Krijimet e muajit Gusht 2019

Krijimet e muajit Gusht 2019


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .
Jo Moniq perkundrazi, një muaj le te sjellin krijimet e 15 ditë mjaftojne per vota.
Kush do voton kush nuk do i bën temat chit chat.
 

Didi

C'est la vie.
Jo Moniq perkundrazi, një muaj le te sjellin krijimet e 15 ditë mjaftojne per vota.
Kush do voton kush nuk do i bën temat chit chat.


Ca te prishet ty?

He mo rri urt, se ti je ne radhe te pare
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo Moniq perkundrazi, një muaj le te sjellin krijimet e 15 ditë mjaftojne per vota.
Kush do voton kush nuk do i bën temat chit chat.
rrofsh , do e marr parasysh kur ta kuptoj se cfare ke dashur te thuash Dang!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Skom shkollen e lart as kulturen tënd sorry se na i hanger dhija librat por ka rregull e këtë ne Shqiperi nuk e njohim
Aman tu prish rregulli ty ? cfare thua aman ......nga cili krahe ke fjetur sot vlla?

Qetesohu se lufte shpatash sdo bejme.
Se kur shpallen e vendos vete :) ...flm dhe kalofsh bukur
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Separi sjom vllai as motra jote

Sedyti se kuptoj perse e bëni më të veshtir se është.
Amin....per pjesen e pare

Per te dyten , po ta rithem e njehere dhe besoj sdo kete me replika , se jeni bere si femije kopshti ku te kapeni e ku te ndukeni,
Datat i vendos une, kur te marresh dicka persiper si ndermarje tende , je i mirepritur qe edhe rregullat ti vendosesh ti

Ty ste kuptova cfare te shqeteson? Do urosh fituesin?
Dangerous aman pse do patjeter debat pa pike vlere?
Sec lidhje ka rregulli me shqiperine vetem ti ia ben lidhjen....

Nejse ...une me kaq e le!

qofsh mire dhe bej kritika per dicka qe te kete realisht vlere e peshe!
dhe nuk eshte aktivitet te shkruash fjali boshe , apo te zhgarravitesh mua :)
 
Amin....per pjesen e pare

Per te dyten , po ta rithem e njehere dhe besoj sdo kete me replika , se jeni bere si femije kopshti ku te kapeni e ku te ndukeni,
Datat i vendos une, kur te marresh dicka persiper si ndermarje tende , je i mirepritur qe edhe rregullat ti vendosesh ti

Ty ste kuptova cfare te shqeteson? Do urosh fituesin?
Dangerous aman pse do patjeter debat pa pike vlere?
Sec lidhje ka rregulli me shqiperine vetem ti ia ben lidhjen....

Nejse ...une me kaq e le!

qofsh mire dhe bej kritika per dicka qe te kete realisht vlere e peshe!
dhe nuk eshte aktivitet te shkruash fjali boshe , apo te zhgarravitesh mua :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
@dangerous as per te votuar ske votuar , ama rregullat i di?
Me rregullore te brendshme stafi duhet te jete i pari qe te votoj ...apo kete se dije?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
@Ledia

Dmth sipas teje te gjithe ne s'duhet te shkruajme me sepse kritikohemi?
Po kritikohen ata qe jane shkrimtar te vertete per kryevepra....e jo me ne!
Sinqerisht , nese kete e perdor per sebep eshte tjeter gje...por te lutem mos e sill si justifikim e aq me keq si argument per mos qene pjese e kesaj teme.

E kam drejtuar per nje kohe teper te gjate kete teme , dhe aq kane kritikuar , fyer e ofenduar krijuesit ....dhe ja ku jemi me te forte e plot me deshire per te shkruar.

Personalisht as e kam problem hic nese shkrimin tim e kritikojne ,per aq kohe sa nuk pretendoj se jam shkrimtare por dikush qe gjendjen time e hedh ne germa.
Dhe e fundit as do doja te me perkedhelnin sedren kot askush.... e aq me pak te bej rolin e viktimes pse me kritikuan shkrimin.

Nuk ben sens!

Perkundrazi i motivoj ata njerez qe bejne kritika se u velem vetem me shpirt e zemer, uaaa sa e bukur


@Nicktjeter edhe ti shume urte ke ndenjur kete kohe.....para se te perfundoj, shpejt nje analize e kritike sic vetem ti di!

Zgjedhja eshte e gjithkujt per te shkruar a jo, pasi njeri skam detyruar, edhe pse mire sme vjen...por qetesia shpirterore ne rradhe te pare.

Nc. Se bej dot me. Sepse dikush ka shkruar ate cf ndjeu..e une se perceptoj dot..dhe mesazhi qe merr tjetri nuk eshte inkurajues por dekurajues.
Ca here qe e bera..e vura re qe u ndjene keq,e sdua te shperndaj energji kritike.

@ZHIGO ka talent per te qene me me horizont te gjere..dhe nuk "pret krahet" te nxit..te keshilllon..te drejton.

Mbase vizioni im per letersine eshte ndryshe ,dhe goxha i prere ( dhe pse sduhet sepse konsiderohet art) por duke qene se kam arrit ne nje pervetesim te dickaje kur shkruaj..shkrimet e tjera me duken tj nivel ( dhe pse kjo seshte aspak e vertete)

Sdi sa me kuptove :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nc. Se bej dot me. Sepse dikush ka shkruar ate cf ndjeu..e une se perceptoj dot..dhe mesazhi qe merr tjetri nuk eshte inkurajues por dekurajues.
Ca here qe e bera..e vura re qe u ndjene keq,e sdua te shperndaj energji kritike.

@ZHIGO ka talent per te qene me me horizont te gjere..dhe nuk "pret krahet" te nxit..te keshilllon..te drejton.

Mbase vizioni im per letersine eshte ndryshe ,dhe goxha i prere ( dhe pse sduhet sepse konsiderohet art) por duke qene se kam arrit ne nje pervetesim te dickaje kur shkruaj..shkrimet e tjera me duken tj nivel ( dhe pse kjo seshte aspak e vertete)

Sdi sa me kuptove :)
Kete muaj do kete konkurence te forte midis titanesh

Je gati @Nicktjeter?

@ZHIGO vjen si asnjehere tjeter hahahahahahahahaahha
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Shkrimet varen nga ambjenti..njerezit..humori etj.
Une i kam nderruar te gjitha :p

Spremtoj shume,por uroj sidomos qe te mos me njohin :p
Nuk besoj se do mungosh e ti nga kritikat ? Se une e ti na eshte rregj lekura , une jam te e 10 :p

Dicka do besh dhe se luan topi....nuk te lejoj te me zhgenjesh!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E kisha fjalen nga kritikat qe u bene.... pa ty e mora vesh qe paske dhone doreheqje te parevokueshme :p
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
Ja e pak ....mos ta mbyll para kohes qe kam vene :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Kot e le hap, nxorre edhe emrat e votuesve. Vota duhet te jete e fshehte.

Cit. Axha Selman. :p
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot ne te dy konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot ne te dy konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
Aha, se dija qe shiheshin.
Mbylle ket e hap tjetrin. Se do marr pjese, e kan vendos. :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Aha, se dija qe shiheshin.
Mbylle ket e hap tjetrin. Se do marr pjese, e kan vendos. :p
Prit se me 1 hapet tjetri....sa te behen te gjithe gati

nderkohe nise krijimin ne inboxin tim...jepi fevzo :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Dhe ja momenti i shumepritur erdhi dhe fituesi per kete muaj eshte Ai......................................


KITRRA123 - KU JE?!

giphy.gifDhe me poshte sipas renditjes , urojme cdo pjesemarres duke e falenderuar dhe duke i thene se fal jush ky konkurs ka vlere ....


1. Të kam flutur në supe.. Dorina !
post-34983-thank-you-gif-Dianna-Agron-Qui-T5zR.gif
2. Edlire - Nicktjeter


uAxu16D.gif

3. Fluturo Me Mua - Jana80


CalmAccurateAmericancurl-small.gif4. Mall - Ledia

RelievedCompleteGharial-max-1mb.gif
5. Ndoshta - SenseoCreativePointlessDore-small.gif6. Fluturo me mua prane - Arfenilla

tenor.gif
7. Zemren beje te fluturoj - Moniquegiphy.gif

Duke ju perqafuar fort dhe falenderuar si per shkrimet po aq e per kritikat e votat ......ju uroj gjithe te mirat dhe shihemi ne konkursin e rradhes

290854702010201.gif
 
Top