Krahasoni anetarin/e siper jush me nje foto te nje personazh te njohur publik ?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe pse shume

images
 

Marla

Themelues i Forumit
Flitet qe nuk perdor leter higjenike por dollarin...quhet si talent besoj 🤪
Uuuu vlen si jo. Por 1 pyetje kam kur perdor usd si leter higjenike pse e ka lene ate fytyren si zhabe e zhubrosur dhe ska taku Dr. Skeri Farine 😜
 

Marla

Themelues i Forumit
Sepse mbase i ka kap targa nr 7 dhe nk ka Çok Gyzel dhe dollar qe e merr persiper :p
Ca thu reeee. Paraja hudh ujin perpjete nuk funksionon ke kta te perjashtimit

Nejse krahasim koti. As per talent as per pamje
 

Marla

Themelues i Forumit
@ZHIGO Mos me puc fare se me ngeli shume hatri :p 🤗

P.s. Ajo ke foto e Soulinkes eshte Zaha Hadid. Per cdo arkitekte eshte super nder ta krahasosh me ate.

@AnaVie Po ti rrofsh por dhe ti larg origjinales je lool
 

ZHIGO

Lucky me...
@ZHIGO Mos me puc fare se me ngeli shume hatri :p 🤗

P.s. Ajo ke foto e Soulinkes eshte Zaha Hadid. Per cdo arkitekte eshte super nder ta krahasosh me ate.

@AnaVie Po ti rrofsh por dhe ti larg origjinales je lool

Un te krahasova me endrren e cdo mashkulli mos ma bej dram kot :p Pastaj cke ti, ti ke yhy kohe deri kur te kapesh 7-en plus do jesh kryeveper e gjalle, jo si kjo😅

He e zbukurova tani?
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
@ZHIGO Mos me puc fare se me ngeli shume hatri :p 🤗

P.s. Ajo ke foto e Soulinkes eshte Zaha Hadid. Per cdo arkitekte eshte super nder ta krahasosh me ate.

@AnaVie Po ti rrofsh por dhe ti larg origjinales je lool
Pse mi? Un te krahasova me Emma Watson Eshte kinge , e embêl élégante e plot positivitet dhe ngjyren e flokut pak a shume njelloj me ton new lock :p
 
Top