Konkursi Javor (2)

Konkursi Javor (2)


  • Totali i votuesve
    7
Status
E mbyllur për postime të tjera.

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
1.

Kohe dashurie

Ishte kohe dashurie
kur ne skermen e madhe
jepej nje ndeshje kampionati
e ne krahet e tua perpelitesha
mes te ftohtit pranveror
dhe flladit te detit.
Ishin kohe dashurie
kur shikimi yt me ndizte si zjarr
dhe me shuante si akull.
Ishte kohe dashurie
kur vendosem bast per ate ndeshje
e une humba ..
humba ne e per te dashuren kohe!

2.

Pranvera erdhi serisht , dhe ti bashke me te vjen si per te me sjelle kaq prane kujtimin me te bukur qe do mbart deri ne fund te shtegetimit tim jetesor.
Ishte ajo dite ku per here te pare te pashe drejt e ne sy, dhe brenda meje 1000 mije fishekzjarre shperthyen duke me bere te besoj se jeta eshte mrekullia vete. Te ndjeja doren tende ne timen , elektrizim nga ato qe nuk mjafton nje jete ti harrosh. Ti ishe kaq I gjalle , brenda meje dhe je ende aty ne piedestalin e shpirtit time , sepse ti…ti me jep jete!
 

Didi

C'est la vie.
Ketu qenka gjysem e gjysem.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Edhe me gjysem akoma lol
Kam harruar te ve nje shkrim tjeter. Lol

Mendoja se ishin vetem dy. Por jane tre.
Skam pasur kohe te futem ne forum
 

Didi

C'est la vie.
Edhe me gjysem akoma lol
Kam harruar te ve nje shkrim tjeter. Lol

Mendoja se ishin vetem dy. Por jane tre.
Skam pasur kohe te futem ne forum


AHAHAHHAHAHA a sa bukur
Qenke nam, sje per kete pune jo. lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Qeke kput me dy krijime....hajt urime lol
Turp e faqja zeze

Bjere ta shtojme e te 3 ore zotni
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po pse mi jana 2 rreshta gje nuk ia hiqnin dot atij mujorit e tia jepnin ktij javorit....gjithe nga gjirokastra keni qellu?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ndoshta ka 1 lodhje tek krijuesit Moni?
Mua me duket komplet pa lidhje patja e dy konkurseve letersie paralel. Konkursi letersise mbahej 1 her ne muaj dhe mezi u conin krijimet jo me cdo jave plus dhe ai i muajit. Dihet qe ne fv 4-5 veta jemi qe shkruajme. Dhe qe tcojme tek ky javorshi i bie te themi: Hajd ngatarrojme 3 rreshta kot. Dhr normal shkrimet dalin te sforcuara e pa ndjenje sic ishin tek ai i meparshmi sic jane dhe ktu.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Votova 1-shin,se dyshi kishte marre dy vota,boll i ka hahahahahaha.
 

Didi

C'est la vie.
Vota ime i shkon asaj qe nuk eshte vene akoma dmth 3.
 

Didi

C'est la vie.
Nuk kuptoj kur ishin 3 shkrime perse nuk u vendos ai 3?
Zotria moderon ne letersi dhe se mar vesh pse duhet ta vendoste dikush tjeter dhe jo ai.

Do vihet deri vitin tjeter?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ma dergo mua ath....ia dergoj une asaj
Ama kjo mbetet mes nesh.....krijimet duhet te jene anonim dhe pa ndikuar te askush

:)
 

Didi

C'est la vie.
Nuk flas me Janen :p

Crendesi ka?

Nuk duhet te besh muhabet, dergo vetem krijimin e aq.
Nuk me duket ide e mire tja japesh dikujt tjeter se krijohen polemika te kota. : )
 

Didi

C'est la vie.
Konkursi u mbyll, fitoi 1. Tani le te dali autori shkrimit te thote jam une, se po pritem Zoterin na dolen thinjat. lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
1shi do jete nevi haha :p u jo nevi jo, se paska votu 1shin.. ndoshta ndonje Jane mgjth shpresoj qe jo se spo mpelqen fare lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
jajahahahahahahaha o me lot ,nevi jo thote .
E pe voten eh :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
hahahahahaha,pse ja keput kot .
Kur ka votuar Nevi kurre veten?! :p

Jana eshte ne ato vargje ose dora vete Zoteria ahahahahahhaah :p

poo e pashe :)
 

jana80

Super Moderator
1shi do jete nevi haha :p u jo nevi jo, se paska votu 1shin.. ndoshta ndonje Jane mgjth shpresoj qe jo se spo mpelqen fare lol

pse aq keq shkruaj un moj sa te jet i imi ai shkrim?!!!
te me fal autori por eshte hallakat pak...
nev mos mbej publicitet te keq se qenka i joti me duket .. ngaqe fitove tek fotografite do te fitosh edhe ketu e je vetvotuar cpaske qene !!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top