• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kreshnik Spahiu braktis Shqipërinë!

legjenda

Tetova
Zhgënjimi i Kreshnik Spahiut, paska qenë me të vërtetë i thellë. Vetëm një javë pasi dha dorëheqjen nga politika, ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, është larguar nga Shqipëria.

Kreshnik Spahiu është fotografuar ditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza” duke u larguar nga vendi ynë në drejtim të Milanos.

Në fakt, nuk dihet nëse largimi i tij është për pushime, apo i përhershëm, por me shumë gjasa është një shkëputje nga Shqipëria e motivuar nga shkëputja nga skena politike, pas goditjes që mori nga Lulzim Basha, i cili e la jashtë listës së kandidatëve për deputetë.
http://www.tetovasot.com
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
tragjediiiii


Lol
 
Top