Krijimet e muajit mars 2018

Krijimet e muajit mars 2018


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
P.s. O jana hajde pra thuaji emrat se du me dit kush eshte krijuesi nr 3 :p
 

Didi

C'est la vie.
Tani pune eshte keshtu une voten mund ta jap nqs Jana nuk do te votoj e te zgjedhi fituesin.

Keshtuqe Jan me te pare me te bere. : )
 

Didi

C'est la vie.
... per sherr erdhi nè minuten e fundit ncncncnc

Pse sherr?


Per veten lexova vetem dy shkrimet barazim dhe mund ta them me siguri cili me pelqen
Dhe duke qene neutrale meqenese nuk ja kam iden se kush i ka shkruajtur. Gjithsesi une
nje propozim bera pranohet a jo nuk me ndryshon gje. : )
 
Top