Krijimet e muajit Dhjetor 2020

Krijimet e muajit Dhjetor 2020


  • Totali i votuesve
    23
  • Poll closed .

NGU

Wild child full of grace 💫
Yyyyy sa shkrime, duhet kohe me i lexu.
Suksese te gjitheve dhe mos ndaloni se shkruari :d
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Uaaa cfar krijime te bukura..o zot ma rrembyen zemren🙂nam paskit lan me votime..gjith ato lavdratat se paskit len ,e asnje nuk paska me shum se 2vota🤦‍♀️Koprrac.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te gjitha me kane pelqyer. Por meqe 1 vote kisha ja dhash 3shit. Me ngjiti e gjitha dhe nuk me ngeci si lexim ne asnje moment
 

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Ju lumshin duart, vota ime shkoj per Konspiracion “real”.
 

MrCool

Old School.
Kete radhe e paskeni qa fare.

Pergezoj te gjithe ata qe kane sjellur shkrimet.. Me te vertete te bukura. Madje me te bukurat deri me tani.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Un sdi ke te votoj jan te gjitha shume te bukura 😍
 

MrCool

Old School.
Vota ime shkoi per krijim nr. 4.

Me ca gabime drejtshkrimore por qe me aktivizoi nje cik fantazine.
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Votova 12.

Suksese te gjitheve. Edhe nje her ju lumshin duart.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Po pres ndonje analize te bukur nga picirrukja @sofia para se te hedh voten po nuk di Pse kam pershtypjen qe po e éviton kte teme .
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe nje dite ka mbetur , gishtat ne rrenxe ishalla ..ja kshu posi
 
Top