me fjale te bukura. Nese nuk i jep, e merr sikur ajo me s'po te pelqen apo intereson.

Hyp se te vrava, zbrit se te mbyta i bie kesaj pune!

Epo c'tiu thote Soul-i juve pra... Qenket n'dite halli :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Epo c'tiu thote Soul-i juve pra... Qenket n'dite halli :p


Po pra, jam ne hall dhe jo vetem une.

Kam vu re dhe dicka, qe me shume komplimenta u jipet dashnoreve se sa grave...me gjase per ti manipuluar me fjale te embla! Ku di une.
 
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Thoni ca te doni po cdo kujt i behet qejfi kur na thone fjale te bukura, sidomos kur i thone nga zemra. Nuk do sh veshtiresi ta kuptosh nqs i ndjen ai apo jo.(i referohem familjarve(bashkshort-tfejuar,pra qe i njeh mire)
Mu m'jane thene per vete, me thuhen akoma dhe me behet zemra mal. :D

Ti je nuse e re ndaj :p Sigurisht qe eshte bukur askush se mohon kete madje edhe kur merr e ndonje kompliment kshu sa per sy e faqe pavaresisht se vertetes ne prap na behet qejfi Lol! Edhe ne na thuhen ndoshta nga familja me rralle se jena dhe te perditshem :p por gjithsesi kur flasim per marredhenie cuna&goca ne fillim komplimentet shkojne e vijne sic e do dhe zakoni!

Qofshi kshu perhere dhe koha mos ndikofte kurr tek ju! :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Nuk ka kompliment me te bukur se sa nje buqete me lule te fresketa, ne momentin me te papritur! ...kohe me pare i dergova nje buqete aq te madhe me lule, aqsa u deshen kater postiere ta mbanin, dhe nje "milet" ne rradh ate cast per tu administruar nga deshira per te bere selfie me buqeten gjigande e luleve te fresketa :p

hajduti

sa vdes ti te shesesh mend lol

"Lulet blihen ne Paris zonje, ketu i hane gomeret! (Koncert 1936) :)

personalisht do me surprizonte nese Ai...do me dergonte jo lule , por nje liber....nje liber ku ne faqen e pare te kish nje dedikim , jo ne forme komplimenti...por nje menyre per te treguar sesa une vlej per te.

e meshkujt ketu edhe kur te komplimentoj mua me duket sikur nga casti ne cast te duhet te presesh bileten per "matane"
ja disa nga menyra si komlimentojne shqipot:

Te qafsha sa e bukur je
Vdeksh po sma vare mua
Do te te vras po u bere e dikujt tjeter
Do vdesesh se te ka hyp nje nur..
Vdekt ai , qe te behesh e imjazot na ruj lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

sa vdes ti te shesesh mend lol

"Lulet blihen ne Paris zonje, ketu i hane gomeret! (Koncert 1936) :)

personalisht do me surprizonte nese Ai...do me dergonte jo lule , por nje liber....nje liber ku ne faqen e pare te kish nje dedikim , jo ne forme komplimenti...por nje menyre per te treguar sesa une vlej per te.

e meshkujt ketu edhe kur te komplimentoj mua me duket sikur nga casti ne cast te duhet te presesh bileten per "matane"
ja disa nga menyra si komlimentojne shqipot:

Te qafsha sa e bukur je
Vdeksh po sma vare mua
Do te te vras po u bere e dikujt tjeter
Do vdesesh se te ka hyp nje nur..
Vdekt ai , qe te behesh e imjazot na ruj lol

Ka dhe keshtu:
Nuk do ket tjeter per mua po ste pata ty!
Cdodit e me shume kuptoj se jam me fat qe te kam ty!
se kuptoj si arrite tme doje mua kur mund te kishe cdokend
je lumturia ime
vetem ti me qeteson. Etj etj
Sa per surprixa i kam shkruajtur tek tema e Pyetjeve kur pyeti malsi.

Wow. Ndoshta :p gjthss 9 vjet lidhje sjane pak mendoj.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Ja nje kompliment bizar: U befsha kurbani yt, ndoshta keshtu futem disi ne ty! :lool:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Po pse mi "cecene" tu duk e vogel buqeta ?! lol

hajduti

jo smu duk e madhe ......sidomos tani qe po marr vesh qe ate buqete e paska gjysa Tirones...lol

librin desha
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

A ka ndokush ndonje kompliment per dike qe nuk e ka pare kurre?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Kam vite qe nuk bej komplimenta...

Po ci do, me mire pa to :p

Komplimentat sot jane bere njesoj si nje qesk me fara luledjelli.
Mund ti blejn te gjithe!
 

ZHIGO

...
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Bukuria jote beri shpenzime
Tu t'pa rashe ne nje kanal
Sec bo edhe i karambol e prish e mercedesin

E ajo i thote
Bukuria ime te prishi na mendte
Sa me behet qejfi ,prishe mercedesin

E paskam harru fare....po pak a shume ja kshu komplimentash me karambole duan femrat

Brezi kaseteva , brez i djegur siç ishte dhe kongtari, si kafe djegme ,,

koha sami kallinit.

sa i perket komplimentave un them se varet nga personi qe behen dhe momenti ,, imagjinoni nje shekspir ose nje kazanova ne kornerin ee lagjes tuaj duke hongër fara te zeza vajza dhe ju ben nje kompliment ,, as qe do e kthenit syt me pa ,,

ose nje dite qe ju ka ecur ters fare dhe merrni nje kompliment ,, si do ju vinte ne ato momemente?
 
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Po ci do, me mire pa to :p

Komplimentat sot jane bere njesoj si nje qesk me fara luledjelli.
Mund ti blejn te gjithe

Kjo pune e di si eshte? si me ta thon une ty
didi ti ke floke shume te bukur lol
do e besoje? hahaha mallko veten lol
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Kjo pune e di si eshte? si me ta thon une ty
didi ti ke floke shume te bukur lol
do e besoje? hahaha mallko veten lol

Plac degjove kafshe smesove njehere
Harbut!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Vajz mos marrsha ty mu mxaft autobuziiiii lol lol
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Mu paskan qorru syte met pa o Idiot
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

je voglsuhja ime!!
Je bebi im!!
Bukuroshja ime..etj etj,,ka plot fjalori shqip-shkyyp,,:p embelsi.
 
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Ku mi Nev.. fjalori shqyp ka ta hongsha te vdeksha ta marrsha tu turrsha si komplimenta Lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Paskan plas ankesat femrore ketej:sun: Mos me shtyni me hap naj teme se cilat jane komplimentet me te bukura qe keni marre se do na behet roman me ca pjese :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

je voglsuhja ime!!
Je bebi im!!
Bukuroshja ime..etj etj,,ka plot fjalori shqip-shkyyp,,:p embelsi.

po pra...

Ose...

Do te rris vet moj qene :p

ska ndonje kompliment te rriturish? :p
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Nuk eshte se vdes per komplimente... sepse vertet qe shumicen e rrallave me duken 'te panevojitshme' ose ' te egzgjeruara' dhe fallso. Plus qe me vejn ne siklet.
Varet gjithmon nga goja e kush del dhe se si i koncepton gjerat.
Ja tboj nje shembull un tani...
Femrat normale mjaftohen me nje 'je engjell ne toke' kurse un lumturohem me nje 'o shtrig e cmendur si do ja boja pa ty'
D
Ose me nje ' deri dje kisha frik nga gjykimet sepse kujtoja qe isha un e gabuar.. un ajo komplet crazy ndryshe nga te tjeret! Por me ty ndihem normale'
 
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Ku mi Nev.. fjalori shqyp ka ta hongsha te vdeksha ta marrsha tu turrsha si komplimenta Lol

I iiii ça thot kjo ....

Lolly ta boj i kopliment une ty

Si yll dukesh sot .Zot mi fal syt të të shoh . Uaaaav.
S'ishte me tevmbush mendjen he ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

I iiii ça thot kjo ....

Lolly ta boj i kopliment une ty

Si yll dukesh sot .Zot mi fal syt të të shoh . Uaaaav.
S'ishte me tevmbush mendjen he ?

Avash se qerrohesh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

po pra...

Ose...

Do te rris vet moj qene :p

ska ndonje kompliment te rriturish? :p

Une sdi komplimente te rriturish..:p
Boll rritet koha ne mua,pa u rritur dhe fjalet e femiris :p
Ti dine ndonje kompliment te rriturish..?
 
Top