• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

KQZ: Pjesëmarrja në zgjedhje deri në orën 15:00, mbi 33%

Love

βeℓℓe â๓e
Pjesëmarrja në zgjedhjet lokale në gjithë territorin e Kosovës, deri në orën 15:00, ka arritur në mbi 33 për qind, bëhet e ditur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.Një vëmendje e posaçme po i kushtohet situatës në veri, prej nga raportohet për disa pengesa.

KQZ: Pjesëmarrja deri në orën 11, është mbi 12 %

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë përpara përfaqësuesve të mediave në Qendren Mediale të këtyre zgjedhjeve se, pjesëmarrja në zgjedhjet lokale në Kosovë, deri në orën 11:00, ka arritur deri në 12 %, në të gjithë territorin e Kosovës.

Sipas raporteve të para të KQZ-së, Daka ka thënë në këtë konferencë se, pjesëmarrja në votime sipas komunave të vendit, është: Deçan-12.3% Gjakovë-17.6% Istog-11.8% Kaçanik-17.16% Klinë-12.72% Kamenicë-12.29 Mitrovicë- 9.6% Gjilan-10.6% Dragash- 10.97% Lipjan- 14.04% Novobërde-15.58% Obiliq-17.8% Pejë- 10.79% Podujevë-12.76 Prishtinë -13. Prizren- 10.27 Skenderaj -7.99 Shterpce -19.36 Suharekë- 15% Viti- 10.92 Vushtrri- 10.73% Zveçan- 3.63% Junik 15.22% Graçanicë -15.75%.
rtklive.com
 
Private conversations
Help Users
    Top