Krijimet e muajit Gusht 2019

Krijimet e muajit Gusht 2019


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe pak ore na ndajne nga mbyllja e konkursit.....jemi ende ne pritje :)

nxitoni per ata qe skane votuar ende...
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
sot ilexova dhe i
falenderoj kritiket e letersise. per mendimet e vyera .heren tjeter do e kem parasysh mos te shkruaj me asgje se mendimi juaj aq i vyer me beri te kuptoj qe nuk mund te shkruaj me. ju faleminderit .
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Ledia

Dmth sipas teje te gjithe ne s'duhet te shkruajme me sepse kritikohemi?
Po kritikohen ata qe jane shkrimtar te vertete per kryevepra....e jo me ne!
Sinqerisht , nese kete e perdor per sebep eshte tjeter gje...por te lutem mos e sill si justifikim e aq me keq si argument per mos qene pjese e kesaj teme.

E kam drejtuar per nje kohe teper te gjate kete teme , dhe aq kane kritikuar , fyer e ofenduar krijuesit ....dhe ja ku jemi me te forte e plot me deshire per te shkruar.

Personalisht as e kam problem hic nese shkrimin tim e kritikojne ,per aq kohe sa nuk pretendoj se jam shkrimtare por dikush qe gjendjen time e hedh ne germa.
Dhe e fundit as do doja te me perkedhelnin sedren kot askush.... e aq me pak te bej rolin e viktimes pse me kritikuan shkrimin.

Nuk ben sens!

Perkundrazi i motivoj ata njerez qe bejne kritika se u velem vetem me shpirt e zemer, uaaa sa e bukur


@Nicktjeter edhe ti shume urte ke ndenjur kete kohe.....para se te perfundoj, shpejt nje analize e kritike sic vetem ti di!

Zgjedhja eshte e gjithkujt per te shkruar a jo, pasi njeri skam detyruar, edhe pse mire sme vjen...por qetesia shpirterore ne rradhe te pare.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Zemra nuk ke pse merzitesh per kritikat.
Asnjeri nga ne nuk eshte poet/e,jane thjesht ndjenja momenti.
Merre me sportivitet;);)
Me kalimin e muajve,kritikat do i shohesh me sy tjeter.
Te perqafoj:D:D.
Ti do kontribuosh kete muaj? :)
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Zemra nuk ke pse merzitesh per kritikat.
Asnjeri nga ne nuk eshte poet/e,jane thjesht ndjenja momenti.
Merre me sportivitet;);)
Me kalimin e muajve,kritikat do i shohesh me sy tjeter.
Te perqafoj:D:D.
shpirte aspak sjam merzit.perkundrazi me kan ba me qesh puqq tyy .
 

Didi

C'est la vie.
A ka votime qe dalin barazim?
Ose ose, dy qe jane afer? Se per kete votoj une, ti ve baraz dmth. :ROFLMAO:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
A ka votime qe dalin barazim?
Ose ose, dy qe jane afer? Se per kete votoj une, ti ve baraz dmth. :ROFLMAO:
Edhe nese do i vesh...do kemi dy apo tre fitues

Kane ndryshu rregullat dido...plas aty :p
 

jana80

Super Moderator
sot ilexova dhe i
falenderoj kritiket e letersise. per mendimet e vyera .heren tjeter do e kem parasysh mos te shkruaj me asgje se mendimi juaj aq i vyer me beri te kuptoj qe nuk mund te shkruaj me. ju faleminderit .
ledia mos u shqeteso fare po fare fare e di ceshte e rendesishme ne ato qe lexojme kur na vleresojne.. se ne fund kemi mxjerre dicka nga ajo qe jane, kemi krijuar nje emocion... por e di edhe nje arsye tjeter pse sduhet te prekin ca kritika se jan lexuar me syte e tyre, me ndjenjat e tyre...gjithmone nese i kan LEXUAR jo tejkaluar.. se ka edhe nga ato qe lexojne mire bejne kritika te sakta .. por vete fjala kritik mbetet e tille ..:)
te pershendes e sfidohemi ne muajn ne vazhdim :)
 
Top