Konkursi i letesisë - 2017

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
shikooo ti Mon,me ckam lexu neper ca tema ky muaji do jete nje muaji i konkurences se larte..mendoj do kete derguar averi noj krijim..:p

Dhe ai kur dergon ne nje konkurs dicka fiton :(

Po e lame ne çafkat uff mo
 

Aver

VIP
shikooo ti Mon,me ckam lexu neper ca tema ky muaji do jete nje muaji i konkurences se larte..mendoj do kete derguar averi noj krijim..:p

Dhe ai kur dergon ne nje konkurs dicka fiton :(

Mjere konkursi nqs ka mbet ne mua. Lol
 

Aver

VIP
Qe kur fitove fotomanin ,e me le vend dyte :( ,te shoh si te dyshimte ne cdo konkurs...ahahhahaha

Sa rende e ke perjetu ate humbje moj haha.

Tani me fton ne terrenin tend qe te hakmerresh? Nice try Nev :p
 

jana80

Super Moderator
Tema e ketij muaji eshte: Buzeqeshje te sinqerta.

Mirepres krijimet ne posten time pv..
mire ju lexofsha!
 

jana80

Super Moderator
ka me krijime...?????
 

jana80

Super Moderator
po pres krijimet e juja... ..
 

jana80

Super Moderator
pershendetje... ja tek jam serish duke ju kerkuar krijimet ..
tema kete muaj eshte shume e bukur :)
-----------Pentagrami im-----------------
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A ka ciceru kush kete muaj?

Hmmm menxi po pres mej lexu rrefimet vale nga deti ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kujtoje se edhe neser ka afat
 

jana80

Super Moderator
tema e ketij muaji eshte .........Deja-Vu

krijime njerez,krijimet po pres!!
 

jana80

Super Moderator
me sigiri po prisnit temen e rradhes..apo jo krijues??

tema e muajit ne vazhdim eshte: Mergimi i vjeshtes

e meqense ju prisnit temen une po pres krijimet...
mire ju lexofsha :)
 

jana80

Super Moderator
krijues data 10..... tema Mergimi i vjeshtes....
ka me krijime?????
 

jana80

Super Moderator
Kur do e hapni kobkursin per muajin dhjetor? Cfare date? E cfare teme?
Ndjese.

me 15 dhe tema eshte ...Dritat e rrugeve
dhe si gjithmone tema e lire..
thnx nikita.. te mirepres
 

jana80

Super Moderator
po pres krijimet e juja .... data 8......shpejtoni krijues...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)
 

jana80

Super Moderator
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)

me pelqen si ide... :)
kush eshte dakord?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Si te fotomania?
Patjeter pse jo.... :) mjaft te kete interaktivitet mendoj une
 
Top