Krijimet e muajit Korrik 2019

Votoni


  • Totali i votuesve
    18
  • Poll closed .

Arfenilla

Themelues i Forumit
Gjith keto fishekzjarr thash se mos erdhe viti ri moj mon...

Urime lexusve ..
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Bravo Nick... pak a shume po ta njof stilin e shkrimit dhe me pelqejne qe shkruan.
 
Top