Konkursi Javor (2)

Konkursi Javor (2)


  • Totali i votuesve
    7
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Cna e la fiksimin ngref ky 1.....kush ishte autori si perfundim?
 

Vvetoni

Larguar
ثshtë një djalë dhe një vajzë
njëra e bardhë, tjetri i zi
që të dy u dashuruan
pak u preken pak u puthen
dhe në fund u martuan.

U martuan dhe bënë fëmijë
ja dy çuna për mrekulli
një i bardhë një i zi
si nutella ky çifti i ri

A pranohet kjo poezi? :D
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sa 500 jave vazhdon ky konkursi bre lalke lol
hahaha


e vertet qe thash nje javor, por thash nje javorin e tokes, mund te kem thene per javorin e venusit :p


Konkursi u mbyll, fitoi 1. Tani le te dali autori shkrimit te thote jam une, se po pritem Zoterin na dolen thinjat. lol

hahhahahaha me lot
Sa thinja te kane dale deri me sot? :p

te me falni se kam qene i zene me pune. Dhe kur futesha nga celulari nuk me dilte forumi mire.
 

Didi

C'est la vie.
Do e thuash a jo autorin e 1?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jaanaaaa qenke lodh kesaj here lol

Urime :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Urime Jana! :)
Rjeshtat e tu jane nje udhtim i embel dhe spontan gjithnje.
Kjo eshte vetia e nje shpirti qe krijon per vete dhe jo per boten.
 

jana80

Super Moderator
Urime Jana! :)
Rjeshtat e tu jane nje udhtim i embel dhe spontan gjithnje.
Kjo eshte vetia e nje shpirti qe krijon per vete dhe jo per boten.

he pra o nev thuju pak se me kritikojne pa te drejte :p....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top