Krijimet e muajit Mars 2021

Krijimet e muajit Mars 2021


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Baboon

FALEMINDERIT!
Ja qe sot se pushim jam. ?
Ec aty nji iku ???
@Moonlight kot nuk thonë violence always works ?
@LeVoyageur mlidh robt qe hajn fara gjith diten ene jepi misione "kamikaze" ti hudhin gjithë levozhgat e farave para deres atyne që s'votojne, madje duhet me mor akte ekstreme deri aty sa ti cfryjne gomat e makinave e bicikletave. S'ka mo toleranca zero lool lool
 

🦋Vajza🦋

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Ti je ne rregull me planin po kjo s'do me thon me ra n'vetkenaqsi ka ngel njeri anej nga zona qe mbulon ti pa votu lool, Se jeni edhe mbyll tashi s'ka jistifikime ?
Ti më siguri ke marr pjes për deputet, që e ke marr gjithë këtë fushatë ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Le te bejne interesantin duke mos votuar. Nuk e kuptoj pse u jepni vemendje! ??

Ndoshta dhe une do kem ftuar dikur te votonin se elbete ti jep shume nga vetja duke mbledhur krijime duke monitoruar temen etj, dhe deshiron te aktivizohen ama jam penduar. Thjesht perkedhelim egon e tyre ??

Ose disa nuk e kane ne brendesi krijimin edhr kaq..
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
-Ky verjori me krijimin 7 tashi a na shav tanve a kshu i nis ktij poezija ??

- shkujdesje kujtimesh .
e kendshme terheqse
 
I them atyre qe me duan-
Votoni, votoni, mos prisni kot se nuk ju them cila eshte poezia ime.


Atyre qe nuk me duan ju them-
Votoni pa merak, nuk rrezikoni asgje, nuk kam marre pjese kete muaj ne konkurs?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
I them atyre qe me duan-
Votoni, votoni, mos prisni kot se nuk ju them cila eshte poezia ime.


Atyre qe nuk me duan ju them-
Votoni pa merak, nuk rrezikoni asgje, nuk kam marre pjese kete muaj ne konkurs?
Me bo vaki mos me pat shjrujt meverte ke gjobë, asaj gjys shishes thone që m'ke "borxh" shtoji edhe nji dëllenje, edhe jepja @Marla (meqë unë jom në kohë pauze deri n'zgjedhje ?) se e kom nji dyshim që nuk ke shkrujt lool
 
Me bo vaki mos me pat shjrujt meverte ke gjobë, asaj gjys shishes thone që m'ke "borxh" shtoji edhe nji dëllenje, edhe jepja @Marla (meqë unë jom në kohë pauze deri n'zgjedhje ?) se e kom nji dyshim që nuk ke shkrujt lool
Dellenjen e kam per ty, marla ka amaronen?

Kam shkrujt, nuk kam shkrujt, nuk e di....

Votoni,
Votoni,
Votoni.
?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Une per vete votova.

Ps: no coment ?
Shumë mirë të lumshin doçkat? Po shpi ke ti? Burrë, psh? Ho pra ca pret apo ta lcoj naj të vogël nga kto komandot e vegjë ta hah Kenzo ?
200.gif
P.S edhe s'ka votime familjare ?
 

Marla

eiπ +1= 0
Me bo vaki mos me pat shjrujt meverte ke gjobë, asaj gjys shishes thone që m'ke "borxh" shtoji edhe nji dëllenje, edhe jepja @Marla (meqë unë jom në kohë pauze deri n'zgjedhje ?) se e kom nji dyshim që nuk ke shkrujt lool
Po me Marlen cpate apo te kane thene qe kam lidhje me KQZ :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Edhe 3 dite flm
Mono si përfundim fushata jo keq çik me bo ndergjegjsim çik me dhunë ? gara interesante. Nji pytje kisha unë për kur e ke rujt "bazukën" (a.k.a thasët e miellit) apo për ditën e fundit lool
 
Top