Krijimet e muajit Dhjetor 2020

Krijimet e muajit Dhjetor 2020


  • Totali i votuesve
    23
  • Poll closed .

Baboon

FALEMINDERIT!
@AnaVie urime

@Baboon më pëlqeu shumë shkrimi yt , për mua je fituesi.

Më bëjnë përshtypje këta që po të lavderojnë tani, pse sta dhanë votën kur ish për të dhënë???
Kënaqësi të morsh votën e një interisteje ??
Të falënderoj e dashur.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Moss, moss kundershtooo se do pushkatohesh si une ??
Pushkatim?
Nuk hera e pare qe them mendimin tim.
Ashtu sic une jam e detyruar te pranoj mendimet e te tjereve,edhe pse nuk jane te pranueshme per mua,ashtu eshte cdokush te pranoj mendimin tim.
 

Desa

Felix - Culpa
Shumë mirë që u rihap tema sepse kisha të shtoj diçka.
Urime edhe ty @Monique ?, sepse nuk e kisha vërrejtë barazimin e votave.
Pastaj, pse nuk mund të kemi dy fitues, apo tre, që e ndajnë vendin e parë?

@Ivy nuk është hera e parë që forumistët votojnë veten ?

@AnaVie prano vendin e parë të merituar pa sqarime, sepse nuk i ke borxh askuj më tepër ?

Kaq për moment.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Shumë mirë që u rihap tema sepse kisha të shtoj diçka.
Urime edhe ty @Monique ?, sepse nuk e kisha vërrejtë barazimin e votave.
Pastaj, pse nuk mund të kemi dy fitues, apo tre, që e ndajnë vendin e parë?

@Ivy nuk është hera e parë që forumistët votojnë veten ?

@AnaVie prano vendin e parë të merituar pa sqarime, sepse nuk i ke borxh askuj më tepër ?

Kaq për moment.
Per mua eshte hera e pare qe e ndesh?‍♀️
Kurdohere qofte,mendimi im nuk ndryshon .
 

Desa

Felix - Culpa
Per mua eshte hera e pare qe e ndesh?‍♀️
Kurdohere qofte,mendimi im nuk ndryshon .
Dhe as që duhet të ndryshojë ❤️
Ishte thjeshtë një copë informate shtesë ?
 
  • Puç
Reactions: Ivy

Baboon

FALEMINDERIT!
@Baboon nnnnn po ti vetem per rremuj je kot nuk te them lomsh un ?‍♀️?‍♀️?????
Po ne jemi popull i lire me mire ja fusim vetes se tna e fusil te tjere apo se kishe per kte ????

Qe mos vazhdojn me polemikat a nuk e nderroni emrin e fituesit e te Bjem rehat ? Jo per gje po un skam faj qe e boni lomshi balotazh. lool

P.S @Endrra e paskan fshi postimin tend po ca na duhen trofete ne mi zemra . E kam then edhe e riperseris te miat jan biseda reale , mendime por jo krijime.:p
Ja kena lon rinise trofete .??

p.p.s faleminderit per urimet gjithsesi sado qe nuk jam fituesja lol
Nona shiko dje unë kot jom kujtu që ishte afati fundit...
Meqë do ta dish shkrimi që votova nuk ishte më i miri sipas mendimit tim.
Por ishte më i mirë se yti (gjithnjë opinioni im) ndaj sa të rrija pa votu, e votova.
Por s'di pse ndihesh keq kur @Monique të shpalli ty fituese.
Urime edhe mos e vrit menjen ?
Shkruaj sa më shumë nuk jemi as kritike arti, as fitojmë gjë me fitimet ?
Shkruaj pamvarsisht se ç'mendim kom unë apo kushdo ?
 

Endrra

VIP
Nona shiko dje unë kot jom kujtu që ishte afati fundit...
Meqë do ta dish shkrimi që votova nuk ishte më i miri sipas mendimit tim.
Por ishte më i mirë se yti (gjithnjë opinioni im) ndaj sa të rrija pa votu, e votova.
Por s'di pse ndihesh keq kur @Monique të shpalli ty fituese.
Urime edhe mos e vrit menjen ?
Shkruaj sa më shumë nuk jemi as kritike arti, as fitojmë gjë me fitimet ?
Shkruaj pamvarsisht se ç'mendim kom unë apo kushdo ?
Pikerisht .. pse duhet qe dikush ta beje te ndihet keq .. nuk eshte etike dhe me shume nga stafi..
 

AnaVie

Undisputed woman
Fitoj PD .. kaq di une ?
Un di qe vetem un jam Pdiste nga dy fitueset.?
@Baboon ndjehem keq se duhet te ishin dy emra ne nje trofe.
Faleminderit all jeni njesha .?

@Desa ?

p.s sa per sqarim un isha mes dy krijimeve timit dhe *Vallezim ne shkelqim dritash * qe meritonte pa diskutim hic me shume vota se sa mori .
te gjithe ktu jan duararte . Faleminderit qe na knaqni shpirtin me krijimet tuaja.
me kaq po e mbyll .:)
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Un di qe vetem un jam Pdiste nga dy fitueset.?
@Baboon ndjehem keq se duhet te ishin dy emra ne nje trofe.
Faleminderit all jeni njesha .?

@Desa ?

p.s sa per sqarim un isha mes dy krijimeve timit dhe Vallezim ne shkelqim dritat qe meritonte pa diskutim hic me shume vota se sa mori .
te gjithe ktu jan duararte . Faleminderit qe na knaqni shpirtin me krijimet tuaja.
me kaq po e mbyll .:)
E di ke të drejtë... Edhe pse është shkrimi dytë ke kjo temë dashje pa dashje e bona veten prodagonist!
Fundja jom Shqiptar edhe nuk kërkoj falje përkundrazi jom edhe më tepër se aq, shumë po shumë Shqiptar!
Ama kam votu tek të gjithë muajt e letërsisë pak rëndësi ka se kush shkroi edhe kush e organizon temën...
Kshu edhe një herë mos u myt me i lug uj...
Shkruaj sepse as unë as kërkush këtu nuk e ka Tagrin të gjykojë se si qysh e tek.
 

MrCool

Old School.
Urimet më të bukura për ty @AnaVie ?
Një urim i veçantë për @ZHIGO ? edhe një herë syri më ngeli te krijimi yt.

Një falenderim i veçantë për @MrCool që më dha votën e unë prisja zhdepjen n’dru ?

Urime të gjithëve për krijimet fantastike ?

Te pergezoj per shkrimin Dadë, vertet i bukur.
 

AnaVie

Undisputed woman
E di ke të drejtë... Edhe pse është shkrimi dytë ke kjo temë dashje pa dashje e bona veten prodagonist!
Fundja jom Shqiptar edhe nuk kërkoj falje përkundrazi jom edhe më tepër se aq, shumë po shumë Shqiptar!
Ama kam votu tek të gjithë muajt e letërsisë pak rëndësi ka se kush shkroi edhe kush e organizon temën...
Kshu edhe një herë mos u myt me i lug uj...
Shkruaj sepse as unë as kërkush këtu nuk e ka Tagrin të gjykojë se si qysh e tek.
Sdi te qesh a te qaj me kte postim .
love it lomshooo . ?
Nona nuk Eshte mbyt me ujera me te thella se kaq jo me me nje lug uj .?
Zhgarravitemi ne tema te tjera .?
 

Desa

Felix - Culpa
Te pergezoj per shkrimin Dadë, vertet i bukur.
Faleminderit edhe një herë.
Në fakt isha me dy mendje për ta postuar. Inspirimi rrjedh nga një intervistë jo profesionale dhe indirekte me një vajzë që luftonte kancerin ? dhe mënyrën se si e shihte botën ajo.....

Nuk e di a e luftoi deri në fund, por ndjeja ta bëj të pavdekshëm kujtimin për të, përveç imazhit të saj që e zbeh koha....
 

Bebw

😈😇
@AnaVie urime

@Baboon më pëlqeu shumë shkrimi yt , për mua je fituesi.

Më bëjnë përshtypje këta që po të lavderojnë tani, pse sta dhanë votën kur ish për të dhënë???
Une e shpreha qe shkrimet e Monit i adhuroj sepse gjej veten disi tek ato rreshta ,por qe @Baboon ne cdo shkrim qe ka shkruar me ka terhequr dhe me ka bere shume pershtypje aftesia e tij se si shkruan .Duket sikur ato rreshta i shkruan nje shkrimtarë i mirefillte dhe bravoo per talentin qe ka ?
 

WxP

.
Ju pershendes dhe ju pergezoj per shkrimet,

Me pare nuk i kemi pas numeruar vete votimet, Monique ka menduar keshtu edhe e pergezoj per vendimin se ndryshe te gjithe kto paknaqsi do i binin ne koke monique... Ktu eshte hyp se tvrava zbrit se tvrava lool

Gjithesesi cdo njeri eshte i denje te japi mendimin e tij personal pamvarsisht se eshte apo jo staff edhe pse ne staff ka nje etike e sduhet ta thyejme. lexova me vemendje cdo postim me larte edhe dikush i bje gozhdes dikush patkoit, ktu vijme per tu argetuar minimalisht duhet te keni respekt per njeri - tjetrin i mire i keq ktu jemi me nje shtepi.
 

Desa

Felix - Culpa
Rregullat janë për t’u thyer apo ndryshuar.
Unë vazhdoj të mendoj se s’ka gjë të keqe të shpallet më shumë se një fitues.
Mos e bëni MGP por merreni si sport, ku dy fitues ndajnë vendin me medalje në qafë.

p.s @WxP ne pikërisht këtë bëjmë. Vërtetojmë se jemi një familje e madhe duke u dashur e rrahur e kafshuar me njëri tjetrin ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Une e shpreha qe shkrimet e Monit i adhuroj sepse gjej veten disi tek ato rreshta ,por qe @Baboon ne cdo shkrim qe ka shkruar me ka terhequr dhe me ka bere shume pershtypje aftesia e tij se si shkruan .Duket sikur ato rreshta i shkruan nje shkrimtarë i mirefillte dhe bravoo per talentin qe ka ?
E di si i themi ne katunaria "zgjut" nj-tj?!
Mos u ferko shumë se ngrifesh ene pale ku del...
Nejse...
Kur të jem plak mbase do shof çik Mavrovën edhe kotën, do shof Lezhën edhe (❤️ Shëngjinin) Shkodrën edhe Malsinë. Mbase do e boj diçka se kom për të tregu meverte që kom.
Deri atëhere ishalla nuk jom pijanec...
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Rregullat janë për t’u thyer apo ndryshuar.
Unë vazhdoj të mendoj se s’ka gjë të keqe të shpallet më shumë se një fitues.
Mos e bëni MGP por merreni si sport, ku dy fitues ndajnë vendin me medalje në qafë.

p.s @WxP ne pikërisht këtë bëjmë. Vërtetojmë se jemi një familje e madhe duke u dashur e rrahur e kafshuar me njëri tjetrin ?
Po ty do t'lidh n'kala ke ai avioni CIA's por ça ti boj monit që ma ka kall ????
 

Desa

Felix - Culpa
Po ty do t'lidh n'kala ke ai avioni CIA's por ça ti boj monit që ma ka kall ????
Nëse përfshin dashuri, rrahje e kafshime, pajtohem ?
Kaq tolerancë familjare kam ????
 

Bebw

😈😇
Me qe po falenderoni ata qe ju kan suportuar ? ,faleminderit @Marla per voten tende ❤ dhe qe nuk e le jetim vepren time ?. E kam shume serio sa here marr pjes ketu dhe publikohen shkrimet shikoj nese te ka bere pershtypje apo jo krijimi im ❤...hugs

Ps: nqs ju duket pa lidhje qo eshte per faktin se keshtu e ndieva keshtu e bera ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Nëse përfshin dashuri, rrahje e kafshime, pajtohem ?
Kaq tolerancë familjare kam ????
Je bo shumë danksa ?
Ose a.k.a shumë dyqonxhije ??
Toleranca jote është për tu admiruar edhe për tu mar shembull?
P.S peshk ?❤️
 
Top