Konkursi i letersise 2018

Konkursi i letersise 2018

  • 3.Qendro , mos shko!

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    12
  • Poll closed .

KAON

Anëtar Aktiv
Dhe unë mendoj se vota duhet të jetë '' treg '' i lirë, në të cilën secili mund të shpreh mendimin e tij. Besoj që asnjëri nuk duhet të "sulmoj" mendimin e tjetrit. Unë kam këtë bindje, dhe kjo është bindja ime. Mirë që ti ke tjetër, unë as që kam ndërmend të ndikoj te e jotja, por as ti tek e imja.

Shëndet.

Nuk po diskutoj fare voten, deri ktu jemi ne rregull! Mua me erdhi keq se si u shpreve. Shendet e gjith te mirat!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A ka ngele me ndonje kembe votuesi?! ehhh
Se u mbyllen ditet me sa di une. :p
 

Monique

With or Without u
Krijimi fitues dihet dhe zor te permbyset..... ceshtje kohe edhe shpallja e autorit dhe pergezimet vu :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Dhe une mezi po pres te shoh kush me ka sfiduar kete muaj kaq keq !! lol

Kam parandjenjen qe kushdo tjet 1shi nese merr pjese cdo muaj do dale fituesi i vitit ne fund! Esht nje dore ndryshe nga c'kemi lexuar me pare! Ja rabi jo ndonje qe e kam inat :p
 

Didi

C'est la vie.
Epo sdo fitosh gjithmon ti moj! Do fitoj une :D


Shaka, thash ta votoja 1 se me pelqeu shume po boll i ka 6. :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Epo sdo fitosh gjithmon ti moj! Do fitoj une :D


Shaka, thash ta votoja 1 se me pelqeu shume po boll i ka 6. :p

votoje didi ate qe te pelqen .. nese ka me shume vota merr aq me shume i meriton..
 

Didi

C'est la vie.
votoje didi ate qe te pelqen .. nese ka me shume vota merr aq me shume i meriton..

Besoj se e kam thene tek komenti im i pare, me pelqen si 1 dhe e fundit.
Ne kete rast vota sdo ndryshonte gje, e meriton fitoren.

Me pelqen te komentoj, aq mjafton. : )
 
Top