Konkursi gatimit 2020

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund ?.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Guzhinieri i restorantit tim do fitoje patjeter.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Shkruaj mo qarte se mendje pisat e forumit do menojne sikur je tu i ngacmu seksualisht kuzhinierin. :p
Le ta ngacmoje king eshte edhe beqo :p
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund ?.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
@Hera Deri daten 15 keni afat per dergimin e fotove.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Jepi na e demonstro hap pas hapi, jo vetem me produktin final??
A tju ftoj me mire per dreke ke shpia ime te djelen edhe shifni live :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Un e dua shum kuzhinen,dhe mundohem ne maksimum te bej ushqim te mir dhe te ndryshem..
Por per konkurs nuk e di a do mundem ..nese do kem mundesi po ..ama nuk premtoi..(se premtimet nuk i kam qef)
 
Top