Konkursi letrar per 2015.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Miresevini!
Sot zyrtarisht hapet konkursi letrar per te gjithe ne, ju qe doni te shkruani disa rrjeshta.
Te iu uroj edhe nje here mireseardhjen, se kushdi mbase jeni te turpshem dhe sdo hyni ti vizitoni keto tema
apo te me dergoni ndonje pjese. Ahh ju lutem shprehni talentin tuaj duke ndjekur disa ''rregulla'' te thjeshta

. Si fillim do doja shume qe shkrimet te ishin autentike dhe te pashkruara ne forum.
.Vini edhe nga nje titull cdo shkrimi
. Kete vit do keni nje teme te caktuar (nese nuk e gjeni veten apo nuk iu pelqen) eshte edhe tema e lire (asnje teme nuk do humbet edhe nese ma dergoni pas dates se skadences)
.Brenda nje muaji do hapet tema dhe do mbyllet keshtu te jemi ne kohe ne rregull me cdo gje
. Nuk do kete nje teme te dyte per komentet keshtu sdo lodheni as ju dhe do jeni te fresket me morien :)

Duke iu falenderuar per keto minuta kohe qe i dedikuat rregullores, ju lutem me ndiqni tek temat :)
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top