Konkursi letrar per 2016

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje!
Sot hapet konkursi letrar 2016.
Ju uroj mireseardhjen!
Uroj te jete nje vit i mbushur me krijime dhe copeza interesante.
Per kete e keni ju ne dore te nderuar antar/e,qe ti jepni ngjyrat dhe dashurin e duhur ketij keonkursi.
Le te rikujtojme pak sebashku pikat e rregullores se ketij konkursi,qe do vijojne si me poshte.

. Shkrimet te ishin autentike dhe te pashkruara ne forum me pare.(mundesisht)

.Vini edhe nga nje titull cdo shkrimi

. Perseri kete vit,do keni nje teme te caktuar (nese nuk e gjeni veten apo nuk iu pelqen) eshte edhe tema e lire (asnje teme nuk do humbet edhe nese ma dergoni pas dates se skadences)

.Brenda nje muaji do hapet tema dhe do mbyllet keshtu te jemi ne kohe ne rregull me cdo gje

.Pergjethsisht pranimet e krijimeve do fillojne me daten 1 te c"do muaji dhe do mbyllen me 14.

.Nderkohe sondazhi me krijimet e derguar do hapet me daten 15 te c"do muaji dhe do mbyllet me daten 30 ne fund muaj.

. Nuk do kete nje teme te dyte per komentet keshtu sdo lodheni as ju dhe do jeni te fresket .


Duke iu falenderuar per keto minuta kohe qe i dedikuat rregullores, ju lutem me ndiqni tek tema ku do vendosim temat per cdo muaj,klikoni ne linkun me poshte;

Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Konkursi letrar per 2016

Flm neveriti ..... kemi mprehur lapsin e veshur armaturen per te zgjedhur fjale,per ti bere zengjir qe te marrin nje kuptim per te shprehur temen qe na prezenton.
Ju uroj krijime te bukura te gjithe pjesmarresve... uroj qe te jene shume qe te marre kohe lexusve e qe ti ve ne veshtiresi per te zgjedhur nga kaliteti!
Suksese :)...!!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top